0 oy
431 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kac çocuğunuz olsn istiyorsunuz kizlar benim 26 aylik oglum var 4 sene sonra ikinci olsun istiyorum  allah verirse ama emin değilim tek de kalabilirim sizin dusunceniz ne :))

59 Cevaplar

+1 oy
(539 puan) tarafından
1kizim var birde oğlum olsun cok isterim rabbim nasip ederse yani 2cocuk yeterli bence:)
tarafından
Bende kizimin olmasını cokkkkkkkk istiyorum sirf oyuzden  2.istiyorum  ama emin değilim yinede:)) bencede 2 cocuk yeterli 3 aslaaa istemem allah korusun: )
tarafından
Benim de kızım var çok babaci. şöyle anacı oğlan istiyorum :)
-Reklam-
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Benim iki tane var daha da istemiyorum rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin olmayanlara versin inşallah
tarafından
Bencede 2 ideal kesin çocuğun geleceğini hızlamak var hersey ateş pahası  valla
(1,601 puan) tarafından
Çok şükür rabbim iki meyveden de tattırdı tâbi gelecekleri önemli iyi bir hayat sunmak lazım çocuklarımıza
0 oy
(1,472 puan) tarafından
Bir oğlum var bide diğer ay Allahın izniyle kızım olacak yeter Allah olmayana versin 
(80 puan) tarafından
Ayniyiz kaç haftalık hamilesiniz:)
(1,472 puan) tarafından
34 haftalık canım seninki kaç haftalık :)
(80 puan) tarafından
35 haftalık canım bende Allah sağlıkla.kucagina almayı nasip etsin inşallah:)
(1,472 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun seninde inşallah :)
(80 puan) tarafından
Allah razı olsun canım amin inşallah
0 oy
(1,577 puan) tarafından

Benim 3.5 aylık kızım var eşim 1 ay sonra 2. Istiyo. 5 çocuk diyo en az ben 2 yeter diyorum:D

(1,766 puan) tarafından
Kız ne acle bu
(1,577 puan) tarafından
Bi an önce doğur kurtul diyo bende olmaz diyom ben seni niye aldım o zaman diyo xdd
(1,766 puan) tarafından
Sende de ben çocuk doğurma makinası mıyım
(2,244 puan) tarafından
Kuluçka makinası mıyım desene kız bakan uykusuz kalan sen çocuk isteyen koca senin yaşadığının 3te birini yaşasın bakim hamilelikte ki ağrıları falan saymıyorum bile
0 oy
(2,792 puan) tarafından

8 aylık kızım var  3 4 sene sonra bi oğlum olsun çok isterim ama bu işler nasip işi tabi Allah bilir:) hakkımızda hayırlısı olsun 

0 oy
(2,279 puan) tarafından
Eşim dört tane istiyo ben üç tane Rabb'im sağlıklı sahatli versinde inşallah 
0 oy
tarafından
Bir oğlum var yeterli 
0 oy
(2,523 puan) tarafından
İki oğlum var dahada istemiyorum eşim istiyor ama yeterli bence bu devirde çocuk yaparken de oturup düşünmek lazım. Rabbim olmayana versin inşallah
tarafından
Haklisiniz bende öyle düşünüyorum 2 ideal sağlıklı olsınlar inşalalh da
0 oy
tarafından
4 5 çocuk istiyorum ama saglık sebeplerimden dolayı 2 son :) ikinciyi 3 ay sonra doğacam inşallah benim bitti artık 
0 oy
tarafından
1 oğlum var Rabbim inşallah sağlıkla bir kız evlat da nasip eder ❣
tarafından
Aminnnn inşalalh banada kiz evlat nasip eder sağlıkla isteyen herkese inşalalh
(13,007 puan) tarafından
İnşAllah rabbim benim kız gibi bı tane nasip etsin sana :D sonra beni ara niye öyle dedin şimdi iş güç yapamıyorum dersin :D
0 oy
(25,224 puan) tarafından
3 düşünüyorum kısmetse 
0 oy
(218 puan) tarafından

12aylık kızım Eylülde inşallah ikizlerim doğacak 

3çoçuk:)

tarafından
İkiz bebekler çok güzel oluo ya ama bakımı zor tabi ama ALLAH yardım ediyor. Rabbim sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin acısını göstermesin Rabbim
(218 puan) tarafından
Amin canım❤
0 oy
(940 puan) tarafından
Ben 1.ye hamileyim  kendim tek cocuk oldugum.icin en az iki diyordum ama   yasam sartlari yetistirme yetebilme tek  cocuga daha yakinim artik 
0 oy
(238 puan) tarafından

20 haftalık hamileyim ne eşim ne ben ikinciyi düşünmüyoruz. Bu arada ben 33 eşim 34 yaşında.  İkimizde üç kardeşiz ve bize göre kardeş çokta gerekli değil. 

tarafından
Tek cocukta zor olur sanki bencillik olur diye düşünüyorum kardes sevgisi cok güzel ya ben 2.yi istiyorum inşalalh ya ilerde
(238 puan) tarafından
Allah herkesin gönlüne göre versin. Bize göre gerekli değil. Ama merak ettim hangi açıdan bencillik olur?
Dün akşam kayınvalide ikinci çocuğu hemen yaparsınız gibi birşey söyledi ben de eşimde istemediğimizi net bir şekilde söyledik.
0 oy
tarafından
Önceden dört istiyordum şuan bı kızım binohlum var rabbim kimsenin evladının eksikliğini vermesin onlar bizim gözümüzün nuru ..

Ama yok şimdiki çocukların bakımı cokmzor dört istemiyorum şimdilik bı kız binohlan yeter buyusunler belki bı tane daha 
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Bu devir icin 1 yeter. Oglum var kızım olmasını isterdim 1 tane de ama tek bakinca zor. Ogluma guzel imkanlar sunayim en azindan. 
0 oy
tarafından
Benim 5 yasinda kizim 4 yasinda oglum 9 qylik oglum daha var Rabbim nasip ederse 30 dan sonra birde kizim olursa degme keyfime 
tarafından
Hey maşallah nasıl bakiyosun canim ben tek çocukta bitmiş durumda yim yaa
tarafından
Inanki 10 cocuk olsa bakarim insani yoran büyükler ikisi ust uste olunca cok perisan oldum tovbe dedim kaynanam la bir değildik ama yeme içme birdi sonra bi cesaret 3 yapim dedim mesafe koydum cok guzel büyütüyorum kafam rahat canim istediğinde ev temizleyip istediğimde yediriyor düzenim var her ne kadar geldiginde alt üst olsada napalim
0 oy
tarafından
5 çocuk düşünüyom ömrüm ve yumurtalıklarım yeterse :D
tarafından
Korktum senden :)))))
tarafından
Niye kız çok çocuk doğurandan niye korkcan o çocuklardan başını kaldırıp kimseye zarar veremez ki hahah
tarafından
Doğru söylüyorsun canim:))cocuk bakmasi zor canim ya insanın omru gidiyo valla allah kolaylık versin sana ozaman :))
0 oy
(2,257 puan) tarafından
5 yaşında oglum var, suan 34 haftalik hamileyim kızım olacak nasip olursa yeterli iki tane Allah uzun ömür versin ❤️
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Gönül ister ki 4 cocugum olsun 2 kız 2 erkek amaa Rabbim bilir bakalim nasip kismet 2 kızım var suan

İlgili sorular

0 oy
58 cevap 509 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 137 göst.
6 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 446 göst.
29 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Minnos bebek (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 418 göst.