+5 oy
240 göst.
Diğer kategorisinde (383 puan) tarafından
Isteyen istediği postta hareket icermeyecek sekilde istedigi gibi yorum yapabilir bunda hepimiz hem fikirizdir kızlar ama sırf seninle aynı fikirde degil diye baskasının karakterine , kisiligine vs..laf söylemek ne derece dogru lütfen dikkat edelim tabikide herkes istedgini soylemekte ozgür ama hepimiz kadınız burda birileri bi sekilde kimseye anlatamadıgını dile getiriyor neden birbirimizi birde biz kırıyoruz biraz empati yapalım lutfen bir sey yazarken belki ben bu dusuncemde haksız da olabilirim ama bunu soylemek icin illa kırıcı olmaya gerek yok

13 Cevaplar

+1 oy
(13,089 puan) tarafından

seninle aynı fikirde degil diye baskasının karakterine , kisiligine vs..laf söylemek ne derece dogru

Bu sözün çok doğru 

(383 puan) tarafından
Teskkur ederim canm.bana bak sen yanlssın burdada diyebilirsin ama bi seyi nasıl soyledigin soyledgin soze yon verir
-Reklam-
+1 oy
(4,698 puan) tarafından
Saygı saygı saygı insanlar Burda yaralarını açıyor dertlerine derman arıyor yeri geliyor gülüyor yeri geliyo ağlıyoruz ama saygı olmadan sanalda olsa arkadaşlık olmaz kimse kimseyi rahatsız, etmeden düşüncesini paylaşır ama hakaret ediyorsa o kişi engellenmesi diye düşünüyorum 
+1 oy
(866 puan) tarafından
Valla burada post sahibiyle aynı fikirde değilsem hemen ya cahil ilan ediliyorum ya da başka bişey yok saçmalamışsin yok bilmem ne sürekli beni hiç tanımıyorlar ama bana sürekli farklı farklı etiketler yapıştırıyorlar bana bunları söyleyen kişiler de aslında kendilerini anlatıyorlar ..rahat rahat yorum da yapamıyoruz hemen atlıyorlar ..farklı fikirdeysen kendin başka yorum yap kim sana ne diyor kardeşim yok illa atlayacaklar birde hemen tahrik edici laflar 
(383 puan) tarafından
Bende bu duruma kızıyorum eger sen dusunceni karsındakine elestirel olarak dile getiriyorsan herhangi bir kotu soz vs soylemiyorsan bunda ne var buda senin dusuncen sonucta
0 oy
tarafından
Hakaret disinda her elestiriye acigim bana yapaydin bisi demezdim ben a:)))
(383 puan) tarafından
Valla bende acıgm canm isteyen istedgini diyebilir ama saygı cercevesinde demin biri beynini ort demisti artık bana mı dedi baskasınamı bilmiyorum ama ben onunla aynı fikirde olmak zorunda degilim sonucta
tarafından
Tabiki oyle o tarz yaklasanlardan hemen uzaklas ve rahatsiz olduysan admine bildir
tarafından
Eleştiri olayını abartıyorlar abla biraz önce :DD ben sanırım şey oldum geniş rahat karı ahahaha
tarafından
Aman burda oylelerine bakarsan her turden insan olursun bosver
tarafından
:DD umrumda değil zaten ahahaha
0 oy
(266 puan) tarafından
Aynen.  Katılıyorum 
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum. Zaten herkes aynı fikirde olsa dünyanın vay haline. Biraz farklı düşünceler, görüşler lazım değil mi. Herkesin düşüncesine saygı duymak lazım. Bu ülkede düşünce özgürlüğü biraz zor da olsa:)
(383 puan) tarafından
Zaten herkes birbirine saygı duymayı ogrense dunya cok daha farklı bir yer olurdu
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Bana yapılan yorumlara açığım zaten ona göre post açarım yorum yaparım 
(383 puan) tarafından
Bnde oyleyim canım ama kalkıp sırf seninle aynı fikirde degil diye birinede hakaret vs etmezsin sonucta
(3,167 puan) tarafından
Dengesizler çok cnm bn alıştım artık burda çok şeye şahit oldum ondan sende takılma kim sana nasıl yorum yapıyorsa sende onu göre yorum yap
(383 puan) tarafından
Karsmdaki saygısız diye bende onun konuma dusmek istemem canım o sekilde olan kendi kaybeder burda oyle olan dsardada farklı degildir zaten
(3,167 puan) tarafından
Zaten karşında olsa yüzünü karşı söyleyemez  herkes kendine yakışanı yapar cnm
0 oy
(770 puan) tarafından
tabikide öyle.Ama karşıdaki uslubunu bozan ilk kisi olursa karsiligini da fazlasiyla alir
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Post sahibi ile aynı fikirde olmadıgım in ve gerçekleri yazdıgım için hep linç yedim hakaret yedim çokta tın :D gerçekleri kabul etmeyi öğrensinler önce
(383 puan) tarafından
Kimseyle aynı fikirde olmak zorunda degilsin zaten canım sen o sekilde sensin ama karsındakine bunu nasıl soyledgin onemlidir
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Kendini beğenmişler anca hakaret ederler 

0 oy
(2,523 puan) tarafından

• Çok haklısın canım yaa    değişik bi boyut aldı buu
(383 puan) tarafından
Kesinlikle cok haklısın.burda birazda aman nasıl olsa kim oldugumu bilmiyorlar mantıgı var sanırsam
(2,523 puan) tarafından
Aynen öyle klavyeden sallıyorlar da sallıyolarr
0 oy
(15,744 puan) tarafından

Kime anlatıp yada kime yazıyorsujuz ki ertesi günü yine aynı tas aynı hamam uyarıyoruz yine aynı doyesin linç duellosuna girmişler oysa ne gerek var ki kardeş kardeş takılalım birbirine kin tutan bile var :ermm:

(383 puan) tarafından
Oyle tabi bir cogu insan burda vakit geciriyor artık ben oyle cok eski degilim yani sureklide girmiyorum ama bazıları aile gibi olmus aslında guzel bi sohbet ortamı var burda ama insanlar birbirine her istedgini  dusunmeden soylecek duruma gelirse forum artık cekilmez olur kimse birseyini paylasmaz artık
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Sana katılıyorum.. 

İlgili sorular

+4 oy
16 cevap 311 göst.
19 Ocak 2023 Aile kategorisinde Metropol yorgunu (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 157 göst.
8 Ağustos 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Kumsal1 (3,451 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 387 göst.
0 oy
26 cevap 495 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,877 soru

11,403,183 cevap

34,941 kullanıcı

...