0 oy
1,348 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

26 haftalık hamileyim taşındığım yere sağlık ocağı aile hekimi kaydımı yeni aldırdım özel hastaneye gidiyorum kontrollere doktorum yıllık izinde kan ilacım.bitti gidip sağlık ocağına yazdırmak istedim yaklaşık 1 hafta önce eski sağlık ocağına gitmiştim bazı tahliller için. Danışmada duran kadına selam verip ilaç yazdırmak istediğimi söyledim ilk defa geldiğimi kaydın yeni alındığı söyledim rica ettim ilacım yok dedim baya yol yürümüştüm gözlerim güneşten acıyordu kadın taklidimi yaptı gözünü yüzünü böyle böyle yaparsan hiç gelme buraya ilaç falan yazılmıyor randevusuz diyerek kovdu taklidimi yaptı ablam yanımdaydı kadınla kavga ettik ablam dedi bizde randevusuz gidiyoruz yardımcı olunuyor en azından rica ettik kız hamile dedi kadın bağırdı çağırdı hakaret etti bana da sen kaydını burdan aldır bir daha da gelme buraya dedi bir kaç kişi çıktı kadın bizi dövecek gibi üstümüze yürüdü onlarda onu tuttu dedik ne yapacak tutuyorsunuz çalışanınıza üslup öğretin hastaya bu şekilde davranamaz resmen böyle yaptılar 

Çıktık ordan şok marketin önünde çok ağladım ablamda teselli etti bebeğine bişey olur diye falan ben bunu nereye şikayet edeceğim şikayet edince bile bişey degismiyor zaten eşimin ailesinin hepsinin sağlık ocağı orası ben hayatta oraya adım atmam artık diğer sağlık ocağım çok uzak başka semtte hakkımı helal etmiyorum ya kendilerini ne zannediyorlar :(

49 Cevaplar

0 oy
(1,012 puan) tarafından
İl sağlık müdürlüğüne şikayet et canım 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Herseyini detaylı şekilde cimere yaz canım 
0 oy
(863 puan) tarafından
Sinir oluyorum böyle kendini doktor sanan kıytırık sekreter bozuntularina hadsiz cahil cühelâ Allahindan bulsun cimere şikayet et hadsiz ya 
0 oy
(1,691 puan) tarafından
geriz.ekali yaz direk cimere  canim 
0 oy
tarafından
Aha böyle köpekler insanı çıldıracak seviyeye getirip deli ediyo vursan doktorq şiddet diye seni linç ederler. Yerinde olsam inadına gider ondan randevu alırım aynı onun yaptığı gibi konuşup bana vurmasını sağlarım önce o vurduktan sonrası nefsi müdafaa olur kamerada çekerim ilk önce vuran o diye mis gibi de şikayet ederim. Valla kimse kusura bakmasın hakediyor. Günün stresi yoğunluğu falan beni ilgilendirmez kimse stresin acısı başkasından çıkaramaz 
tarafından
Kimseye böyle bişey yapamaz kaldı ki ben hamileyim ne hakkı var kimki o orda hiç bişey benim gözüm de Allah'ın cezası
0 oy
tarafından
Cimer üzerinden sağlık bakanlığına yazabilirsin fakat şuan şikayetlere hiç ilgilenmiyorlar sen genede yaz birde sağlık bakanlığı önceden telefonda şikayet alıyordu 1.5 yıldır almıyorlar diye biliyorum 
tarafından
Ne yapacağız peki biz
tarafından
Cimere yaz ve gerekirse kamera kayıtlarının izlenmesini zor durumda kaldığını mutlaka geri dönüş beklediğini bildir dilekçende
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Kız orası neresi randevulu sağlık ocağı mı olur okumuş ama insan olamamış gerizekalı kurban olsun sana şikayet et asla peşini bırakma
0 oy
(67 puan) tarafından
Direk sağlık bakanlığını ara o sağlık ocağı hakkında şikayetini bildir 
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Sağlk ocağında randevu ne alaka ilk defa duydum sağlık ocağına randevu alındığını ben hiç randevu aldığımı bilemem terbiyesiz ole yapmaya ne hakkı var 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
184 mu 183 mu neydi Cnm ben şikayet ettim ama geç dönüyorlar gerekli ikaz yapıldı deyip
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Oraya niye gidiyosun  direk kaydolmak  isdedin  sağlık ocana git muayne ol
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Cimere şikayet et canım.  Terbiyesiz kadın. 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Canim ben gecen gun oyle gittim dedim d vitamini kan ilacim yok kontrole geldigimde sizden almayi unutmusum verir misiniz diye hic sormadan verdiler 

Ha vermeseler de 10-15 lira hi sey eczaneden alirdim ama veriliyo yani. 

Ben vermemesine degil de weni takkit etmesine takildim belki doen sendromun var belii felcin var yani neden direk onyargiyla yaklasilir ki cok şükür sagliklisin ama bide oyle hastaligin olsa nolurdu cok cok ayip ya
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Canım oraya çimene şikayet et, eşin ve ablan da şikayet etsin mümkünse. Ne olur biliyor msn orası danetlemeye tabi tutulur oraya gidilir sorulur böyle oldu diye. Ona göre o kıza ayar verilir merak etme. Onların üst kurulu gelih aylık denetleme yapar. Daha da sıkılaştırıılır denetleme. Sakın es geçme
0 oy
tarafından
Hangi ildesin canım ben hep randevu alıyordum bir gün aradım ilaç yazdirvam çok ktuyum eşim gelse olurmu ya eşim yazıyor ya kayınpederim yazdırıyor randevusuz hemfe
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Ayyy sinir oldum nerde oturuyorsun hangi sağlık ocağı 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Pandemiden beri randevusuz hasta kabul etmiyor aile hekimleri 
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Direk il sağlık müdürlüğüne git canım biz burda şikayet ettik doktoru hemen işleme aldılar doktor şikayetten sonra bi değişti o kadar iyi oldu ki görmen lazım 
0 oy
(10,880 puan) tarafından
Cimer ve saglık bakanlığı canım hoplatırlar o kadını saglık bakanlığı 
0 oy
(194 puan) tarafından
Bir insanı bakışınla  bile kırsan ahirette hesaplaşman gerekiyor, hamile insanı üzmüş bile ahirette hakkını alırsın artık Allah ın izniyle

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 269 göst.
18 Ocak 2024 Aile kategorisinde Anne-bebek (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 697 göst.
19 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 226 göst.
27 Şubat 2022 Diğer kategorisinde ASIL KADIN!! (594 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 722 göst.