+1 oy
1,265 göst.
Diğer kategorisinde (2,792 puan) tarafından

Kızlar kafayı yicem ya bu nasıl bi terbiyesizlik düşüncesizlik !!:woot:

Mutfakta bulaşık yıkıyordum kızım onun kucağındaydı nur bi gel nuur diye bağırdı noldu anne dedim koşarak gittim yanına baktım memesini açmış ağzına veriyor gülüyor kahkahayla kız napıyon dedim bak nasıl emiyor diyor gülerek. Isırıyor kız nasıl damağıyla acıtıyor dedi kızım beni görünce bana gelmek istedi aldım kucağından o gülüyor anlatıyor ama ben gülmedim ters ters baktım bişey demedi.

Kayınpederime anlattı az önce de mememi verdim az önce diyor nasıl acıttı diyor kayınpederimde güldü geçti bişey demedi.

Kızlar normalde iyi insanlar böyle şeyler yapmazlar şaşırdım severim kendilerini bi saygısızlık etmem ama bu çok sinirlerimi bozdu akşam eşime söylemeyi düşünüyorum 

52 Cevaplar

0 oy
(2,257 puan) tarafından
Oha çüş pessssssssssssss daha postu okumadan midem bulandı 
(2,792 puan) tarafından
Benim de ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayyy yemin ederim benim kaynanamda oyle yapti tiksindim resmen kızdım dedim yapma bidaha bide uste ckyo diyo ne olmuş sanki benim gogsum harammı
(2,792 puan) tarafından
Yok canım ne haramı deseydin al bi sen emzir bi ben deseydin hem suçlu hem güçlü ya
0 oy
tarafından
Ya ne kadar bilinçsiz cahil insanlar ya igrenclikten başka bi şey değil sen gine bi şey denemişsin ben kıyameti koparırdım 
(2,792 puan) tarafından
Diyemedim kırmamak için ama güzel bi dille söylemeyi düşünüyorum
tarafından
Sen bilirsin ama ben yüz vermem öyle şeylerde istediği kadar kalbi kırılsın yani
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Bugün postları okudukça şaşırıyorum ya sabah oğlu tecavüze uğramış kadın sakin sakin ne yapsam diye soruyor sende bu saçma sapan sapıklık derecesindeki olaya susmuşsun. Manyak mısın acaba ya nasıl sakin kalıyorsun. Ven olsam çocuğu elinden çeker alır derdim sapık mısın amacın ne senin diye rezil ederdim onu orda. Bir daha da asla yalnız bırakmazdım. 

Bu postlardan anladım ki çocuğunu hiç ama hiç kimseye güvenip bırakmayacaksın 
(2,792 puan) tarafından
Evet öyle kimseye güvenmicez ya
tarafından
Gerçekten cok iyi yazmışsın
0 oy
(2,826 puan) tarafından
İyiki kaynanam yok Allah yardımcın olsun canım
(2,792 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(3,550 puan) tarafından
Çocugu istismar ediyorlar resmen. Ne kadar boşlar ya. Aynı şeyi yapsa paralarım Valla Allah yaararttı demem. Ayıp bişe ya. Delimidir manyakmıdır. Heveslendi ise kocasından Bi çocuk istesin. Midem bulanır valla 
(2,792 puan) tarafından
Menapozda olmasa yapcak heralde
(3,550 puan) tarafından
Sjjsjs tövbeler olsun yarabbim
(2,805 puan) tarafından
Benim kaynanam 57 yaşında  geçen  babana  dedimki bi çocuğumuz  olsa yapardik dimi torun seviyoz daraliyo onuda severdik demis kayinpederde sen sapıttınmi naptin kudurdumu derler diyomus☺️☺️☺️
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Çok istiyorsa kocasına emdirsin pis sapık
(2,792 puan) tarafından
Valla yaa
0 oy
tarafından
gerçekten çoook cahilce kaynanamin annesi de benim kızımı emzirmeye kalktı 4. 5 aylik falandı allahtan benim kızım emmedi yaşlı ve kalabalıktı basimdan aşağı kaynar sular döküldü seslenemedim 
(2,792 puan) tarafından
Meraklılar ya
0 oy
tarafından
Ben yapmayacagim seyi asla yaparim ederim demem ama benim kaynanam oyle bisey yapsın agzina s.carim net. Bal yedirdi diye ortaligi ayaga kaldirdim ne munasebet oyle bisey yapsin dunyayi ona dar ederim sen de tepkini koysaydin mumkunse hic gorusmeyin ama oyle bi tepki verseydin ki bi daha boyle bisey yapmaya asla cesaret edemesin
(2,792 puan) tarafından
Aramız normalde iyi canım güzel bi dille söylemeyi düşünüyorum
tarafından
Araniz iyi bile olsa sana yaptigi saygisizlik babaanne bile olsa yaptigi gunah ben kucagindan alir agzima geleni sayardim valla aramiz iyi falan gozum gormez cocugum söz konusuysa yakarim herkesi
0 oy
(15,848 puan) tarafından
O an ters bakış yerine ne yapıyorsun anne memeni neden kıza veriyorsun ben dururken annesi var demi emdiği bir meme var zati oyun haline getirmis bide utanmadan eşine anlatmia pislik kadın zati bu şekilde başlamıyor mu bu pedofili ayıp ya 
(2,792 puan) tarafından
Haklısın
0 oy
(1,144 puan) tarafından
Ay Allah'ım ya bu Kaynanalar neden böyle ben akşam olmadan söylerdim 
(2,792 puan) tarafından
Yüz yüze söylicem
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Ne bu merak emzirme ven anlamadım geçen gün de görümcem oğlumu emzirmek istiyordu bende izin vermedim bana diyor sanane yeğenim değil mi bende dedim oğlum değilmi töbe yarabbim 
(2,792 puan) tarafından
Oda hem suçlu hem güçlü
0 oy
(16,506 puan) tarafından

