0 oy
470 göst.
Aile kategorisinde (1,664 puan) tarafından
Fikir verin öğretmenim özel sektörde çalışıyorum..  eğer çalışırsam kaynanamlar gelip bakicak..bizde çünkü onlar başka şehirden geliyor... yani ev ev üstüne gibi olucak sizce ne yapayım?

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben olsam kayinvalideme baktirmazdm canm ama kayinvaliden iyise bilemem hoş iyi olsa bilé anlasmazliklar illaki cikar
(1,664 puan) tarafından
Klasikgelin kaynana,bi sorun yok... ama tecrubelilerden öğrendiğim kadarıyla illa  anlaşmazlıklar çıkıyormuş gerek yok calismiycam
tarafından
Bnde muhasebeciyim cnm hic yeltenmiyorm kaynanam bakaym diyo ama . Bi bebegi en iyi annesi büyütür cnm
(1,664 puan) tarafından
Haklisiniz...
-Reklam-
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Sıkışık durumda değilsen kesinlikle cocuguna bakmani öneririm, sıkıntı çıkar olmaz bence. Cocugunun sana daha cok ihtiyaci var.
(1,664 puan) tarafından
Evet bende buna karar verdim
0 oy
tarafından
Ben rahat edemezdim sahsen sen de pisman olursan ne yapacaksin git de diyemezsin
(1,664 puan) tarafından
Ayy evet yaa ne okuldan ayrılabilirim ne onlara bişey diyebilirim
tarafından
Yani canim en iyisi kendi cocuguna kendin bak bence
(1,664 puan) tarafından
Teşekkür ederim  saolun :))
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Kaynananla anlasiyorsan kesinlikle calis
(1,664 puan) tarafından
Yaşlı insanlar kısa süreli bitlikteliklerimiz oldu genelde. Kalplerini.kırmıyayim diye sustum ama bir iki hafta değil ki bu... vaz geçtim calismiycam
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Valla zaten sözleşmeli calisicakssin pek bişey kazanmayacaksin  yani en azından onlar geldiğinde çıkan hzuursuzluga değmeyecek paran 

Sen bikirisn Gine ama kim çalışmak isterse zaten ya aile ya bakıcı bakacak buda böyle bı gerçek ha eğer sorun yok ise aranızda güzel geçer zaten 
(1,664 puan) tarafından
Kadroluyim kazancım iyi .. ama genelde aynı yorumlar yapılmış  calismiycam haklısınız..
(1,897 puan) tarafından
Kadron varsa çalış oturmak için almadın diplomani
Ben sözleşmeli dir diye dedim boşuna değmez ama kadron var gir işine devam et boşa gecmesin yılların canm okadar okudun ettin
(1,664 puan) tarafından
O konuda çok haklısınız  da vaz geçtim canım yaa bi sene daha dursun bakalım sonrasına bakarım ..

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 184 göst.
10 Kasım 2023 Aile kategorisinde Mrvcckg (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 195 göst.
18 Ocak 2022 Aile kategorisinde Sugra (1,188 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 174 göst.
17 Haziran 2023 Aile kategorisinde Lisa1234 (1,389 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 137 göst.