0 oy
659 göst.
Diğer kategorisinde (51 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Canlarim merhaba. Evleneli 4 ay oldu severek evlendim ve esimle hicbir sorunum yok elhamdulillah. Cok iyiz mutluyuz hamdolsun. Ancak esimin esimin memleketine gurbete geldim, ilk once esimin babasi (eski vefat eden gelininin resmini paylasip ani yadediyordu) (esiminde benimde ikinci evliligimiz) neyse ki onu konustuk kizdik hallettik artik paylasmiyor ve beni de sahiplendiler. O sorun bitti esimin eskiden tanidigi aile dostu kiz arkadasi benimle de arkadas arkadas olmak istedi  neyse tanistik olduk o da rahmetli esinden bahsedip resimlerini paylasmaya gozume gozume sokmaya basladi onla da irtibati kopardim . (Arkadasidir anisidir saygi duyarimda onunda bana saygisi olup gozume sokmamasi lazim die dusunuyorum) 

Neyse o da bitti, esimin kapi dip is arkadasi bi abla var 45 yaslarinda. Bana cok iyi davrandi her gordugunde konusur eder, bugun baktim whatsap instagram ne varsa hepsinin durumunda esimin 6 yillik konustugu kadinla resimler cekinip atmis. Hergun o geliyor bu yan dukkandaki 45 yasindaki ablamizin yanina. (!) 

Esim whatsap durumuma bakarken kendisi gorup gorup soyledi baskasindan duyarsin uzulursun bu benim eski konustugum kizdi dedi. Bunu bile bile senin gorecegini bile bile nie paylasti anlamadim dedi . Lafi cok uzattim yuzume gulup gulup arkamdan boyle yapiyorlar sabahtan beri agliyorum 

10 Cevaplar

0 oy
(3,024 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sende acik acik soyle kizim.belki aci gelicek dediklerim ama keriz misin dobra olma vakti geldi cikar sende cirkef yuzunu eşin bişey demiyor senin dobra ve cikef olma vaktin geldi ben kacarak evlendim ve beni gelin yerine koymadilar bende yumdum gozumu actim agzimi suan benden iyi gelin yok sulalede bunlara boyleleri yarar emin ol
(51 puan) tarafından
Cook haklisin
-Reklam-
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Ay bacım Allah sabır versin vallahi okurken sinirlerim tepeme çıktı 
(51 puan) tarafından
Kadina msj attim abla gorecegimi bile bile neden boyle yapiyorsun. Hadi yapiyorsun nasil yuzume gulebiliyorsun dedim saf ayagina yatti haberim yok sevgili olduklarindan dedi. (Bilmemesine imkan yok tanisirlarken bile araci gibi bisey olmus zamaninda) insanlar ikiyuzlu olmus
(1,430 puan) tarafından
Kötü niyetli değildir belki dicem ama durduk yere ne alaka yüz verme muhatap olma bence
(51 puan) tarafından
Hangi birine :) ?
(1,430 puan) tarafından
Bi odaya toplayıp benzin döküp yak hepsini :)
(51 puan) tarafından
en son o olacak
0 oy
(446 puan) tarafından
Zamanında kıymetini bilselermis canm eski esinde simdimi kıymete geçmiş belli sizi çekemeyen çok Allah yardımcın olsun
(51 puan) tarafından
Esi vefat etti canim. Kucuk yer burasi ailemi cok ozledim bunlarin yilanligini gordukce
(446 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin  canm ama acılarını iclerinde yasasinlR mümkünse nerdesin cokmu uzak ailen
(51 puan) tarafından
8 saatkadar uzaktayim bayramda gidecegim canim iple cekiorum ailem konyada
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Aman boşver zaten eşi vefat etmiş Allahın emriyle o ona bişey diyemeyiz ama o eski sevgili paylaşımı ne alaka çok seviyorlarsa kendileri evlensinler onlarla 

