0 oy
441 göst.
Aile kategorisinde (169 puan) tarafından
Bu hafta ben 3kez gittim eşimin ailesine. Eşim bugünde oradaydı.Akşama kadar öyle sıkıldım ki. Eve geldi.Sohbet edelim istedim. Uykusu varmış uyudu kaldı. Annesi cumarteside çagırmış.İnsanla dalga geçiyorlar sanırım. Gidersin dedim birşey demedi.Aramızda sogukluk oldu. 2günde bir orada. İnsan karınla ilgilen demez mi? 

13 Cevaplar

0 oy
(5,721 puan) tarafından
Neden sizi ihtimal edicek kadar sık gidiyor canım
(169 puan) tarafından
Annesi hep cagırıyor. Sanki evli degil.
(5,721 puan) tarafından
Oğluna çok düşkün herhalde seni cagirmiyormu
(169 puan) tarafından
Beni de çagırıyor da emrıvakı yapıyor. Bu hafta 5kez falan ohlu oradaydı. Ayıp degıl ı. 2gun yatılı kaldı tuhaf
(5,721 puan) tarafından
Çok tuhaf gerçekten doyamiyor ogluna
(169 puan) tarafından
Bilerek yapıyor. Yüz buldu ayagımızı alıstırcak. Çok bekler.
-Reklam-
0 oy
(621 puan) tarafından
Tek başına gönderme bir  daha canım benim sende git
(169 puan) tarafından
Hep onunla gıtsem haftada 3 4kez en az gıderız
(621 puan) tarafından
Madem ananlardan çıkmayacaktın niue evlendin benle de bu ne böyle  lafını çekme
(169 puan) tarafından
Diycem bu gidişle. Kadındaki ısrarla bak. Bugun cagırdı gıtmedım. Cumartesi gene cagırıyor
0 oy
(12,877 puan) tarafından
Ben olsam eşimi ikna ederdim gitmeyelim birlikte vakit geçirelim diye 
(169 puan) tarafından
Zaten ben gıtmıycem. Sürekli köpek cagırır gıbı cagırıyo duruyor. Yarın ıcınde cagırmıstı. Oglu gıder
(12,877 puan) tarafından
Eşini sen ikna et sende gitme evde olalım diye
(169 puan) tarafından
Yoo sen gitceksen git ben evımde oturcam diycem
0 oy
tarafından
Demez canim. Benim kayinpeder de cagiriyor hep.ben esime diyorum bugun de gitme evimizde duralim diye
(169 puan) tarafından
Degişik yaaa. Insan gıt karınla ılgılen der
tarafından
Yook derler mi hic oyle. Lafa gelince de gidin gezin biraz derler ama cikinca da laf sokmalar tripler ufff aman
(169 puan) tarafından
Cumartesi *** giderim. Telefonu kapatcam direk. Hatta yarında kapatcam. Çok beklerler
0 oy
(119,086 puan) tarafından
iyide bu kadar sık hitme sebebi ne
(169 puan) tarafından
Çagırıyorlar işte. Bugün gitti. Akşam 10 a kadar oturdu. Önceki gün gene gitti. Anlamıyorum cidden. Eve geldi yorgun ne sohbet ne muabbet uyudu direk.
0 oy
(289 puan) tarafından
Kayınvaliden karınla ilgilen demez çünkü onunla ilgilenen bir kocası olduysa bunu der zaten böyle bir kocası olsaydı zırt pırt oğlunu çağırmazdı.

Anası oğlundan oğlu anasından medet umuyor.

Beyimiz evlenmek için evlenmiş anasının evinden koparmıyorsa eşin işin çok zor.

Surat yapma kavga etme bu durumu normalleştir ama sen gitme.

Bir mevzu olursa da herkes ait olduğu yerde mutlu vr huzurlu olur ben evimde mutluyum dersin gerisini eşin anlarsa artık.

Ben buradan hep dedim yine diyorum surat asmak dayatmak naz yapmak baskı yapmak işe yaramaz.

