0 oy
573 göst.
Diğer kategorisinde (248 puan) tarafından
Asla söyleyeceklerim isyan değil yorgunluk bence başka bi anlamı yok.

2 yaşında kızım var ve hamileyim şu zamana kadar sabırsiz insan olmama rağmen hep onun üzülmemesi etkilenmemesi için sabırlı olmaya çalıştım bazı patlamalarım hariç kolay bi cocuk değil biliyorum beni herkes gibi çok zorlayan şey uykusuzluk yani tahammülüm sıfır oldu artık ve ağlıyorum mutsuz oluyorum her sabah 6 da kalkmaktan ve bi süredir annemdeyim neredeyse 10 gündür kızım 8 buçukta kalkıyor şaka gibi yani bu benim için  öyle lukski yaşamayan bilmez helede tek çocuk buyutenler. Dün gece evimize geldik ve kızım yine 6 da kalkti ben 1 saatten fazla belki uykuya soner diye uğraştım sonuç hüsran moralim bozuldu yine ayni döngüye girdik die ve ağladım annem bende niye ağlıyorsun yapacak bişey varmi diyor evet yok biliyorum bende oyuzden ağlıyorum dedim yani sonra konusunca dedim 6 rakamından nefret ettim o saatten uyanmaktanda bende normal insanlar gibi 8 buçukta uyanmak istiyorum dedim annem bu sefer niye isyan ediyorsun dedi öyle kötü oldum ki ben isyan etmiyorum ki dedim öyle bisey diyorsunki korku salıyorsun icime Allah korusun isyan ettim çocuğuma biseymi olacak die asla öyle bisey değil kim ister ama yorgunum desteğe ihtiyacım var demek olamazmi dedim orada kaldigin sürece 3 kişi baş edemek kendisi diyor çok fena bu diye bende sabah yine erken kalkınca aynı şeyleri yasicam diye moralim bozuldu hala yazarken ağlıyorum bu sefer kendimi sorguluyorum ben kötü bi annemiyim öyle dedim diye ya çocuğuma bisey olursa die ama sadece çok yorgunum.hepsi bu 

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende çok yorgunum canim senin gibi 17 aylik oglum var bide 2 bucuk aylik bebegim sabah 5 te uyanirim gece 2 gibi uyurum ayriueten bide gece emzirmeleri oglumu salama uyanmalari gunde sadece 3 saat ya uyurum ya uyumam inslh oyle boyle buyucekler bide benim oglumnasiri hareketli surekli her sabah uyandigimda bir yer ya kirilmis olur ya dagilmis 
-Reklam-
0 oy
(197 puan) tarafından
Benim kızımda 23 aylık hâlâ geceleri sık sık uyanıyor sabah da 6-6:30 gibi uyanır, uykusuzluk çok zor bi şey gerçekten Allah yardım etsin.  geceleri sık sık uyanıyor mu peki sizin ki

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 133 göst.
0 oy
6 cevap 114 göst.
24 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Catzzz (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.
1 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,258 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 70 göst.
21 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (928 puan) tarafından soruldu

384,864 soru

11,511,885 cevap

35,174 kullanıcı

...