0 oy
214 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Evime bisey alırım.mesela görümcem hemen kaynanama yetistirir yada bi yere gezmeye gideriz hemen annesine yetistirir bide abisinin bekarken gorümceme  beraber gezip tozuyolarmiş yine öyle olsun ostiyoo neden evimde olan biseyi taşımaya ihtiyac duyarki dedikoduyu cok sever görümcem  bemde tam.tersiyim.kimsenin ne işinene evine karısmamkendi halimde evimde zamn gecirrim neden bu kadar kıskançlar anlamadım

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim eltim de benle ilgili en ufak şeyi sülaldeki herkese anlatır hamile kalırım o öğrendikten bi gün sonra herkes mesaj atar e hamileymişsin ben taşınırım o öğrenirse herkes öğrenir
tarafından
Amaclari ne anlam.veremiyorum
tarafından
Dedikodu olsun işte konuşacak şey olsım
tarafından
Bide kendi kızına toz kondurmazkaynanM amagörümcemkendisi  söyler aşırı kıskanç ve fesat oldugunu
tarafından
Aman boşver ses etme sen itini köyünü onlara anlatma
-Reklam-
0 oy
(3,458 puan) tarafından

Aklıma geldi bak :Dben halı örtüsü aldım kayınvalidem görüntülü konuşurken gördü eşime 

OGLUUUUM HALİ Mİ ALDİİİİN SEEEEEEN demişti 

O konuşmada örtüyü görmeden önce eşimden para istemişti eşimde elimde yok gonderemem demişti iyi oldu kendisine eşimde 

ANNE BEN DOKUYORUM BURCU HAMİLE SİLEMİYOR DİYE ORTU ALDİM DEMİSTİ 

tarafından
Bizim hesap  biz eve masa aldık görüntülü konusuyo esim annesiyle masayı görüyo demiyo.yenimi aldınız die   esimde annesine sana kuşlar uçurmuş eve alınan şeyleri dedi eşim bile.der benim kardesim gibi lafcısı yok die
(3,458 puan) tarafından
Kardeşini taniyor ne güzel canım boşver biz gezdigimiz zaman çok kıskanır kayinvalidem inadına foto paylaşırım eşimi o gün arar nereyi gezdiniz der
Bırak kudurt onları inatlarina aldığın şeyi göster gezdiğini göster
tarafından
Önceden  foto ne paylasmazdım sevmezdum nereye gittimi yedigimi ictigimj paylasmayi sevmezdim baktım bunlar böyle bende paylasıyorum iyice kudursunlar diye
(3,458 puan) tarafından
Vur patlasın çal oynasın
Onlar kiskandikca sen mutlu ol ;)
tarafından
Aynen  takmadıkça hayatdaha güzel
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Görümcen bilmeden görmeden her şeyi yap 

Bi laf vardır oda şöyle:

Insanlar her şeyi mahveder o yüzden gizli yaşa!!!
tarafından
Herseyi gizli yaparım evime gelir hemen annesine yetistirir  hadı evdeki eşyayı sakla
0 oy
(301 puan) tarafından
Görümcemin olmamasına bir kez daha şükür ettim kaynana susar ama görümce susmaz derler doğru belki de bide küçük kaynana gibi bişey oluyo onlar 
tarafından
Aynen  benim 1tane var ama yetiyo bize bi de  2 kardesler baska kimseleri yok görümcem esimin bekar hali gibi davranmasını bekler bi keresinde yeni evliyiz eşim görumceme canım dememiş die bütün sülaleyi esimin ustune salmişti daha 2günlük evliyiz yaa böyle kıskanç
(301 puan) tarafından
Korkulur valla allah yardımcın olsun evlenip giderse biraz rahatlarsin
tarafından
Evli zaten yaa  bizle aramızda 1hafta var dügününün
0 oy
tarafından
Bende ki daha fena kaynananın görümcesi burnunu sokuyorr bende yol verdim saydirdim valla gram umrumda degil :)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 179 göst.
6 Kasım 2023 Aile kategorisinde Havin06 (2,221 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 119 göst.
25 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 276 göst.
14 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 180 göst.