0 oy
284 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar 4 saatlik yol tek başıma 1 yaşında ki bebeyle otobüs yolculuğu yapıcam bayram da ya çok korkuyorum istanbulda bir yerden bir yere giderken bile durmuyor bebek arabasında duruyor ama otobüste bebek arabasını açamıycağıma göre olmuyor ne önerirsiniz

17 Cevaplar

0 oy
(4,859 puan) tarafından
Sal koridora gezsin dursun 
tarafından
Ya yürümüyor ki daha
(4,859 puan) tarafından
Hmmm çizgi film izlemez mi telefondan açsan eline çubuk kek falan verirsin
tarafından
Benim bebek arabam kabin tip yani küçük en arkayı seçsem bebek arabasını açmama izin verirler mi
(4,859 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canım otobüse bineceğin zaman yada biletini kestirecegin zaman ordaki görevlilere sors
-Reklam-
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Yiyecekler kekle çizgi filmle fln durmaz mi yada gece yolculuğu yapsan da uyusa 
tarafından
Ya sehir içi biryere gidiyoruz 10 dk yol yere inip gezmek istiyor yürüyemiyor de nasıl durcak o kadar süre gece evet mantıklı aslında ya
0 oy
tarafından
Ben 17 aylık bebe ile uçak yolculuğu yaptım Bi sıkıntı yaşamadım çok şükür 
tarafından
Neler yaptın canım benim kuduruk yere inmek gezmek istiyor
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Bazen çocuklar şaşırtıyor :)) 

Benim kızımda 1 yaşında iken Mersin'den İstanbul'a yolculuk yapmıştım :)) hiç sesini çıkarmadı  :)) 