Salın gitsin gülümseyin kendi kendinize yetin bakın ne oluyor nasıl geliyor kocalarınız.
(169 puan) tarafından
Normalde ilgili biri. Ama anası paşam gel su böreği yaptım al, paşam gel şunu yaptım der nerden nereye ayagına cagırır. Bak dünden önce oradaydık. Bugün gitti zaten. İnsan cumartesi neden cagırır. Bi de bana gelmıs söylüyor. Gercekten kendısınden öyle sogutuyorkı
(47 puan) tarafından
Valla helal olsun o kadar haklısınız ki. Kimsenin umrunda değil üstelik. Biz küsüyoruz surat asıyoruz onların yüzünden ama onların haberi bile yok valla hiç kimse için değmez.
tarafından
haha :)) normalde o kadar hıyar değildir ama bu ara hıyarligi tuttu galiba. bende dedigin gibi huyuna giderim cilvemi falan yaparim nasıl etkileyecegimi bilirim de işte.  sabah diyo durduk yere kendimi hıyar gibi hissediyorum dedim aynen öylesin:)))
(289 puan) tarafından
Bu yorum Bedevicim sana değildi bir önce ki arkadaşa yazmıştım
Sana gelince sana soran yokmuş ya telefonunu neden kapatıyorsun anlamıyorum?
Bence arada ki diyaloğu kapat telefon lazım olur.
Şaka bir yana surat yapma bırak kocan gitsin hep yüzünde bir tebessüm olsun umursama ama sen gitme. Biraz da evimde kalıp eşyalarımın tadını çıkarmak istiyorum de. Kahve yap iki tane karşılıklı koy birini iç öteki kalsın kocan gelmeye yakın yap bunu.
Kocan görsün kahveyi.
Sorarsa hayalinle kahve içmek bile çok güzel aşkım falan de.
Biraz mülayim ol ama GİTME:)
(169 puan) tarafından
Canım annesi arayıp durmasın dıye kapatcam daraldım İnan.Hayır sanki benım ailem yok yanı. Hep onun aılesı ön planda. İnan bu hafta paso oradaydı. Halaa doymadı aılesıne. Anlamıyorum. Yok trıp falan atmıycam.ama aramızda sogukluk var. Sadece bak bu kadar bırbırımızı gormezsek sogukluk gırıyo dıycem
0 oy
(539 puan) tarafından
Sen eşinin suyuna git güler yüzlü şekilde kocacim sevdiğin yemekleri yaotim gel gitmeyelim de hersey kavgayla cozulmez canım eşine hemen sert tepki verme kendi evini sevsinki ailesine gitmesin sık 
(169 puan) tarafından
Annesi orada pohpohluyor sürekli. Aramıza gercekten sogukluk girdi. Acaba bosansak sevıncek mı anası merak edıyorum
0 oy
(47 puan) tarafından
Valla bizimkiler de öyle canım hafta 7 gün biz 6 günü oradayız. Eşim çok istenilen bir erkek olduğu için baya seviyorlar. Ee bende hayatta tek göndermem ne olur ne olmaz. Mecbur gidip geliyoruz. Ama benimki benimle ilgilenir konuşur şakalaşır. 
(169 puan) tarafından
Bizimde normalde aramız iyi ama bu hafta gercekten sogukluk girdi aramıza
(47 puan) tarafından
O kadar haklısın ki. Bizim de aramıza hep soğukluk girdi ama sonra düşündüm şuan annesi mutlu ve umrunda değil niye ben onun için evimde ki huzurumu kaçırayım ki. Annesi pohpohluyorsa ben evde daha çok yaptım kendisine. Şimdilik anlıyor beni arada çok bunalıyorum yeter artık usandım diyorum bi kaç gün gitmiyor veya çağırmıyor dinleniyorum
(169 puan) tarafından
Evet annesı mutlu uyur. Paşası kac gun oradaydı. Cumartesi gıtmıycem. Yanı ınsana anlar zaten samımıyet sevmedıgım. Senın işinde zor canım. Sadece eşime aramıza sogukluk gırdıgını fark ettırıcem
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Sen neden gidersin dedin? Erkek milleti kadinin o imali lafini anlamaz ki. Hee dur hanim izin verdi deyip gidebilir ;)  O gitmek istedigini belirttiginde, annenlere gitmek disinda bizim icin bir planin varmi acaba? Diye sorarmisin bakalim ne diyecek.
(169 puan) tarafından
