0 oy
1,348 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

26 haftalık hamileyim taşındığım yere sağlık ocağı aile hekimi kaydımı yeni aldırdım özel hastaneye gidiyorum kontrollere doktorum yıllık izinde kan ilacım.bitti gidip sağlık ocağına yazdırmak istedim yaklaşık 1 hafta önce eski sağlık ocağına gitmiştim bazı tahliller için. Danışmada duran kadına selam verip ilaç yazdırmak istediğimi söyledim ilk defa geldiğimi kaydın yeni alındığı söyledim rica ettim ilacım yok dedim baya yol yürümüştüm gözlerim güneşten acıyordu kadın taklidimi yaptı gözünü yüzünü böyle böyle yaparsan hiç gelme buraya ilaç falan yazılmıyor randevusuz diyerek kovdu taklidimi yaptı ablam yanımdaydı kadınla kavga ettik ablam dedi bizde randevusuz gidiyoruz yardımcı olunuyor en azından rica ettik kız hamile dedi kadın bağırdı çağırdı hakaret etti bana da sen kaydını burdan aldır bir daha da gelme buraya dedi bir kaç kişi çıktı kadın bizi dövecek gibi üstümüze yürüdü onlarda onu tuttu dedik ne yapacak tutuyorsunuz çalışanınıza üslup öğretin hastaya bu şekilde davranamaz resmen böyle yaptılar 

Çıktık ordan şok marketin önünde çok ağladım ablamda teselli etti bebeğine bişey olur diye falan ben bunu nereye şikayet edeceğim şikayet edince bile bişey degismiyor zaten eşimin ailesinin hepsinin sağlık ocağı orası ben hayatta oraya adım atmam artık diğer sağlık ocağım çok uzak başka semtte hakkımı helal etmiyorum ya kendilerini ne zannediyorlar :(

49 Cevaplar

0 oy
(113 puan) tarafından
Mhrs den direk sikayet edebiliyosun canim
-Reklam-
0 oy
(599 puan) tarafından
Sağlık ocağında randevulu gidildiğini ilk defa duydum öyle birşey mi varmş
tarafından
Ya ya varmış
0 oy
tarafından
çok saçma ya. ne alaka randevu bizim burda da kaç kez gittim ben randevu alıp gelin aile hekimine diyor. herkese kaç kez gördüm yani.  ama ben ne zaman gitsem sorun ne der hamileyim diyince direkt içeri alıp ilgileniyorlar kapıda bile bekletmiyorlar. ki daha p.tesi gittim randevusuz ilaç da yazdı tüm kontrolleri de yaptı. ki diyelim randevusuz almıyor desin randevu alıp gelin elimizden bişey gelmiyor. hiç bir sebep bu davranışa maruz kalmanıza neden olamaz şikayet edin ki daha düzgün yapsın işini. konunun randevu ile ilgili olduğunu sanmam tamamiyle görevlinin üslubu ile ilgili kesinlikle.
tarafından
Evet kesinlikle üslubunda bir bozukluk vardı işine gelmediği için öyle yapıyor zaten
0 oy
(924 puan) tarafından
Cimere şikayet et ablanda kendi şikayet etsin bikac kişi şikayet edin aynı kişiyi ve sağlık ocağını şikayete önem veriliyor ben benim buradaki emniyeti  şikayet ettim cimere anında geri dönüş oldu polis de özür için aradı benj
(924 puan) tarafından
Ayrıca orda baygınlık geçirseydin ablanda video alsaydo keşke cimere yollardiniz
0 oy
(235 puan) tarafından
Cimer ve şikayet.com a yaz cnm 
tarafından
Bir kaç yere ettik bakalım ne olacak
0 oy
(61 puan) tarafından
Ne alaka randevusuz ilaç yazmamak fln . Ben ailemden farklı ilde yaşıyorum onların yanına gittiğim zaman ilaç fln yazdırmam gerektiginde gidip giriş yaptırır yazdiririm. Pandemi döneminde bile yazdırdım.  Hiç bir zmnda aile hekimine randevu almadım almamda . Gider giriş yaptırır işimi hallederim . Boyle bi saçmalık yok yani mecbur sna ilaç yazmak zorunda . Heleki orda ailenden birileri varsa misafir hasta olarak giriş yapmak zorunda . Dengesiz bna yapsaydı elimde kalırdı.  Bunun gbi gereksizler dayak yer ondan sonrada sağlık çalışanına şiddet uygulandı derler . O sağlık çalışanı ne yaptida dayak yedi demezler 
tarafından
Aynen öyle yemin ederim ya önce insan olmak lazım
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Cimere yaz canım hiç vakit kaybetmeden 
tarafından
Yazdık telefonda da şikayet de bulunduk
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Sağlık bakanlığına arayıp ismi ile şikayet ediceksin
tarafından
Her tarafa şikayet ettik inşallah gereği yapılır