0 oy
2,071 göst.
Aile kategorisinde (221 puan) tarafından
Kizlar illa biriniz yapmıştır nasıl yaptınız n dediniz naptınız tüyo verin acık  

Bn kaynanayla hiç anlasamiorum hele şu aralar iycene coştu herşeye söylenen biri ama herşeye bir sus iki sus üçüncüde bnd cvp veriyorum 

Çocuklarıma anası  terbiye vermemiş yetistirememis die söyleniyor 

Geçen dolabı düzenledim kahveyi yukarı koymusum ona soylenio  yani söylenmek için yaratılmış tahammül edemiyorum artık eşimde tartistimizi bilio ama anasına hak veriyor bn artık ayrı eve çıkmak rahat etmek istiyorum kızlar nasıl konuşayım eşimle n diyeyim bn artık bıktım hakareten istedi şey olmasın bı sürü saydirir terbiyesiz anan terbiye vermemiş yetistirememisler saygısız böle uzadikca uzuyor aklınıza gelecek herşeyi duydum öle soyleyim 

10 Cevaplar

0 oy
(5,311 puan) tarafından
Zaafıyla kandırabilirsin 
(5,311 puan) tarafından
Eşinin zaafı nedir onu kullan
(221 puan) tarafından
Anası :)
(5,311 puan) tarafından
Allah seni kız eşinin senle olan zaafı yok mu
(221 puan) tarafından
Yani n bilim anasını çok sever kendileri haksizda olsa haklı anasıdır oyuzden dedim
Ozmn çocuklardan vurabilirim ama nasil
(597 puan) tarafından
Cocuklari bana karsi doldurur. Cocuklar onun yuzunden ilerde seni veni dinl
lemez diyebilirsin.
-Reklam-
0 oy
tarafından
bu kadar hakarete uğruyorsun. çocuklarına kadar eşin de ses etmeyip annesine hak veriyorsa işin çok çok zor. başta hiç gitmeyecektin he gittin. ilk zamanlar eşinle güzelce konuşup ev ev üstüne olmaz bizim de evimiz özelimiz olsun istiyorum diyecektin malesef eş anca güzellikle yola gelir aksi halde hep huzursuzluk olur. eşin arkanda değilse nereye gitsen de o kaynanaa yapacağını yapar lafını da söyle. herşey eşte biter
(221 puan) tarafından
Eşimin BNC işine gelmiyor yni ***** değil ya bilmiomu kim haklı kim haksiz
tarafından
işte o istemedikçe zor o senin arkanda oldu mi anca o zaman ayırırsın evi sende düşün nasl yola getirebilirsin eşin sonuçta tanıyorsun onu
tarafından
Canim anasının şerrinden korkuyordum benimkide ota b.ka söylenir esim artik 7 yil oldu illallah etti ama annemdir sen dur diyo esim goruyo biz bir gibiyiz ama degiliz 3 cocuktan sonra dahada azaldi gorusme bizim hanfendide ev birleştirmeyi düşünüyor
(194 puan) tarafından
Senin sadece kaynana bnm kaynanam bnm kynpederimide dolduruyorlar üstüme saliyo
tarafından
Yo yooo benim kayinpederim bana cok fuskun hep over kaynanam delirir kaynanam diktatör biri bayramda bana 100 lira harçlık verdi kaynanam ters ters baktı ona 20 verdi kayinpederimin yuzune fırlattı ona yuz bana yirmili diye cok uzuluyorum bir gün benim yüzümden o adamın burnundan getircek diye
0 oy
tarafından

