+2 oy
190 göst.
Aile kategorisinde (1,072 puan) tarafından
Esimle genel olarak iyi anlaşırız elinden geldiğince yardımcı da olur herşeye. Ama bana bir laf etti şok geçirdim sinirden ağladım resmen kadınlık gururuna dokundu. Öyle muhabbet ederken kilodan falan konu açıldı. Ben kendime dikkat eden bir kadınım 2 çocuğa rağmen kilom 60 geçmez boyum 170. Bana dediği laf yaşın geçmiş 30u 2 çocuğun yapmışsın. Tığ gibi olsan ne sumo güreşçisi gibi olsan ne dedi. Resmen bana kartlasmaya başladın dedi çok zoruma gitti. Ben mi abartmıyorum sizce.

8 Cevaplar

+1 oy
(119,434 puan) tarafından
kendi prens çarsmi acaba
(2,840 puan) tarafından
ahahahahaha artiliyore seni
(1,072 puan) tarafından
Hahhay çok güldüm ama Baby face kendisi baya
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Sen kendine bak gören de seni askerden yeni gelen delikanlı sanacak deseydin ya. Bi kadının en güzel olduğu yaşları 30 - 35 arasıdır bence kendi özgüven eksikliğini seni ezerek bastırmaya çalışıyo
(1,577 puan) tarafından
+++  
Katılıyorum. Kadınlar en çok 30 lü yaslarinda güzellerdir ❤❤
tarafından
İşte kendinde bi yerde bi eksiklik hissediyor eşin ve bu durumu bastırmak için sana psikolojik şiddet uyguluyor seni eziyo ki sen de kendini eksik hisset onun eksikliğini söyleme cesareti bulama o yüzden yapıyo bu aralar cinsel manada eşinde düşüş var mı veya saçlarında beyazlama veya maddi anlamda eksiklik vs varsa bunları bastırmak için yapıyordur
(1,577 puan) tarafından
Tövbe kız nerelere getirdin olayı sjsjsj belkide öyle şakasına demiştir adam :))
tarafından
Canım benim şimdiye kadar gözlemlerim bu yönde hep kendinde bi eksiklik olduğu zaman hemen karşıya da bi eksiklik çıkarıyorlar ki o kişi gelip laf etmeye yüzü olmasın
(1,072 puan) tarafından
Ponçikhanim.guldurdun beni :). Mühendisanne pek öyle bı tıp değil yaa
0 oy
(549 puan) tarafından

Sanarsin Başbakan'ın oğlu :angel:

0 oy
tarafından
Sen onu niye kafana takıyon canım sen sanki keyfüne mi vücut yapın değişti o değiştirdi babamın evinden böyle gelmedim de sen gelirken neydin ki beğenmiyon de çok takıkma ona sen annesin sonuçta 
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Ben olsam bende kırılırdim bende ona laf ederdim sen kendine bak derdim insanların dış görünüşuyle ilgili laf etmeyi pek sevmem Allah yaratmış sonuçta, ama eşim bana bile bile böyle ağır konuşuyorsa bende ona konuşurum valla kusura bakmasin hiç. Çocuk yaparken iyiydi derdim şimdi ne oldu falan. Bide kadınlar doğum yapar yaptıkça yıpranır erkeğe bişey olmazki doğuran o mu Sanki.. valla haklısın sen sonuna kadar ama gülerek mi dedi şakaya vurarak mi dedi onu bilemem yine şaka bile olsa ben olsam bende darilirdim ve trip atardım özür dilemesi icin beklerdim 
(1,072 puan) tarafından
Canım işte bende bir yıpranma yok her gören özenir  Daş gibiyim :) buna rağmen bana öyle demesi kartlasiyosan nasıl olursan ol demeye getirdi sanki. Ben ağlayınca da şakaya vurmaya başladı
(2,165 puan) tarafından
Kızdırmak istemiş seni. Şimdi aranızdaki konuşmayı tam bilemiyorum canm o yüzden kesin yorum da yapamıyorum :) tabiki iki çocuğuna rağmen 60 kilo bence gayet iyi. Bende şuan gebeyim son ayımdayim artık kilom 80 ve üzülüyorm bazen çok kilo aldım diye gebe kaldığım ay 59 kiloydum çünkü :/ yani bende bazen konuşuyorm böyle eşime diyorm beni beğenmiyorsun artik şişko oldum falan:) oda gülerek yok aşkım sen her halinle çok hoşsun doğumdan sonra verirsin zaten kiloyu diyip duruyor yani bizim de böyle aramızda ki diyalog şaka yapıyoruz çoğu zaman ama sizin ki sanki şaka değilmiş de sonrada eşin şaka vurmuş gibi olmus
(1,072 puan) tarafından
Aynen küstük zaten barıştık öyle muhabbet ediyorduk birden öyle demesi afallati beni. Sonra çok alingansin bu ara deyince. Ben mi abartmıyorum dedim ama yok abartmıyorum eminim artık
(2,165 puan) tarafından
Barışmaniza sevindim canm :) Allah muhabbetinizi arttırsin inşallah evet abartmıyorsun tabiki kim olsa senin alınırdi haklısın yani
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Zoruna gitmesin kız kilonda boyunda iyi bence 
(1,072 puan) tarafından
Kız işte iyi olmama rağmen ne yaparsan yap yaşın gidiyor kartlasiyosan der gibi oldu o zoruma gitti
0 oy
tarafından
Eşim spor yapiyo bir ara  bıraktı amaliyat oldu doye.kolundan.kilo aldı..o bana söylüyordu yeni doğum yaptım .zayiflamami istemez 40 kiloydum evlendigimde..zayifladigimda laf soyluyo..insana.benzedin.smdi verme.sakin.diye..bende ona diyorum keşke sende bbenzesen zayıfla birazcık top gibi olsun derim..cevaba cevap takılma bnce çok..
0 oy
tarafından
Ay ne saclamalsimisin adam demiski öylede olsan böylede olsan benim gözünde qynisin demiş sen sumo gurecsini üstüne almışsin tığ gibisini es geçmişin. Benimki beni hep tosunum tombisim diye sever :)) oturup kızayım mi simdi 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 351 göst.
3 Kasım 2022 Aile kategorisinde Esha (508 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 146 göst.
2 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,732 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 108 göst.
24 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Metropol yorgunu (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 239 göst.
1 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu

380,617 soru

11,396,010 cevap

34,913 kullanıcı

...