0 oy
304 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (67 puan) tarafından
Eşim tatile yanaşmıyor daha doğrusu otel tatiline . Villa koruyanlar nerden ne kadara kiraladınız? Güvenilir bir yer var mı bildiğiniz?? 

15 Cevaplar

0 oy
(119,333 puan) tarafından

hic akil isi deel bacim bari senede 1 hafta yemek.derdi olmasin :D

(4,875 puan) tarafından
İnan en güzeli villa :)) o 1 hafta bile orada yemek yemek insanın içini açıyor çünkü herşey sana ait :)) tek başına :)) hele şu pandemi döneminde en güzeli  ne kocan çıplak karılara bakar sen stres olursun ne de çocuk odada yatıyor ben denize nasıl girecem derdin yok :)))
(119,333 puan) tarafından
yok haticem ben otel seviyom ☺
tarafından
Villami hotel varken yatağını toplayan varken :)) gidip villada yemek yapmak akıl işi degil
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bungalov kiraladık geçen sene 
0 oy
tarafından
Fiyata baktıktan sonra gidemeyen var :) 
0 oy
tarafından
Aslinda villa rahat olur diye dusunuyodum kardrsler giderizfalan diye haberlerdegordukten sonra vazgectim apartta kalirim denize yakin ondan iyi 
(2,692 puan) tarafından
Ne gördün haberlerde?
tarafından
Kadin cok bilindik bi siteden villa kiraliyo 11bine anlasiyolar 4bin kapora yolluyo tatil zamani gelince arkadaslarinada tafsiye etmek icin siteye bi giriyo villa yok reklam yok sonra ariyo ulasamiyo sikayet ediyo ve onun gibi bi cok ailenin oldugunu valizleriyle evlerine geri donenler bile oldugunu ogreniyo hukuk mucadelesi baslatmis bosuna ama iste
(2,692 puan) tarafından
Oovv korkunç. Duymamıştım böyle bi haber. Ama ben İnternet üzerinden olan ödemelerde çok fazla kapora işinden zaten bi kıllanıyorum. Daha temkinli olmak lazım demek ki.
tarafından
Tabiki show haberde izle istersen bugunku yayini
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Tesettürlü olduğum için benim en rahat edebileceğim tatil tarzı villa kiralamak oluyor. Korunaklı villalar var. Diğer türlü en baba tatil yerine gitsem yine tesettürlü oluyorum :D ve tatil yöreleri daha sıcak ve nemli olduğu için yaşadığım şehirde olduğumdan daha çok bunalıyorum.

Hangi şehire ulaşımı daha kolay sağlarsınız bilmiyorum ama benim bildiğim Antalya bu işte çok iyi. Kaş Kalkan bölgesi. Onun dışında Muğla ve Sakarya/Sapancada olduğunu biliyorum. Başka yerde varsa haberim yok :)

(67 puan) tarafından
Tesekkurler
(67 puan) tarafından
Tesekkurler canim
0 oy
tarafından
Evliliğin 2.senesi kiralamistik en güzeli villa bence ya hele ki çocuğun varsa uyuyunca edince otel odasına tikilma derdin yok kendi kendinize akşam çık havuz kenarına kocan ona buna baktı derdi yok herşey sana ait :D 
0 oy
(2,529 puan) tarafından

Aman bı tatile gidicem yemekle falan uğraşamam herşey hazır gelsin önüme. :)

Yoksa tatilin bi anlamı kalmıyor 

0 oy
(3,681 puan) tarafından
Geçen sene boluya gitmiştik muhafazakar otele çok güzeldi  bu sene de Muğlaya gidicez orda da muhafazakar otele gidicez yemek desen derdin yok ye iç gez 
(67 puan) tarafından
Pandemi.dolayisiyla otele gitmek istemiyor eşim belki böyle kandırırım diye iste
0 oy
tarafından
Gecelik 900 tl bungalov kiraladik
(2,692 puan) tarafından
Nerde canım, ben de araştırıyorum da.
tarafından
Daha uyguna da var antalya çıralı
0 oy
(3,861 puan) tarafından
Biz bayramdan sonra gökçeadaya gideceğiz.  Ev kiralanıyor orda.  Fiyatlar çok uygun ama  lüks değil . Havuz yok denize gidiyoruz.  Sakin sessiz yerler 
(2,692 puan) tarafından
Gecelik fiyat ne kadar oluyor canım, bir de denize çok yakın oluyor mu?
(3,861 puan) tarafından
Biz araba ile gidiyorduk canım 10 dk falan suruyodu.  250 den fazla değildi ev , babam odedigi için hatırlayamadım tam   ,pahalı değildi öyle olsa babam hayatta getirmezdi oraya :)fakat yemek falan dışarda gidip yiyorduk  onlar da 100 tutuyordur en fazla
(67 puan) tarafından
Ben de öğreneyim bari
0 oy
(424 puan) tarafından
Balayında gitmiştim canm 2 sene önce herkes birsuru laf söyledi yok yemek yapmaya mi gidicen tatil otelde olur fln valla o kadar güzel geçti ki hem sahipleri o kadar iyi insanlar ki 2 yıl oldu hala birbirimizi ararız bana yemek de yaptı verdi zinet teyzem saolsun yemeğe de çağırdı hiç zorluk yaşamadım :)) imkanım olsa yine villaya giderim 
(67 puan) tarafından
Neresi canım, guvenilir sanırım.ben de araştırayım orayi
(424 puan) tarafından
Şirket değiştirmişler sanırım villa sepetinden di biz gittiğimizde yorum yok o yüzden söyledim yorumlara bak dicektim  yok yorumlar sen bı bak düşünürsen detaylı anlatırım
0 oy
tarafından
Villa Favori. Çok güvenilir gayet memnun kaldığımız bir tatil sundu bize tekrar gitmek için bakıyoruz :)) 
0 oy
(636 puan) tarafından
Valla biz 3 aile gitcez.ilk villa diye düşündüm. Sonra ben tatil mi yapcaamm ordada yemekle mi uğraşcam çocukla mı diye düşündüm otele gitcez. Bence eşinle konuş otele ikna et :) 
0 oy
tarafından
Biz öyle yapcaktik ama yemekleri valan herşeyi bı yapcamiz için eşim otel tutu bu cuma gidicez bizde vila ayarliyacaktik ama pek iyi olmuyormuş

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 78 göst.
22 Haziran 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde hilal02 (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 133 göst.
+1 oy
16 cevap 372 göst.
4 Haziran 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Büşraaaa (2,939 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 277 göst.
21 Kasım 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Aysebrar (10 puan) tarafından soruldu

379,949 soru

11,374,144 cevap

34,857 kullanıcı

...