Şart koy ya çıkarız yada evi terk ederim de yetti canıma de

(221 puan) tarafından
Evi terk mi etmek???
tarafından
Etme kızz öyle korkutt :D
(221 puan) tarafından
Bu taktik tutmaz cnm o bni bı yere bırakmaz bnd lafı soyledimle kalirim
(3,551 puan) tarafından
Tan taktik bu işte. Zaafını bulduk. Bi gün yine tartışma çıkarınca al bebelerini yalandan toplan ben gidiyorum yeter artık de. Ben buraya bunları yaşamak için mi geldim de. Hatta al git bebeleri 3vden. Anasına da saydır agzına geleni. Benim canımı sen mi verdin yeter gayri seninle yaşamak istemiyorum de. Bas git. Madem bu kadar düşkün ske ske çıkacak o evden.
0 oy
(42 puan) tarafından
Güzel davrandım bak o yapmış bu yapmış dedim seninle yanlız yazmama istiyorum evde yanlız vakit geçirmek istiyorum evde rahat dolaşmak istiyorum dedim tuvalete gidemiyorum dedim tatile diye babamın evine goturdum ordanda 6 ay sonra ev kiraladi önce ailesinden uzaklaştırman lazım tatlı dil yılanı deliginden cikairir
(791 puan) tarafından
Bn 5 yıldr birlikteym eşime ne yol denedysem boş bazn evde kalyo hakaretleri gördü tahammülü kalmadı eltiden görümcden yana ama nafile bıçak kemiğe dayandı ayrlcz akşm babsına konşck
(221 puan) tarafından
Ama nasıl uzaklaştırcam işte cnm anası v kardeşi var çok bağlı kardeşiyle günde 3 4 kere konuşur olaylar olur en son bnm haberim olur gerisini sn düşün yni
(791 puan) tarafından
Bnmde öyle ama dün kardeşinin söyledikleri zoruna gti
(42 puan) tarafından
Onuda sen yapacaksın işte eşini sen taniyosun aziick planli davran
0 oy
tarafından
Beeenn esim tamamen karsiydi ayri eve cikmaya asla istemiyordu. Evde surekli huzursuzluk cikmasina ragmen.. hamile oldugumu ogrendim, halsizdim yorgundum evde kayinpederim kaynim ve esim vardi kayinvalidem vefat etti. 3 erkege hizmet etmek benim icin iyice zorlasti. Esimee defalarca soyledim hep yapma etme diyordu. Yapmasam nolucak yaptigim halde kayinpederim burnumdan getiriyordu her seyi. Annemi aradim soyledim. Annem baslarim.onlarin evine buraya geliyosun dedi. Gittim bende. Esim bastan ayrilmayi dusundu daha 2 aylik filan hamileyim. Bende tamam ayrilalim dedim taviz vermeedim. 2 3 gun sonra kapiya geldi enistesyle ayri ev tutucaz diye :D 1 ay annemlerde kaldim kaba esyalarim zaten vardi halisini perdesini ayarladi evi duzenledi bende geldim :D kayinpederim hep diyomus oraya gitseniz de olmaz falan filan istedigini desin o gundenn beri gorusmuyorum esim gorusuyo

(221 puan) tarafından
Bnd anamın evine gitsem kız zaten anemde dedi bida tartisma olursa gelip konuscam diyet l
tarafından
Git git o korkuyla mscbur yapacak
0 oy
tarafından
Ayrı evin rahatlığını bilse gerçi bazı adamlar anlamiyo . mesela bnmki aynı evde olsak anasida olsa rahat dusunu alamaz birakki benle yakınlık dahi kuramaz en iyisi ayrılmak ama küt kafalilar anlamaz
(221 puan) tarafından
Yok cnm bn desem hemen varya evimiz diyo
0 oy
(119,251 puan) tarafından
evim insaatti bitti ve tasindik bu kadar ☺
(221 puan) tarafından
Sn kurtulmussun sevda darısı bna
Bnm kaynanada belki seninki gibidir kız n
0 oy
tarafından

Kendi istemedi annesinin yanını bişey yapmadım valla bıkmış adam anasının çenesinden :D

(221 puan) tarafından
O şans bendede olsa keşke:)
tarafından
Olur inşallah tez zamanda kendi evinize çıkarsınız inşallah canım
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Bnm kaynanamda aynı senşn kaynanan gibiydi Kız dolabın içindeki etleri sayıp Bi yere gidiyordu eşim beni savunuyordu ALLAH var çünkü anasının huyunu biliyordu.. Eşimde çok katıydı asla ayrılmam diyordu, 4 yıl kaldım eşime yapamayacağımı söyledim ya beni bırakacak yada ailesini bırakacaktı ailemde devreye girdi çünkü kararım netti, kayınlarımda gördü kararımı eşimi karşılarına alıp namusun dan olma annen baban yine ailendir ama namusun gidince rezil olur insan, eşim imana geldi ayrıldım şükür 
(221 puan) tarafından
Benimde artık gerçekten tahammülüm kalmadı cnm bidaki kavgada aileme solicem bnd gelip konusunlar ayrı eve cikmasamda belki biraz susar kadın eş seni tutmayınca gerçekten çok zor
(1,766 puan) tarafından
Öyle bacı ama benimkine konuşma bile fayda etmezdi kız beni herkesin yanında rezil ederdi. ben günden güne erriyordum annem halimi gördü, İNŞALLAH sende çıkarsın
(221 puan) tarafından
Bnd eriyorum cnm gerçekten bn canım sıkılınca yemeden içmeden kesilirim e şimdi her gören n bu halin diyo hep okadinin yüzünden ama kimse bilmiyor
(1,766 puan) tarafından
Takma cnm değmiyor vakti gelince çıkarsın inşallah
0 oy
tarafından

Ben boşanmayı göze alark ayrı eve çıktm 

Babam da araya girdi kendisi evi kşraladı öyle 

5 elti ile kaynvldmlrle aynı evde ydk 

(3,551 puan) tarafından
Yuh aq yuhh gız banyo mevzusu falan nasıl oluyordu anam haftalık çizelge falan mı hazırlıyordunuz. Sjsjjsjs işin şakası 5 elti ile bir arada durabilecek kadın varsa gelsin anlından öpecem..
(221 puan) tarafından
Neeee 5 eltimi

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 3,799 göst.
4 Kasım 2020 Aile kategorisinde Mekiye (1,217 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 253 göst.
9 Aralık 2023 Aile kategorisinde bglm_ftma (5,461 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 565 göst.
17 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu