0 oy
538 göst.
Aile kategorisinde (82 puan) tarafından
Ben İstanbul dayım annemler Amasya da aylardır görmüyorum onları kendi gitmiyor götürmüyor da göndermiyor da kızlar ne yapıcağımı bilmiyorum 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından

konuşmalısın sebebi neymis 

halini özlediğini dile getir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kendi annesine gidiyor ve götürüyor mu peki eşin
(82 puan) tarafından
Tabiki her yıl gideriz onların tarafına
tarafından
Kısasa kısas yapacksn hoş laftan anlamıyorsa zoru kullancksn kendi ailesine sende gitmycksn bu kdr basit
0 oy
tarafından
Sebep neymiş  neyi bahane ediyor 
0 oy
tarafından
Ne hakla 35 e bakla?
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Hadi görüşürüz deyip gideceksin
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Kız sen eskiden de burdaydi demi
(82 puan) tarafından
Evet cnm
(13,702 puan) tarafından
Hatrladim seni fotonu görür görmez :)
(6,364 puan) tarafından
Bana da tanıdık geldi diyodum sjsjsj yanlış hatırlamıyosam rwnkli gözlü kızı vardı
(13,702 puan) tarafından
Kızını hatrlamadim da gene problemli biseyler yaşamıştı onu hayrliyorum
0 oy
tarafından
Neden istemiyor ki gorusmeni ? 

Bu arada babamda Amasyalı neresindensin 
(82 puan) tarafından
Merzifon cnm rahat edemezmiş orda
tarafından
Bizimde Gümüşhacıköy . Ama onlarda ailen senin kendisi gelmesin seni göndersin bugün varlar yarın yoklar bilerek aldı seni uzaktan
0 oy
tarafından
söyle gitmek istiyorum de ailemi özledim senin böyle bi şeye hakkın yok de. nasıl ki senin ailene gidiliyorsa bende gideceğim. de yani konuş ikna olur belki. olmazsa annem babam abim fln işte kim varsa gelecek beni almaya de. belki o zaman izin verir. götürür seni.
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Aaa dini linç tayfa gelir bak simdi. Esin izin vermiyorsa ailene bile gidemezsin. Soyle hadis var boyle geciyor Kuranda diye. Neyse..

Sebebi neymiş canim neden yani.? Aile ya bu neyin kafasını yaşıyormuş.?
(82 puan) tarafından
Dinimize göre günahmış hafta da Bi kere görme hakkımız var
(1,950 puan) tarafından
Valla dini nasil yorumluyorlar bilmiyorum canim ama Allahin her seyi zora soktuğuna inanmiyorum ben. Sahih hadis bile yok günümüze ulaşan. Cok azdır varsa da. Kuranda bi kelimeden cook sey cikarabilirsin. Arapca dersi almış biri olarak söylüyorum
Sen bi konus bakalim esinle tatli dil yılanı deliginden çıkarır. :)
(1,175 puan) tarafından
Kız hangi dine göre aileyi görmek günah jaftada bir görme hakkı filan böyle bişi yokuydurma bunlar
(1,950 puan) tarafından
Ben susuyorum Esra sanirim adin. :) linç yiyorum musrik oluyorum konusunca. Adamin ne okudgumdan ne yaptığımdan haberi yok kafir ilan edip cehennem azabin cok olsun diye yaziyor bana.
Yine yazdim boyle ailene izin vermemesi olamaz diye laf yedim.
Herkes uyduruyor bir seyler.
(1,175 puan) tarafından
Ya herseyin  bir adabı var. Eşin ailesini göstermemsi kadına zulümdür. Yapılmaması gerek sey. Eşin izni olmadan bişi yapılmaz dogru ama ne hakla gitme diyor keyfi olarak kullanamaz bunu Allah bu şeklde tanımıyor bu hakkı
0 oy
(205 puan) tarafından
Pardonda seni 9 ay karnında taşıyan bu yaşlara getiren annene göndermiyor öylemi? 

Kusura bakma ama o adamın burnundan getiririm bende onun ailesine gitmem 
0 oy
(265 puan) tarafından
Kendi gelmek istemiyorsa gelmez ama beni göndermiyor değişik geldi biraz. Eşim dahi olsa benim anneme babama aileme gitmeme karisamaz diye düşünüyorum. Ben bu durumda olsam sebebini izah etmesini isterim mantıklı bir durumu yok ise sen gelmek zorunda değilsin ama benim ailemle gorusmeme de müdahale edemezsin derim. 
0 oy
(10,947 puan) tarafından
Üç kere uyar anlat anlamıyorsa ailene anlatırsın durumu
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Benim eşim öyle yaptığı zaman herşey karşılıklı unutma sende bana muhtaç olursun aileme gidelim dersin derim birkaç gün soğuk davranırım sonra bana hak verip gönderir kendisi de gelir :) 
0 oy
tarafından
Kendi gitmiyorsa seni göndermek zorunda. Onu da yapmıyorsa. Hazırla çantanı hadi baaay de git bu senin hakkın karışmaya hakkı yok

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 414 göst.
4 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 628 göst.
3 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Saliha22 (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 565 göst.
13 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Mrvmetehan (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 388 göst.