Sen pencere kenarı al mutlaka çok ağlarsa oyalamaya çalış sevdiği ilgisini çektiği oyuncağı vs varsa yanına al mutlaka . 
tarafından
Evet evet öyle yapıcam ya daha 20 gün var onu düşünüyorum kara kara
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Uyku saatini otobüse göre ayarla bence. Yada otobüsü onun saatine göre. Uyuyarak gitsin mis gibi
tarafından
Evet gece bincem galiba uyurken birşey olmaz herhalde
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Kraker falan yiyosa yanına bol bol alıştırmalık al bizim yolculuklarda çok işimize yarıyı abur cubur 
tarafından
Evet canım alcam bakalım ya onu düşünüyorum kara kara
(9,651 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
tarafından
Sağol kuzum
0 oy
tarafından
Otobüse binmeden önce uykusuz olsun bindikten sonra uyut 2 saat falan uyur kalan iki saati de oyuncakla tlfnla falan oyalarsın bi şekilde 
tarafından
Arabada uyumuyor işte değişik bir çocuk ya
0 oy
(2,787 puan) tarafından
20 aylık kızımla bende 8 saatlik yola gidcem canım ben kendi Arabamızla gidcm ama bende korkym gece uyku saatinde çıkmayı düşünyoz
tarafından
Kuzum kendi arabanla yine rahat istediğin yerde dur kalk yaparsın otobüsle nasıl olcak bakalım
(2,787 puan) tarafından
Allah yardmcn olsn
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Ben 17 saat yol gidiyorum genelde gece uolcıluğu oluyor ama gündüzde oyuncak  tvde çizgi flm  çubuk kek kurabiye ile oyalıyorum
(5,311 puan) tarafından
Salayarak uyuyorsa sıkınyı çekmezsin cnm ayağına yastığı koy uzat araba ile rahatlıkla uykuya dalar
(14,025 puan) tarafından
İçimi rahatlattın canım gerçekten Allah razı olsun inşallah dediğin gibi olur
(5,311 puan) tarafından
Senden de cnm hayırlı yolculuklar dilerim sağ salim gidin inşallah sorunsuz bol uykulu
(14,025 puan) tarafından
Ayyy bal damlıyor baall :D sağol canım benim inşallah
(5,311 puan) tarafından
❤❤❤❤ amin
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Valla otobüste sıkılıyo benimki bikaç ay önceye kadar severdi artık kalkıp yürümek gezmek istiyo yarım saatlik yolda bile zor duruyo. Telefondan vşdeo açıyorum 10 dk bakıyo sonra yine durmuyo bi şekilde oyalanıyo 4 saat çok uzun bana göre 
tarafından
Yok işte canım emmiyor asla kucakta uyuma uyu yok arabada da uyumuyor aslında ama bebek arabasında oynatarak bir şekilde idare ederim hem belki bebekarabasında uyur diye dedim. Arka koltuk niye kötü canım
(25,224 puan) tarafından
Arka koltuk hem bazı otobüslerde yüksekte kalıyor hemde çok hopluyor sarsılıyor tekerlek üstü oldugu için. Orta kapının tam ordan alırsan daha geniş ve rahat
tarafından
Peki Bebek arabasını açmama izin verirler mi canım
(25,224 puan) tarafından
Sanmıyorum canım hiç güvenli değil zaten allah korusun. Kemer takılması için bile uyarı yapıyorlar artık.
tarafından
Sağol canım bakıcam birşekilde artık
0 oy
tarafından
Otobğslerde uyuyolar genelde korkma bişy olmaz ben kızmla 12 saat yolculuk yaptım çok korkmuştum ama bindiğimzde bi uyudu sanki ilaç vermiş gbi sabaha kdar meyveli süt falan almştım bonibon sevicegi şylerden
tarafından
Ay benim ki arabada uyumuyor işte değişik bir çocuk ya
0 oy
(399 puan) tarafından
4 5 aylıkken yolculuk yaptım o zaman virüs yoktu diğer yolcularda yardım etti ağladığı da susturmaya çalıştılar
tarafından
Hsha diğer yolcular yardım mı etti :)
(399 puan) tarafından
Aynen Valla kucağına aldı bı kadın diğer kadın da diyor yok böyle yap yok söyle yap
tarafından
Hahaha iyiymiş ya o kadarlık olsa hiç sorun etmem de 1 yaşında kuduruk inmek istiyor yürümek istiyor bakalım nasıl yapcaz
0 oy
(14,025 puan) tarafından
4 saat dediğin nedirrrr biz 24 saat gideceğiz 15 aylık bebeğimle korkuyorummm
tarafından
Ayy çok zor ne biliyim de uçak ile gidemiyor  musum canım
(14,025 puan) tarafından
Gidiş geliş 2500 buluyor ucakla çok pahalı yaa
tarafından
Oo çol pahalıymış vallah kuzum bir şekilde idare edicen ben akşam uykusuna denk getirmeyi düşünüyorum da araba uyumuyor birde uykusuz diye çok ağlar mı diye düşünüyorum. Senin öyle şansın da yok oyuncak falan idare edicen artık
(14,025 puan) tarafından
Allah'tan eşimde yanimiizda olacak tek olsam bu kadar uzun yola bende Cesaret edemem
0 oy
(1,217 puan) tarafından
10 aylık oğlumla 24 saat yolculuk yaptık sıfır sıkıntı maşallah en ön seçmeni tavsiye ederim dışarıyı izliyolar 
(14,025 puan) tarafından
Canım maşallah bizde 15 aylık oğlumuzla 24 saat gideceğiz nasıl geçti sizin neler yaptınız nasıl uyudu mesela
tarafından
Ya ben bebek arabasını açarım diye arka düşündüm ama hangisi mantıkl8 acaba
(1,217 puan) tarafından
Biz en önü sectik ve havalandırmayı açın ve serin giydirin kavanoz mama mama kaşığı alın yanınıza tesislerde çorba verebilirsiniz ve altını değiştirin huzursuz olmasın su verin mutlaka hava sıcak
(14,025 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(119,237 puan) tarafından
cidden gelmiyomu kocan
tarafından
Gelmiyo kız belki bi ihtimal bırakır dönerim diyo bakalım
0 oy
(5,311 puan) tarafından

image

Ggyk bu oyuncakalar ile cnm
tarafından
Nerden aldın bunları canım
(5,311 puan) tarafından
Bimden aldım kuzum
tarafından
Şuan hâla var mı canom
(5,311 puan) tarafından
Bilmiyorum kuzum bazı şubelerinde vardır sordurmak lazım
0 oy
tarafından
Ben gittim hem de 2-3 kere. Bilet alırken rica et arkalarda bile olsa ikili koltuğa tek otur imkanın varsa ikisini de al ama yoksa rica et yer boşsa veriyolar neyse yanına çocuğun sevdiği yiyecek içecek vs al emzik emiyorsa onu al oyuncak al otobüsün TV sini çok sevdi benim oğlum izlemedi hiç ama her yerini karıştırdı :) zatenn uykusu gelir uyur
(14,025 puan) tarafından
Canım sen kaç aylıkken yolculuk yaptın?? Herkese soruyorum valla :D 15 aylık oğlumla 24 saat gideceğiz çok tedirginim
tarafından
Teşekkürler kuzum bakalım yapıcaz birşey artık
tarafından
Canım ilki 10 aylıktı ikinci tam 12 aylık sonra 13 aylıkken falandı
(14,025 puan) tarafından
Benim oğlum 15 aylık çok zor olur mu ya kaç saat yol gittin
tarafından
3-4 saat canım fazla gitmedik biz

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 99 göst.
1 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu