+1 oy
471 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (4,698 puan) tarafından
Ben evde sıcaktan bayılıcam eşim diyor bu yıl gitmeyelim söz öbür yıl antalyaya gideriz diyor ama pandemi mahvetti ben bu yıl gitmek istiyorum siz neler yapıyorsunuz tatil planlarınız var mı 

27 Cevaplar

+1 oy
(2,346 puan) tarafından
Evden cikabildigime şükrediyorum ben de nolsum işte 
(4,698 puan) tarafından
Evden çıkmak eve girmek boğdu İstanbulda dışarı çıkıp farklı havalar solumak istiyorum
(2,346 puan) tarafından
Inan ben de öyleyim ama. Eşimin tarafında öyle tatilmis gezmeymis bi yerler keşfetmekmis garip geliyor insanlara. Piknik diyince bile akıllarına sadece köyleri geliyor o yuzden demiyorum gitmek istemiyorum
(4,698 puan) tarafından
Ne diyim kader
-Reklam-
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Sahile cok yakın evimiz bize hep tatil :D

(4,698 puan) tarafından
Evin nerde canım
(1,046 puan) tarafından
En şanslı sensin ozman :(
(2,375 puan) tarafından
Istanbul da   :)
0 oy
(119,153 puan) tarafından

şafak 11 bende gidiyom :D

(4,698 puan) tarafından
Ya sedoş nereye gidiyorsun
(119,153 puan) tarafından
eskisehire ordan bodrum donuste pamukkale ve afyon termale
(4,698 puan) tarafından
Ne güzel gezin dinlenin
0 oy
tarafından
Herkes tatile geldiği için trafikten dolayı evden dışarı cikamayanlardaniz :-D millet Antalya muglaya gider bu İstanbullular akcayi altinolugu gureyi nereden duydularda geldiler diyorum şimdi İstanbul'un halkı doya doya gezsin oralar acilmistir asıl trafiği 
(4,698 puan) tarafından
Aynen herkes balıkesirden yazlık aldı kayınbabamda aldı görüşmüyoruz o yüzden oraya gidimeyeceğiz eşim diyor Karadenize gidelim arkadaşı çağırıyor ben kabul etmiyorum gezmek istiyorum tatil istiyorum
tarafından
Bende karadenizi çok istiyorum gitmeyi nasipse bir gün görmek nasıp olur ... Gidin tabi seninde hakkin deniz kum güneş sezlongda uzanıp limonata yudumlamak dünyaya birdaha mi gelinecek hep çalış çalış nereye kadar yaşayamadıktan sonra senin eş te kalabalık seviyor herhalde ortamları arkadaş ortamı gibi baş başa gitmek sarmiyor mu adami
(4,698 puan) tarafından
Ya ev tutalım diyor ya bende diyorum ki otel olsun bıktım zaten ev işinden
tarafından
Yani oteller cok rahat benimde gördüğüm göreceğim tek tatil balayıydi esinizde kendi rahatını daha çok düşünüyor
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Gitcez canim ya 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Mesela ben hayatımda hiç tatile gitmedim 14 yıl olucak evliyim bir kere bile tatil yüzü görmüşlüğüm yok :))
(4,698 puan) tarafından
Beraber gidelim çocuklarla nasıl tatil yapacaksak orasıda ayrı mesele
(14,079 puan) tarafından
He kız gidelim bisey olmaz artık çat pat idare etcez adı tatil olsun ☺
(1,370 puan) tarafından
Bende hiç gitmedim  biz azeryiz  bu yil turkiyeye gelmwyi dusunuyodukda para sikintisi oldu:(kaldik yine evde
0 oy
tarafından
3 guncuk yaptık yettimi tabiki hayır ☺️