Efsane Geri Döndü :D

(2,792 puan) tarafından
Ahaha sorma minnoşum ya
0 oy
tarafından
Geçen eşimin yengesi geldi kızının çocuğu ve yegenlerinin çocukları meme tutmuyormus bütün ev halkının memesinde denetmisler hepsinin çocuğunun hangisinde tutarsa çocuğu memmeye yalancı emzik gibi bir süre kullandirtip sonra kendi annesinin memesini veriyorlar anlatınca şok oldum ben aralarında yabancı gelinim erzurumluyum eşimle biz tanışarak evlendik aileler olarak degl çok tuhafıma gitmişti ama onlar guluyordu
(2,792 puan) tarafından
İnanmıyorum yaa
tarafından
Benim çocuğuma yapsalar cinnet çıkarırım
0 oy
(247 puan) tarafından
Soyleme bir söz bulamadım canım
(2,792 puan) tarafından
Bende bende
0 oy
(5,220 puan) tarafından
iğrenç yaa burda birisi daha böyle demişti gerçekten tiksinilecek insanlar benm kaynanam yapsa yıkarım orayı teebiyesiz yaa
(2,792 puan) tarafından
Aynen terbiyesizlik
0 oy
(644 puan) tarafından
Oturdugunda zorla kalkiyirmusun 
(2,792 puan) tarafından
Anlamadım
(644 puan) tarafından
Canim dedimki oturduğun zaman zorla kalkiyormusun ayağa
(2,792 puan) tarafından
Neden kalkıyım zorla anlamadım yani sorunu tam olarak
(644 puan) tarafından
Cnm pardon yanlis yere yanlis cvp vermisim afedersin cnm
0 oy
(44,788 puan) tarafından
Son derece çok iğrenç kesinlikle hemen eşine şöyle tövbe yarabbim yaa
(2,792 puan) tarafından
Söylicem canım akşam
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Emzirme isi kalp ve beyinle alakali menopoza bile girse yine de sut gelebiliyor. 

Oğluyla torununu süt kardeşi yapmaya meyilli galiba kadin.
(2,792 puan) tarafından
Ay bilmiyorum yaa
0 oy
(644 puan) tarafından
Cnm sen kaynanani kirmadan incitmeden oturup guzel bir dille anlat de anne ben böyle şeylerden hoşlanmiyorum araştırdım iyi değilmiş de esinede anlatmana gerek yok o zaten anlar bir daha yapmaz tekrarlarsa ozaman söylersin
(644 puan) tarafından
Buyüğun sonucta cnm.bu da sana daha yakisir
(2,792 puan) tarafından
Evet aynen öyle herkes ağzıma geleni sayardım felan demiş
(644 puan) tarafından
Cnm ben 15 yillik evliyim daha kaynanama of demisligim yok oda Allah var beni herkeze över benim
Gelinim cok iyi beni hic kirmamis simfiye kadar diye
(2,792 puan) tarafından
Bende aynı öyleyim valla
(644 puan) tarafından
İyilikten kimse kaybetmez cnm.ne ekersen onu bicersin

İlgili sorular

0 oy
62 cevap 1,918 göst.
22 Ekim 2023 Aile kategorisinde Dolunay selen (2 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 155 göst.
10 Mart 2022 Diğer kategorisinde Zisan (1,148 puan) tarafından soruldu