0 oy
343 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Küçük kizkm saat 9 dan beri kusuyor toplam 10 12 kere vardır şimdi büyük kizim aynı şekilde başladı kusmaya ve yeşil kusuyor yeşil su neden olabilir yeşil birşey de vermedim aynı anda böyle olmaları 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Salgın var bilmem kaçinci post fark edersen bi çok çocuk bu şekilde hasta kızımda geçirdi ancak serumla düzeldi çok geçmiş olsun 
-Reklam-
0 oy
(5,252 puan) tarafından
Bence acile götür bu aralar kusma lar ishaller arttı geçmiş olsun
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Salgın varmış canım musluk suyu içirme. Ok kayanamayan yemeğe dahi kıyma. Bu ara parka falan da çok çıkarma. Sana tavsiyem cocukların için enterogermina al içir ayda bir kutu. Çok faydasını görürsün. Kolay kolay hasta olmazlar 
0 oy
(7,623 puan) tarafından
Salgın varmış canım sulardan kaynaklı. Dikkat et İshal de olabilir. Hastaneye gidin bence serum takılır iyileşirler inşaAllah
0 oy
tarafından
Ben bile iki gündır o haldeyim bacım ishal mide ekşimesi bilmem ne yemek bile yiyesim gelmiyor bizim bide köyde duruyoruz diye köy suyu ayrı var yani burda hazır su ne gezer vallaah çok geçmiş olsun bende çok kötüyüm birde karın ağrısı faalan yapıyor görmen lazım 
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Çocuklara suyu kaynatıp sogutarak verin salgın varmış sularda
0 oy
tarafından
Canım valla bende bu dertten dolayı şuan çocuğumı hastaneye yatırmışım sende durmadan götür belki yatırmak zorunda kalmazsın yani çok kusmaları çok sıvı kaybettirir hemen götür. Ve salgın var birsürü çocuk ishal ve kusma olmuş
0 oy
(818 puan) tarafından
Cnm salgin var sen yine de hastaneye gotur kustuktan sonra mide 1 sast boş kalsin sonrasinda portakal limon ve ya patates haşlamasi yedir benim oglumda ayniydi ben bunlarla toparladim o yuzden gitmedim hastaneye ama gecemeyecek gibiyse al acile götür cok gecmis olsun 
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Salgın varbuyuk küçük herkes hasta oluyor hastaneye götüreceksin kurur çocuklar yoksa 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 321 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 224 göst.
18 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hamzanin annesi 12 (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 130 göst.
19 Eylül 2022 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
+2 oy
27 cevap 515 göst.
22 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,751 cevap

34,710 kullanıcı

...