0 oy
592 göst.
Diğer kategorisinde (151 puan) tarafından
Bebegim 3 aylik ve sanirim hamileyim... Asla aldirmak gibi bir dusuncem yok sadece yasayan varsa tecrube edinmek istiyorum

12 Cevaplar

0 oy
(471 puan) tarafından
Evde test mi yaptın canım ? 
-Reklam-
0 oy
(834 puan) tarafından
:) benim eşimle ablasının arası 13 ay. 9 ay hamilelik bi ay lohusalık dersen toplam 10 ay zaten hamile kalamazdı kaynanam. Yani  o da doğumdan 3 ay sonra  hamile kalmış :)) 
0 oy
tarafından
Kuzummm olsun ne olcak bişey olmaz tamam biraz zorlancaksin yalan diyemem ama alışırsın benim oğlum 4 yaşında bezden cıkdı yani anliycan kendi yiyip içiyo artik ama seninki olmuş bikere yapacak bisey yok zaten 9 aylık olmuş olacak bebeğin bitek bez sorunu yaşarsın 1 yaşından sonrada tuvalet eğitimi falan verirsin zaten o yaşda da yemek alışkanlığı edindiriyo çoğu kişi bende öyle yaptım devam sütü ve yemeklerle alışdı korkma allah büyük 
(151 puan) tarafından
Cok zor olmasından biraz korkuyorum sanirim ama evlat cok guzel biseh Allah sabrini da verir demi
tarafından
Kizz tabikide anlarımız nasıl büyütmüş bizleri hemm illaki zor bak ben ikinciye hamileyim 29+3olcak birazdan düşünsene büyüyor artık istekleri çoğalıyo misal ama yapmıyorum her dediğini Hayır demesini bilsin diye yoksa canım gidiyo istediğini almadım diye ancak öğrencek çaresiz ikincisinede öğretmem lazım daha rabbim hayırlısı ile doğmasını nasip etsinde cokk zorr cokkk ama sabretmek zorundayız bazen oturup ağladığım günler bile oluyo napak kuzum bunlarda geçici elbet sabretmek lazım bende tecrübem olduğu halde bilmediğim okadar çok sey varmışki aslında çocuk hakkında internetten bakiniyorum kafamdaki sorular yok olmadıysa burdaki arkadaslardan öğreniyorum
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Gözün aydın canım niye bilmiyorum bende geçen hafta test yaptım hamile çıksam üzülmezdim hala hamilelik kafasından çıkamadım 
(151 puan) tarafından
Valla 5 gun geciktim ve sadece 1 kez korunmadan ilişkiye girmiştik o da denk gelmis sanirim 2ci cizgi silik de olsa var
(3,149 puan) tarafından
Hayirlisi olsun canım allah yardımcın olsun
tarafından
Kuzum sütün korumuyo muydu yani adet olmaya başlamış miydin
0 oy
(2,931 puan) tarafından

Kizim 7.5 aylik prezervatif kazası oldu koca yuzu gördüğüm yoktu 1 gun bulduk birbirimizi ondada boyle oldu :'( 1 kac hafta gecmesini bekliyorm test yapcam bakalim kısmet.

Sen yinede bi kan testi yaptir bazen hormonlar hemen eski halini almadığı icin pozitif cikabiliyo sonuç bi kan testi yaptır

(151 puan) tarafından
Ayy bakalim canm sende test yapsana geciktiyse
(2,931 puan) tarafından
Kaza olali 3 gün oluyo ahh günü gelse de yapsam :D 1 ay diken üstündeyiz artık
0 oy
tarafından
Benim oglumda 3 yasinda ve bnde hamileyim elbette zorluklari olacak senin daha da kucukmus hemde:)Ama onu veren Rabbim kolayliginida verir.insalalh 
(151 puan) tarafından
Amin canim inşallah
0 oy
(588 puan) tarafından

Nerden anladın :( benim bebeğimde  2 buçuk aylık benimde şüphem var bu ay insallah yoktur :ermm:

(151 puan) tarafından
Gecikme yasadim 5 gün bugun test yaptim canim
0 oy
(110 puan) tarafından
Sezeryan miydi diğeri normal mi canım normal ise güzel sezeryan ise ameliyat yerin için zorlanirsin ha doğumdan sonra da birlikte buyutursun inşallah herşey yoluna girer 
(151 puan) tarafından
Normaldi canim bakalim hayirlisi
0 oy
(52 puan) tarafından
Ben sezeryanliyim ve bebeğim 3 aylıkken hamile kalmisim. Şu anda oğlum 6 aylık ve 3 aylık hamileyim
tarafından
Doğumda yada hamilelik sürecinde cok sıkıntı olurmu canm sezeryan ya hani ?
0 oy
tarafından
en güzel örnek ben ben 3 aylıkken  kardeşim  e hamile kalmış annem tabi o zaman bez mama süt de bulamamışlar  şekerli  suyla büyütmüş annem beni
0 oy
(406 puan) tarafından

Canım benm bebegimde 3 bucuk aylık ben 3 aylık igne kullanıyorum ve eşim prezervatifle korunuyo korkuyorum hamile kalırım diye sezeryanlıyım çünkü siz korunmadınızmı

0 oy
tarafından
Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin evlat büyütmesi elbette zor ama onlardada güzel şey yok su dünyada ölüp ölüp dirilsem her seferinde farklı hayat sunulsa ben yine anne olmayı isterdim yine evlatlarim derdim :) üç yaşında ve üç aylık iki kızım var inan sabah ne ara oldu akşam ne ara oldu farkında değilim öyle dolu dolu geçiyor günler ha bazen biktim artık yıldım sizden bu ne arkadaş elim b.ktan kusmuktan çıkmıyor diye isyan etmiyor değilim de işte ende insanım anam norum:D büyük ablam gurbette evli büyük kızı 4 aylıkken di sanırım oda ikinciye hamile kaldı küçük ablam büyük oğlundan 8 sene sonra tüp bebekle hamile kaldı onu doğurdu 9 ay sonra kendiliğinden üçüncü çocuğuna hamile kaldı:) hepsininde tek saçının teli kopsun dünyayı yakarım hepside elimde büyüdü rabbime şükürler olsun dünyaya gelen büyüyüp gidiyor rabbim onların riskiyla bizi riziklandiriyor benim evlatlarim olmasa ac ölürüm be valla bak :) ama ne zamanki kızlarım oldu evim doldu doldu taştı yarabbim yeri geldi ben başkalarına yardım.ettim ben muhtaç iken rabbim birden beni veren el yap hamd olsun verdiği nimetlere :) evlat evin bereketidir evin nesesidir inan sabah uyanmaya sebebim yoktu ama şimdi kalkıp erkenden kahvaltı hazırlıyorum yavrumla sohbet ede ede kahvaltı yapıyoruz beraber iş yapıyoruz ben sana demem her şey toz pembe ooo çok kolay çünkü hiç bir çocuk özverisiz büyümüyor kendinden ödün vermek zorundasın ama verdiğin o emeklerin karşılığında yavrun bi annem aşkım seni seviyorum diyorya bir şey yapıp yediriyorsun teşekkür ederim aşkım diyo ya odasını derleyip topluyorsun oma seviniyor ya dünyalar senin oluyor rahatlık mal mülk saç baş bakım aklina bile gelmiyor nasıl olsa olur onlar deyip geçiyorsun:) allah anne olabilecek annelik sevgisini çocuğuna tattirabilecek her kadına evlat nasip etsin kulaklarını boş bırakmasın bir bacağıma kızım sarılır bir kolumda diğer kızım olur bana tam destek eşim dayanağım olur ben dünyayı fethederim ❤❤

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 159 göst.
19 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Melegin annesi (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 58 göst.
19 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biriiste (412 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 83 göst.
19 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,071 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 568 göst.
22 Şubat 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,940 soru

11,373,861 cevap

34,856 kullanıcı

...