0 oy
221 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (225 puan) tarafından
Kizlar 4 yas cocugu olanlar aglama krizleri yasiyor musunuz durduramıyorum aglarken.ve artik kusma boyutuna geliyor aglamaktan.bi pedagogtan randevu mu alsam acaba

5 Cevaplar

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Benim çocuk dört yasinda yemek yemiyor boğazımda kalcak diye herşeye ağlıyor bugün dediki anne disimi yuttum karnıma  gitti ağlıyor ama nasıl ağlıyor yok disin  duruyor desemde ne ye uğradığımı şaşırdım  
(225 puan) tarafından
Canim 2 gundur gezmedeydim yatili olarak orda banyo yapmak istedi ve yaptirdik.bu sefer de niye yaptim diye cildirircasina agliyor ve kusuyor sonra.ne yapacagimi sasirdim yaa bide 30 haftalik hamileyim birsey olacak diye korkuyorum.biraz da onun eziyetini yapiyor galiba
(1,862 puan) tarafından
Aynen bende 33 haftalık gebeyim
-Reklam-
0 oy
(289 puan) tarafından
Oğlum 4 buçuk yaşında ve çocuklarda yaş geçişleri oluyor mutlaka. Pedagog 6 yaşını doldurmadan hiçbir şey yapmıyor maalesef.

Çocuğunuzun hangi durumlarda ağladığını takip edin mutlaka. Benim çocuğum da 4 yaş civarı ağlayarak istediğini yaptırma moduna girdi ama ben taviz vermedim hiç ağladı ağladı ve sustu. Üzerine giderseniz sus derseniz olmaz. Ağladığı zaman yokmuş gibi davranın sabırlı olun. Bir süre sonra işe yaramayınca ağlaması kesilecek.
0 oy
tarafından
Benimkide  dort yasini yebj doldurdu cok degisti. Bas edemiyorum resmen oyle bunaltiyor ki 
0 oy
(64 puan) tarafından
Benimki de öyle canım sanki biyeri kırılmış gibi agliyo bende kardeş kıskançlığına yormustum 
0 oy
tarafından
Benim oğlum da bi yerlere gitmek için kriz geçiriyo napacam hiç bilmiyorum 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 87 göst.
7 Nisan 2024 Aile kategorisinde BegumY (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 109 göst.
8 Aralık 2023 Aile kategorisinde Ozgul406 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.