8 günüm kaldı memlekete gidecem 
(4,698 puan) tarafından
Valla 3 5 gün değil 3 4 ay tatil yapmak istiyorum
0 oy
tarafından
Gitik geldik biz canım cuma gitik salı döndük 
(4,698 puan) tarafından
Çok kısa sürmüş
tarafından
Kız biz bide salidan önce kaçtık geldik  ahahaha hiç bana göre değil vallah sevmedim ben ya
0 oy
tarafından
Antalya daha sıcak değil mi niye oralara tatile gidilir ki?? Daha güzel sakin serin yerler var ki egede karadenizde falan
(4,698 puan) tarafından
Orda birşey evler varmış sakinmiş oraya gidelim diyor ama ben bu yıl gitmek istiyorum
tarafından
Merkezler hem pahalı hem kalabalık trafiği de olur..araştırıp daha sakin yerler vardır illa ki ama durumunuzu bilemem maddi açıdan mı gitmek istemiyor
(4,698 puan) tarafından
Bu yıl işleri çok yoğun o yüzden bide evide taşıycaz kız hep çalıştık karı koca 2 yıldır çalışmıyorum çocuktan sonra çok şükür işlerimiz çok büyüdü parada sıkıntı yok arkadaşı zorluyor Trabzona gelin diye eşimde oraya gidelim diyor ben orada tatil mi olur dedim istemiyorum dedim zaten evden sıkıldım
0 oy
(252 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum ayrı ayrı tatil yapabiliriz bacım 
(4,698 puan) tarafından
Nasıl ayrı ayrı
(252 puan) tarafından
Yani o memlekete gider bende evimde ohhh yatarım beybisi ☺️☺️
0 oy
(549 puan) tarafından

10 senedir hiç tatile gitmedim :(

(4,698 puan) tarafından
Kız bende gitmedim hep çalıştım hep çalıştım eşimle sadece 1 defa tatile gittik ağustos ayında yağmur yağdı deniz buz gibi oldu geri döndük
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Tatil mi hiç tanımam kendisini
(4,698 puan) tarafından
Hahahadbjnk bizde bir defa tanıştık kendisiyle ama ağustosta yağmur yağdı deniz buz gibi oldu geri döndük
0 oy
(7,662 puan) tarafından
Ay ben de Karadeniz Ege tarafı filan istiyorum ama bakalım kısmet bu işler
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Herkes benim yanıma tatile gelecek ben evde pinekliyorum...
0 oy
(4,196 puan) tarafından
Ayy bi planimiz yok o kadar sicakk ki evden cikmayi dusunmuyorum, bu sicakta cesmeye alacatiya gidenleride anlamiyorum, gidersekte belki serin yerlere dinlenmeye gideriz 
0 oy
(788 puan) tarafından
Bir lohusa olarak tatil storileri izlerken ağlıyorum ;(((
(4,698 puan) tarafından
Geçer gülüm seneye sen ağlatırsın
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Valla durum olunca tatil   çok iyi geliyor insana hava değişikliği bende 2 yıldır faln gidemiyorum malesef baba evinde her yıl gidiyorduk eskiden nerdeyse kısmet 
(4,698 puan) tarafından
Yavrum maşallah bizimde oğlum doğduktan sonra işlerimiz büyüdü kazancımız çoğaldı yoksa kaç yıldır çalışıyorum
0 oy
tarafından
Kurban bayramında gidecez bakalım bizimkilerin lafindan sözünden siyrilabilirsek :D
(4,698 puan) tarafından
Ses etmeden gidin
tarafından
Valla eşimde illa gidicem diyor da ben uğraşmak istemiyorum şimdi ya kayinvalidem virüs var kayinbabam kız küçük diyecek biliyorum
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Şu tatil yüzünü bizede göster ya rabbi cok amin :D

0 oy
(4,237 puan) tarafından
Koye gitmeyi buyuk nimet sayanlardanim insallah bizimde bigün tatile gitme imkanimjz olur yaa aslinda esimin izmirde halasi var defalarca cagrdi ama iki bebe var az buyusun oyle gidicem insallah

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 351 göst.
16 Haziran 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde 1Prens Annesi (32 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 424 göst.
17 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Fatma1112 (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 502 göst.
11 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Tugbaank (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 426 göst.
16 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde sanalalemi (252 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı