0 oy
486 göst.
Diğer kategorisinde (699 puan) tarafından
Kızlar linçlemeyn. Ben çok kötüyüm 2 gün önce bana iş için dedi gitti alanyaya tatil yapıyor işi bahane etti. 35 haftalık hamileyim 2 yaşında kızım var. Ben kendim arkadaşma gidim dedim ona geldim. Ama dünden beri kızım baba dedikçe aglyrm durumlarni gördükçe aglyrm. Beni dün aramadı akşam 7 ye kadar. Snra aradı normal konuştu ben çok soğuk konuştm. Anladı kızını sordu burda yok oynuyor dedim bilerek vermedim. Allah o yanındaki abisi ve arkadaşnn belasını versin. Onların aklına uyuyor. Aileden duyan herkes kızıyor eşime. Ve aylardır gezmek istiyorum dememe rağmen. Kendi gitti. Durumum para yönünden çok iyi. Msj attim dün

Al o kazandığın paranı bol bol ye orda yazdım. Çok uzun bi msj yazdım. Ve şunu dedm beni bu şekilde dağıtan sensin. Toplayck olanda sensin. İpler senin elinde ama yolun sonuna geldn. Hep uyardım hep alttan aldıkça sen başka düşüncelere grdin. Ama bu sefer ben kafamda çok şeyi değişip bitirdim. İpi bıraksan yolunu kaybedeceksin yazdım daha görmemiş.

Ailen yok mu diye sorarsnz. Var ama evlerine sığdırmyolar bitane o... Kardeşim var. Bize gelmesin dedi dün.

Bugün babalar günü. Gerçekten babalık yapanların babalar günü kutlu olsun. Şunu da dersnz şimdi madem böyle esin niye 2.ci yaptın. Ben korunduğum halde hamile kaldım. Bana allahın hediyesi o. 

11 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Son zerresine kadar haklısın dicek birşey yok
(699 puan) tarafından
Kendimi ağlamaktan ali koyamyrm görenler ağlama diyo. Benm içim nelere açıyor. Kızım babam gitti dedikçe üzülüyorum çocuk babasını iste sanıyor. Nerde babası denizde. Bu kadın son günlerinde demeyip gitti. Gitti tamam ben aylardır biseyler yapalım dedikçe beni evde koyup bu halimle kendi gitti. Milletten utanır oldum. Dedikleri laflardn ve bu adam böyle değildi. Kimseyle dertlesmyrm
tarafından
Yazık cideen yazık seni bu hale koyduğu icin
-Reklam-
+1 oy
(964 puan) tarafından
Valla canim hic abisine arkadasina bela okuma esinin akli olsaydi onlara uymazdi
(699 puan) tarafından
Zaten o da aynı marka. Ona da okudum
0 oy
tarafından
Cok uzuldum bi de karnin burnunda hamilesin. Allah esin de merhametlisini vicdanlisini versin seni o halde nasil birakip gidebildi 
(699 puan) tarafından
Amin. Vicdan yoksulu olunca demekki oluyorms. Bu adam kesinlikle böyle bir adam değildi. Blmyrm ne oldu ne yapmaya çalışıyor
0 oy
tarafından
Böyle adamları neden çeker kadınlar anlamış değilim, birçok kişiden mecburum, muhtacım gibi şeyler duyuyorum. Burda bile öyle yazıyorlar ama 1 erkeğe muhtaç değilsiniz! Başın dik olsun her zaman
(699 puan) tarafından
Muhtacım diyen var mı ya. 1 ay doğuma ben ipleri koparmışm kafamda şu halimle ise alsalar gider çalışırım
0 oy
tarafından
Bosanma soz konusu olinca neden kadin babasinin evine gitmek zorunda? Benim annemde bosandi babam ceketini aldi cikti
(6,053 puan) tarafından
Cunki baban adammis
(699 puan) tarafından
Bizde öyle bi imkan yok cnm farklı
tarafından
Yok babam adam degildi ama karisini cocugunu da atmaz insan baska yere
(6,053 puan) tarafından
Allah seniii bu acik sozlulugunu alkisliyorum
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Cok haklisin bende olsam cok uzulurum kirilirim kizarim zaten hemilesin hassassin e kucuk cocugunda warmis sizide goturse ne olurdu bu ewli erkeklerin bekar kafasi yasamalarina gercekten anlam weremiyorummm hele bu ewli erkekleri karisindan cocugundan ayri surekli biaeyler yapmayi teklif edenlerdan ayrica nefret ediyorummmm
(699 puan) tarafından
Aynen bende öyle canım. Yani içimdeki şeylerin tarifi yok ya anlatamyrm
(6,053 puan) tarafından
Herseyin hayirlisi canim Allah esine fikir wersin
0 oy
(285 puan) tarafından
Kocana pes dedim yemin ederim bukadar düşüncesiz adam olamaz ya yazık degilmi size bide iki canlisin seninde gezmek değişiklik hakkın sende git kız biyerlere o takmiyosa sende takma nasıl oluyormuş görsün orda bekar gibi takiliyo sende gez 
(699 puan) tarafından
Kiz zaten öyle yaptım ama benim istediğim böyle açık hava ev gezmesi degl ama ona imkanım yok yani gidecek adam yok araba yok.
0 oy
(493 puan) tarafından
Yanliz değilsin ki 2 tane bebegin var sende gez madem paranız var hic minnet etme ona ben olsam o ne yapıyorsa aynısını yapardım hic boşuna üzme kendini düzelmez üzülünce bak ben su an kocam denen şeref..... yüzünden ekmege muhtacim o benim hakkimla oglunu evlendirdi ev aldı simdide kızını evlendirdi mal kocam
(699 puan) tarafından
Çok şükür zaten kızlarım var. Ben de o alırsa alırım almasa da alırım gezerim yerim umursamam. Ama işte gezmek istydm beni bırakıp bu halde kendi keyfine gitmesi zoruma gitti
(493 puan) tarafından
O gittiyse sende bir gün git onun yaptığını yap durumlar at şakalar yap ne yaptığını anlasin
(699 puan) tarafından
Yapcm doğumum olsun dq
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Sıkma canını gerekn i söylemişsn önemli olan kararın arkasında olman 
(699 puan) tarafından
Yok yok ben ilk defa böyle bir karar verdim ve arkasındaym
(5,314 puan) tarafından
Hayat boyu net kararlarınız daim olsun
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm çok kırıcı durum ne diyeceğimi bilemiyorum esin zevkinin keyfinin peşinde beli öyle insanlara ne desende onemesemezler hiç kendini yorma laf anlatmakla 
(699 puan) tarafından
İşte elimde olmuyor canımı sikmamak
0 oy
tarafından
Ben olsaydım Numaradan arar sancilandim çabuk ilk uçakla arabayla neyle geliyosan gel doğum başlıyor derdim zehir ederdim orwyi ona. Sonra gelmeyince kavga ederdim beni bu halimle burda bırakıp geziyorsun derdim . Geldiğinde de hiç birşeyim yokmuş gibi devam ederdim iyiyim bieeyim yok geçti derdim sinir ederdim
(699 puan) tarafından
Onu arkadsm da dedi. Ama yemin ettim. Dogursam da benden dgl başkasından duyarsın seni aramam dedim. Yemin ettim aramam. Ben aramyrm.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 197 göst.
8 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 786 göst.
0 oy
6 cevap 349 göst.
22 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 562 göst.
20 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu