0 oy
502 göst.
Diğer kategorisinde (6,683 puan) tarafından
Eşimin kuzeninin akşama nişanı var çoçukları annemle kuzenime bırakmayı düşünüyoruz daha doğrusu eşim öyle istiyor 2miz gidelim eglenelim diyo 5yıldır 2miz baş başa bir yere gitmedik her yere çocuklarla gitdik..5yaşında biri 2yaşinda da biri..ilk kez birilerine emanet edicem kendimi çok kötü hiss ediyorum annem genç ve çoçuklarimda annemi çok sever kuzenimde iyi biri çoçuklarima güzelde bakar eminim kendisi zaten çoçuk pedegog ama yinede huzursuzum kendimi kötü anne gibi düşünüyorum..

Kararsızım ya acaba akşam kendimle götürsemmi?

30 Cevaplar

0 oy
(3,901 puan) tarafından
Tabi ki birakabilirsin cnm küçük degiller ki..anne baba bazen de basbasa kalmali bnce..bnm oglum 21 aylik bn daha hic birakmadim ama birakmam gerekrse anneme bırakırım baskasina degil zatn..esler birbirne de zaman ayirmali bnce iliski tazelenmeli diye düşünüyorum 
(6,683 puan) tarafından
Ya sagolun yorumlariniz rahatlatdi beni insallah guzel bir gun olur ve pisman olmam :))
(3,901 puan) tarafından
Tabi cnm cocuk her ne kadar hayatimizin vazgecilmez bi parcasi olsa da esler de bazn yalnz kalip kendilerine vakit ayirmali..sonra evlilikler cidden zedeleniyo..arada tazelenmek lazm;)
-Reklam-
0 oy
(373 puan) tarafından
Kuzeninin bilmem de senin annen sonuçta Kendi gözü gibi bakar eminim 
(6,683 puan) tarafından
Kuzenimde kardesim gibi hepimiz ayni mahallede oturuyoruz kendisi bekar benim çocuklarimi kendi çocuklari gibi sever..
Ama en cok anneme guveniyorum tabikide
0 oy
tarafından
Hic bir yere hic kimseye bırakmam 3ünüde her yere beraber gideriz
(6,683 puan) tarafından
Bizde hep oyleyizde bu sefer esim inada bindirdi ya kizim cok yaramaz bir yerde durmuyo esimde kalanaligin icinde onu saklayamayiz diyo hemde bas basa gidelim eylenelim diyo
0 oy
(2,374 puan) tarafından

Birak.git ya nolacak annen sonucta senide o büyütmüş 

(2,374 puan) tarafından
Vaktinin hepsini düğünde geçirme biraz erken cik bi tatli yiyin yemek yiyin el ele gezin konusun  anı yaşa   :)
(6,683 puan) tarafından
Evet haklisin biz esimle ne zaman el ele tutup yurumuşuz hatirlayamiyorum :(
(2,374 puan) tarafından
Al iste firsat sana canim güzelce giyin süslen gezin
(6,683 puan) tarafından
Hadi insallah ya gaza geldim :)
(2,374 puan) tarafından
Hahahhj iyi eglenceler
0 oy
(373 puan) tarafından
Kuzenini bilmem de senin annen sonuçta Kendi gözü gibi bakar eminim 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Ben doğduğundan beri ara ara anneme bırakırım. Ama gece falan değil sadece gün içinde bir kaç saatligine. Üst sokağımda oturuyor evde annem ve kız kardeşim var gözleri gibi bakıyorlar zaten. Özellikle acil isim olduğuna falan çok iyi oluyor. Bence bakacaklarindan eminsen bırak eşinle vakit geçir insana bazen değişiklik öyle iyi geliyor ki
(6,683 puan) tarafından
Bende zaten 2 3saatligine birakicam fazla oturmayi dusunmuyorum insallah pisman olmam
0 oy
(14,044 puan) tarafından
Guzel bakacaklarina eminsen bırak tabi ki hem çocuklar biraz farklı bir şey yaşamış olurlar hem siz ikiniz olursunuz eşinle bence korkacak tedirgin olacak bir şey yok büyükler zaten 
(6,683 puan) tarafından
Esimde oyle diyor hem çocuklara farklilik olur hemde bize..çocuklarda dunden cok sevincliler aksam ananelerine gideceklerine ..ben en cok onlara yalan soylediyimçin uzuluyorum
(14,044 puan) tarafından
Ne yalan söyledin nereye gidiyorsunuz diye biliyorlar :)
(6,683 puan) tarafından
Ben evde temizlik yapicam saniyorlar onlarda sıkılmasınlar diye ananelerine gidecekler :D işim bitince gelir alirim dedim))
(14,044 puan) tarafından
Yaa kıyamam ya inandılar onlarda :D
(6,683 puan) tarafından
Evet..ona uzuluyorum en cokta :((
0 oy
(119,779 puan) tarafından
dunku posttan snr kimseye birakmama karari aldim yoksa anneme birakirdim
(6,683 puan) tarafından
Ben anneme guveniyorum canim annem bide benim huyumu bilir  asla gozunden birakmaz
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Kaynanama ve anneme emanet ettim simdiye kadar gene ederimm sadece annm ve kaynnm. 
(6,683 puan) tarafından
Kaynanamla farkli sehirlerdeyiz ama annemle ayni mahallede oturuyoruz ama hic birakmadim annemlere falan ilk kez birakicam guveniyorum anneme tabikide ama yalan soylediyimcin uzuluyorum
(4,152 puan) tarafından
Anlafim canm guveniyorsan sorun yok annende de misafir falan olmicaksa bisey olmaz
(6,683 puan) tarafından
Yok canim annem babam bide kuzenim
(4,152 puan) tarafından
Hiii kuzenine de guveniyosa  birakabilirsin bnce canm

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 137 göst.
23 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Catzzz (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 257 göst.
9 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 408 göst.
8 Mart 2023 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 628 göst.
31 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sweetlady (632 puan) tarafından soruldu

382,958 soru

11,463,064 cevap

35,056 kullanıcı

...