0 oy
133 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eve misafirleri falan cagiracam ama nasıl yapacağımı bilmiyorum bazıları hoca dua ederken pirinç su şeker falan bırakıyor bende mi öyle yapcam yardımcı olur musunuz ne yapmam gerekir konusunda ilk defa yapcam bilmiyorum

Ve kızım daha 12 günlük ne zmn mevludunu yapsam uygun olur 40 çıktığında yapsam olur mu

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ewt 40cktikdan snrada cnm yemekli yapiliyo bizde
-Reklam-
0 oy
tarafından
40 ı çıktığında yapmıştım ben 2 gün falan geçmişti sanıyorum akikesini kestik onunla da mevlüt okuttuk birinci derece akrabalar çağrıldı kuran okundu sohbet anlatıldı biz koymadık heral mukabele falan okunurken tuz şeker falan konuluyoda bebek mevlüdünü bilmiyorum hatrlamıyorum vslla :)
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Canim 40 cikinca yemekli  yatırabilirsin  borek sarma tavuklu pilav ayran seklinde hocanın onune su seker pirinc tuz koy okurken okunduktan sonra yemek verirsin veya imkanin varsa akika kurbanini kestirip etli pilav yedirebilirsin
0 oy
(539 puan) tarafından
Pide ayran yaptır camiden çıkanlar komşularını çağır hoca gelsin kulağına adını üflesin.hocaya rica et birde kuran-i kerim okuttur duasını yaptır o kadar canım  

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 159 göst.
10 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seddy (915 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 176 göst.
12 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Huthut (894 puan) tarafından soruldu
+2 oy
32 cevap 950 göst.
1 Haziran 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 180 göst.
16 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde zehraTekin (370 puan) tarafından soruldu

381,331 soru

11,415,855 cevap

34,967 kullanıcı

...