0 oy
225 göst.
Diğer kategorisinde (770 puan) tarafından
hamileyim kim gorse karnıma dokunup okşuyor tanıdıklar falan.Ve icten içe cok sinir oluyorum rahatsızlık duyuyorum.Sadece eşim dokununca sinir olmuyorum.Neden boyle hissettiğimide bilmiyorum.Annem ablam bile dokunsa rahatsızlık duyuyorum.Sizlerde boylemiydiniz ?

13 Cevaplar

0 oy
(306 puan) tarafından
Pandemiden dolayi benik dogurdumu bile sonra fark ettiler :D beni kimisi 10 ay boyunca gormedi gorunce dedi bu cocuk kimin o yuzden dokunan yoktu bir esim tekmeler icin bakiyordu araada oda rahatsiz etmiyordu
-Reklam-
0 oy
(3,101 puan) tarafından

Yok ya ygenlerim benden cok elliyor wala.biri cekiyor dgeri bakiyor tekme atacakmi dye.zaten rahatsiz olsam syluyorum.hadi yeter fenalik geldi dye :)

0 oy
(27,530 puan) tarafından

Eşimden başkası dokunmadigi için o hissiyatı yaşamadım 

0 oy
(818 puan) tarafından
Oglum ve eşimden baskasi dokunamaz izin vermem 
0 oy
(592 puan) tarafından
Dün başıma geldi olay aksam jelibon almak icin bufeye gittik jelibon doldururken kızın birisi oksadı hafiften benim yaşıtım ordan cok guzel dua ve temennilerde bulundu tam tersine sevindim yani mutlu oldum nedense
0 oy
(7,875 puan) tarafından
Yok ben seviyordum. Kızımla konuşuyorlardı filan kendilerini tanıtıyorlardı :D
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Ben sinir olmam güzel bişey bence seviyorlar ki dokunuyorlar öyle erkekler falan değil tabiki benim babam falan asla yapmaz öyle şeyler. Ama yejgemler kardeşlerim de falan bı sıkıntı görmem ne olacak ki :) ama hoşuna gitmiyor olabilir tercih meselesi
0 oy
tarafından
Eşimden başkası dokunmuyor canım annem de dokunsa asla rahatsız olmam ama bir başkası dokunsa rahatsiz olurum
0 oy
(11,113 puan) tarafından

Samimi olduklarım dokunsun sorun etmem ben. Ama böyle uzak akraba falan olur ya izinsiz elleyiverirler ona gıcık olurum. Çoktandır başıma gelmedi zaten de, günde 94625638 defa oğullarım gelip karnımı öpüyorlar seviyorlar bebişle konuşuyorlar:)  bunalıyorum bazen çok olunca, yine de bişi denmiyor kıskançlık olmasın alışsınlar diye :)

0 oy
tarafından
Benim hoşuma gider sevincimi paylaşmaları hiç de sinir olmam
0 oy
(3,550 puan) tarafından
Bende senin gibiyim tikim var. Bedenime kimsenin dokunmasına izin vermem. Bazen kızlarım dokunur birde eşim. Kız kardeşim çok merak etmişti bir sefer de ona izin verdim.. Gecen markette biz kız vardı o geldi eşimde vardı yanımda. Aniden dokunmaya calıstı. Kendimi geri çektim dediki bende istiyorum ama olmuyor dedi. Ben sana dua ediyim de Allah verir inşallah dedim ayrıldım. Ne alaka yani. Rahatsız olurum ben.. Amaçları bebeğe dokunmak ama karsıdaki de Bi rahatsız olur mu diye düşünmek lazım. 
0 oy
(155 puan) tarafından

Ya benim hoşuma gidiyor arkadaşlarım annemler falan dokununca kendilerini tanıtıyorlar konuşuyorlar falan diyorum böyle benim içimdeyken sevip konuşan arkadaşlarım çıkınca daha çok sever diye ne bileyim hoşuma gidiyor benim :)

0 oy
(119,752 puan) tarafından

valla esimden basla elleyen yoktu ben rahattim :D

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 289 göst.
12 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Mevah (1,505 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 426 göst.
29 Ocak 2024 Aile kategorisinde Sevdakaya85 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 201 göst.