0 oy
248 göst.
Aile kategorisinde (2,352 puan) tarafından
Artik o kadar cok yoruldum ki gece gunduz cocuga ben bakiyorum aksam saat 5 te yattim ondan onceki aksamda 7 de yattim ve kalktigim saatlerde 7 8 civari bugun gittik esimle carsiya eve gelince esim dedi ben uyuyum yoruldum ya sen yoruldun ben insan degilmiyim koca gece sabaha kadar cocugu sallamaktan canim cikti artik yoruldum diyorum anlamiyo ya hep o calisiyo hep o yorgun bide gecen aksam ablasina diyo cocuk cok fena sabahlara kadar bizi esir aliyo ya allah askina sen ne yapiyosun ki dogumdan ertesi gun bile ben kalkip o dikisli halimle cocukla ilgilendim ama oyle olur cocugu yaparsin bakarsin gece gunduz onlar buyuttu olur sinir oluyorum ya kizim 1 aylik oldu bugun ama iyice yiprandim gunduz degil ama gece uykusuzluk beni iyice bitirdi

5 Cevaplar

0 oy
(679 puan) tarafından
Işte bosuna cennet annelerin ayaklari altinda denmiyor
-Reklam-
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Benim oğlumda 4 aylık aynı durumdayım şükür gece uykusu iyi akşam 9 9.30 civarı uyuyor 4 gündür ondan önce 8 de uyuyordu şimdi aksam4 den 8 9 a kadar kucakta geziyor oturmamış bile musade etmiyor bas bas bağırıyor normalde kucağıma almazdım hiç birtek beslenmeden beslemeye nasıl.oldu da böle kucağa merk sardı anlamıyorum kafayı yemek üzereyim kollarım ağrıyor 
0 oy
(141 puan) tarafından
Az daha sabret 40 ciksin rahtlarsin benim 3 aylik olucak daha aeti birde otizmli 11 yasinda kizim var bw ek uyusa o uyumaz gecwleri 
(2,352 puan) tarafından
Ama artik sabredicek gucumde kalmadi canim cunku tek basima ypmadim bu cocugu
0 oy
tarafından
Hele sabret yavrum isyan etme duzelecek bekle 
(2,352 puan) tarafından
Insallah canim ya
0 oy
(850 puan) tarafından
Eşinize de söylediniz mi bunları? 
(2,352 puan) tarafından
Evet soyledim ve bana ilk dedigi sey cocugu sen cok istedin evet ben istemis olabilirim ama bu senin hic bakmicak anlamina gelmiyo ve bi kendini benim yerime koy eger sen cok isteseydin bu cocugu senmi kalkip gece gunduz bakcaktin diyorum

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 999 göst.
7 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 258 göst.
1 Şubat 2024 Aile kategorisinde Kaan22 (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 232 göst.
26 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,039 göst.
27 Kasım 2021 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu

378,030 soru

11,314,648 cevap

34,755 kullanıcı

...