Hahah o zaman demez bişey. Evet yani bakalım ne kadar gidecek.Hayır dün dedım kı bak. Bundan sonra bana aile muabbetı acma. Ve gidelim çagırıyor deme. Ben istedıgımde söylerım dedım. Annem cumartesi cagırıyor dıyor bı de.
(1,363 puan) tarafından
Allah allah degisik... anlasilan o ki ne yaparsan yap o devam edecek. Kaynanayi uyar, bizim kendimize vakit ayirmamiz gerekiyo falan... sakın kendinle tehtid etme adami gidersen giderim gibisinden git diyebilir bu durumda baksana. Sonra kalmak senin icin daha zor
(169 puan) tarafından
Öyle canım. Birlikte zaman gecırecegız derim. Zaten bu hafta full oradaydı cumartesi pazarda bıze kalsın dıycem
0 oy
(774 puan) tarafından
Bizde böyleydik ilçede oturuyorduk yeni evliyken her hafta sonu çağırırlardı bir hafta gitmesek kayınoederim eşimi arar annen çok üzüldü ağladı oğlum gelin derdi hep kavga eder giderdik sonra ona yakına taşındık kayınpederim size ev alıcam dedi almadı her gün bizdelerdi hep kavga hep kavga şimdi bebeğimiz oldu ayda 1 gidiyorum yine 40 dakika uzağa taşındık gelirse bazen onlar geliyor bende hiç ağzımı açmıyorum kavga etmiyorum da ikna ediyorum bence üstüne gitme canım ikna etmeye çalış inan ki ailesini ne kadar kötülersen o kadar kıymetli oluyor 
(169 puan) tarafından
Hıcbırsey demıycem canım. Zaten aılesi melek ona göre. Ama ben sogudum onlardan
0 oy
(14,980 puan) tarafından
Kayınvaliden annedir çağırır. Ama eşin gerekli cevabı verebilmeli. Bu kadar sık gitmek hem de bir erkeğin yatılı kalması normal değil bana göre. Ben olsam karşıma alır ciddi ciddi konusurdum. Anlar mı onu bilemem. Ama ne kadın ne erkek akşam vakti evini yuvasını bırakıp bu kadar sık dışarı çıkmamalı bence. Ailesi bile olsa. 
(169 puan) tarafından
Kac gundur gec vakıtlwre kadar yalnızım. Ayıp yani. Insan der evıne gıt karın yalnız. Cok ayıp cok
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Açık açık konuş madem evlenmeseydin anan evinde otursaydn de
(169 puan) tarafından
Söyliycem zaten. Bu gidişle annesıne söylıycem. Gelmesin eve. Hergün gitgel zor oluyor kalsın orda dıycem
(7,768 puan) tarafından
Bazı erkekler afedersn ama gerizekalı evlenmeyi çok özür dilerim sadece kadının koynuna girmek sanıyor sem tepkini koy haftada 2 den fazla gitme kaynanan çağırırsa işimiz vr de darılan darılsın
(169 puan) tarafından
Cumartesi için çagırmış..Çok bekler oglu gitsin banane. Emin ol cumartesi gitsem iyice yüz bulacak haftaiçi şu gün gelin diyecek
0 oy
(546 puan) tarafından
Sizin kaynaaniz manyak. Acin telefonu.anne bak boyle yaptigin surece bizim evliligimiz oturmayacak.yeni evliyiz biraz musade et.kavga edersek ayrilirsak iyi mi olur de.ruh hastasi kadin ya.
(169 puan) tarafından
Evet kadında problem var. Sürekli gel gel gel. Neymıs kendılerını boslukta hıssedıyorlarmısta. 3 kısıler evde
(546 puan) tarafından
Onlar 3 kisi boslukta hissediyor da siz tek basiniza kocaniz gidince ne hissediyorsunuz dusunmuyorlar mi
(169 puan) tarafından
Bunu düşünmüyorlar cidden. Paşası yanında ya. Gercekten bencil bi insan. Bakalım tekrar ne zaman gidecek. Kardeşi var hep onunla muabbet edıyor orda. Çünkü eşimde sıkılıyor ailesi ile. Kardeşi işe girince bakalım gidince kat saat kalacak

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 374 göst.
20 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 109 göst.
19 Aralık 2022 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,679 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 529 göst.
16 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Kralice177 (482 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 339 göst.