Sen onlara inat mutlu ol esinle canım 
(51 puan) tarafından
İnsaallah kuzum cok sağolasin
0 oy
tarafından
Amaaaaannn ne ağlıyorsun allah aşkına gözünün yaşına değmez inanki bunları hemen hemen her evli kadına yapıyorlar bana da kayinvalidem yaptı oğluna baktigi görücü gittiği kızları anlatıp duruyordu bir iki dedi dedim ki icin de kaldıysa onları alsaydın neyse onu öyle geçtik bir akraba ortamında işte yeni evli çiftler oturduk sohbet ediyoruz çıktı geldi yine başladı vay hala soruyorlar mış eşimi de bekar mı ki gelse kızımızı alsa diyorlar mis bilmem ne öyle konusuyor kaynanamın yeğeni de ne yapacaksın hala bosatip mi alacaksın kumami düşünüyosun dedi bi baktım tırıs tırıs gidiyo :D :D bende baştan çok kafama takıyordum ama artık hiç umrumda değil onlar ne derse ben beş karını diyorum bende bana gelen görücüleri anlatıyorum sende hiç düşünüp de sıkma canını öylesi insanlardan da mümkün olduğunca uzak dur arkana bakmadan kaç")
(51 puan) tarafından
Doğru soyluyorsun canimm
tarafından
Bizim ilk evlilik öncesinde nisan söz vs olmamasına rağmen bunaldı yapıyorlar birde senin ikinci evlilik bunlara maruz kalman çok normal lafını çekmeyeceksin ben susayım onlar anlasinla da olmuyor sen kocanla ne kadar iyi olursan ol ister istemez mutlu evliliğin bir anda kaos a dönüşüyor biz çok yaşadık bide kavgalı olduğumuzu duyup saçma sapan daha bir dünya laf etmeleri de cabasi evinde birbirini boğazla ama disariya belli etme onlar sana ne yapıyorsa beş karını on katını yap o zaman kıymete geçersin emin ol
0 oy
(119 puan) tarafından
Kuzum öncelikle ağlama. Bu şekilde hatırlatmaları çok ama çok çok yanlış  eski eşi öldü mu ki   yani kadarda fikirsizler olmaları çok saçma bir insan bunu farkında olmadan yapamaz kasıtlı kasıtlı gözüne sokuyorlar  bu insanlarla konuşmayı kes bence 
(51 puan) tarafından
Yoruldum artik canim esim soz verdi bir seneye kadar evi satalim istedigin yere tasinalim dedi huzurumuz kalmadi artik
0 oy
tarafından
Neden ağlıyorsun anlamadım. Adam senin tapusu sende bi kere ve sana çok dürüst davranmis önemli olan da bu kim ne b○k yerse yesin. Sıkma canını boşuna eşinin bir geçmişi var senin de öyle birbirinizi bilerek kabul etmişsiniz. Bu böyle devam eder irtibatı kopar gitsin samimiyetsiz yaklasmis sana yaklaşan. Muhtemelen laf taşıyor. Yol ver.
(119 puan) tarafından
Allah'ın ne güldüm o kocaaaa ○Yaaa  :)
tarafından
:)))))) kocaman bi b.k yesinler demek istedim. :)))
0 oy
tarafından

Valla basligi okuyunca evi yilan basti sandim :D

(51 puan) tarafından
Bu daha kotu emin ol :)
0 oy
tarafından
Niye takıyon ki canım kadını sen öldrmedin ya eşin bile sana taraf üzme kendini onlar yğzünden 
(51 puan) tarafından
İste hamilelikten midir gercekten takiyoruz ya
0 oy
(571 puan) tarafından
Sanki hepsi ayrılmak için komplo kurmuş gibi insanları anlamak zor yazık aciyorum  onlara eşine şöyle konuşmam s3nde konuşma derim hiçbişey demeden içine dert olsun 
(51 puan) tarafından
Valla bunaldim canimm hem yilanlar hem piskinler

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 890 göst.

380,381 soru

11,389,262 cevap

34,894 kullanıcı

...