0 oy
53 göst.
Aile kategorisinde (564 puan) tarafından
İlk kızım çok sakindi çok hareket etmezdi şimdi 2.5 yaşında yaramazlığı yok sakin bir çocuk maşallah. Şimdi 23 haftalık yine kız bebişe hamileyim ama bu maşallah hiç durmuyor fazla da uyumuyor sanırsam doğunca da yaramaz mı olacak ki merak ettim var mı böyle tecrübeleriniz. İnşallah sağ salim hayırlısıyla doğsun da yaramaz olsun orası başka ama sadece merakımdan soruyom işte. 

3 Cevaplar

0 oy
(590 puan) tarafından
Valla bir fikrim yok basligi gprunce gireyim drdim benimde oglusum 35 . Haftada suan sol tarafımı desiyor kendisi cikinca nasil olur bilemiyorum
-Reklam-
0 oy
(812 puan) tarafından
Bnim oğlum karnımda hiç 5 dk durmazdı karnımın altını tutar yürürdüm çıkıcak gibi doğdu şuan 2 yaşında oturduğu tek an uyuduğu an asla asla asla oturmaz aşırı hareketli 
0 oy
(9,625 puan) tarafından

Benim oglumda karnımda cok hateketliydi şuan kızıma hamileyim bu ondan bin beter resmen hareket ettikçe sancı çekiyorum cok sert bi şekilde hareket ediyo anam agliyo resmen..hele ki geceleri sabaha kadar hareketli ne kendi uyuyo ne beni uyutuyo :D oglum gündüzleri hareket ederdi kızım da geceleri durmuyo şuan mesela mesaisine başladı kim bilir kaça kadar karnımda horon teper..oglum 14 aylik oldu yaramaz değil kırıp dökmesi yok ama aşırı hareketli bütün günüm onu evde sağdan soldan toplamakla geciyo evin içinde saklambaç oynuyoruz

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 287 göst.
3 Şubat 2022 Aile kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 127 göst.
16 Aralık 2021 Aile kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
23 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Yasemin Meryem (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.
10 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umara (266 puan) tarafından soruldu

396,396 soru

11,857,313 cevap

35,954 kullanıcı

...