0 oy
1,428 göst.
Aile kategorisinde (300 puan) tarafından
Kızlar elinizde hiç bir delil olmamasına rağmen sırf öyle hissettiğiniz için eşinizden şüphe duysaniz ve o kurt içinizi kemirse sizi yiyip bitirse ne yaparsınız ? Bu düşünceyi onunla paylaşır mısınız yoksa kendi kendinizi yiyip bitirmeye devam mı edersiniz ?

11 Cevaplar

+1 oy
(3,446 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Bu sizin şüpheci bi kişilik olup olmadığınız ile alakalı bi durum eğer öyle iseniz sıkıntı yok yani sizin normal hanliniz :)ama normalde hisleriniz çıkarsa ve bazı hareket ve davranışlardan öyle hissediyorsanız o zaman problemdir gerçi hamilelik ve doğum sonrası da insan öyle hissediyor ben hep eşimin beni aldattığını görürdüm anlattığımda kıymetimi bil bak derdi:)

(300 puan) tarafından
Bende ara ara rüyamda görüyorum ona anlatıyorum oda ona benzer şeyler söylüyor.
Suphecimiyim bilmiyorum ama aşırı derecede kiskancim bide bu hamilelik iyice beni alt üst etti her şeyden nem kapar hale geldim fizik falan bozulunca öz guven gitti daha da kuşkucu oldum diyorum acaba ben mi abartıyorum ama kendime engel olamıyorum
(3,446 puan) tarafından
Eşim üniversitede bir sürü kız var ama umursamiyorum evlenmeden önce çok kıskançtim evlenince için gördüğüm için sıkıntı yapmıyorum sağolsun o da bir durum yaşatmıyor diye zaten senden önce kizlarima bunu yaşatmam diye fizik deseniz 40 kilo aldım aynaya bakmıyordum artık ama farkettim ki ne değişse değişsin bize hayran olsunlar:)
(300 puan) tarafından
Evet bende çok kiskancim ama bu hamilelik döneminde iyice de arttı bide fark ettim ki buradaki aldatilma yazilarini okudugum için iyice de suphelenmeye başladım hep bi acaba acaba nereye kadar böyle gidecek hiç bilmiyorum bu halimden de hiç memnun değilim. Evet dediğin gibi seven adam her halimle sever ama malesef dışarda o kadar dikkat çekici aşırı derece de açık saçık giyinenler var ki diyorum acaba onlari gorup ozeniyo mu falan filan...
-Reklam-
+1 oy
(7,118 puan) tarafından
Paylasmam delilleri yok edebilir. Onun haber olmadan araştırırım iyice:))
(300 puan) tarafından
Işte araştırma imkanım yok telefonunun şifresini bilmiyorum sadece telefonla uğraştığı zaman bi bahane bulup ara ara bakıyorum. Ama Allah fırsat vermesin yapacak olan her türlü yapar delilleri de yok eder diye düşünüyorum
(7,118 puan) tarafından
Ne demek tele şifre koymak ya karı koca arasında gizli saklı hiçbirşey olmaz . Bir erkek yada kadin telefona şifre koyar ve söylemek istemezse o zaman şüphelenirim ben . Öyle canik insan yeter ki yapmak istesin. Ama illaki açık verir bir şekilde .
(300 puan) tarafından
Benim de cocuktan dolayi telefonumda şifre var oda benim sifremi bilmez ama Allahın izniyle gizlim saklim olmadığı için sifremi sorsa hiç cekinmeden söylerim. Benim de onun telefonuyla isim olmuyo ama arada kurcalamak için şifresini bilmek istiyorum
(7,118 puan) tarafından
Canım ne olursa olsun şifre varsa eşler bilecek onun sormasına fırsat verme bile. Benim telefonumda şifre yok eşimin var ama bana söyledi şifre bu diye sonra kendi parmak izinden sonra benimkini de tanımlatti.  Hanı sen ona şifre şu de utanır söyler o da belki .
(300 puan) tarafından
Benimkinin öyle utanma şeyi yok yok o söyledi bende soyliyim falan düşünmez söylemek istese kendiliginden söyler zaten
+1 oy
(3,458 puan) tarafından
Eşşeğim aklina karpuz kabuğu sokmak derler bizde canim hiç gerek yok böyle biseyi destekleyici bir durum yoksa ortada eşine kesinlikle söyleme herşey daha kötü olur bence
(3,458 puan) tarafından
Yani ben arada eşime şöyle derim eğer gözün aklın kalbin olurda başkasına kayarsa beni bırak ne yapıyorsan yap ama arkamdan iş çevirme ayrılalım ne yapıyorsan yap
(3,458 puan) tarafından
Mesela dizilerde falan aldatma konusu geçince muhabbet arası diyorum durup dururken demem
(300 puan) tarafından
Laf arasinda bende soyluyorum sakayla karışık. Mesela ruyamda oyle  bişey görsem diyorum bu gece rüyamda beni çok bunalttin hayırdır diyo. Söylüyorum böyle böyle Allah muhafaza etsin ruyada bile çok zor diyorum. Yada birisinin aldattığını duysam onun üstünden örnek vererek laf söylüyorum ama ona açıkça hiç bişey demedim
(3,458 puan) tarafından
Bencede deme canim yani eşim bana böyle bişeyin az imasında bulunsa çok sinirlenirim korilirim
(300 puan) tarafından
Tabi ya bana da öyle biseyi ima etmesi bile çok zoruma gider
+1 oy
(510 puan) tarafından
O kurt iyi kurt deyil bence bir sey yoksa kendi kendini niye yiyorsun ha oyle bir sey mi hisediyorsun eşini karşına al soru işaretleri var kafamda de anlatır 
(300 puan) tarafından
Evet ya sağol canım çok doğru diyorsun bende bu halimden hiç memnun değilim. Mesela evde otururken telefonu caliyo kimin aradığını görüyorum baya uzun bi saatte yakın konuşuyor yanımda ya rahatsızlık duymuyorum kim olduğunu biliyorum. Ama evde değilken arasam telefonu meşgul olsa hemen içime vesvese geliyo bu kiminle bu kadar uzun konusuyo sürekli ust uste ariyorum. Sonra sakin kafayla düşününce diyorum ya sen napiyosun kendine gel ama ışte o anda hiç birşeyi gözüm görmüyor sinirden kuduruyorum
(510 puan) tarafından
Ben senden daha beterdim kıskançlık ablasiyla bile konuştuğu zaman kardeşiyle ilgilendiği zaman zoruma gidyordu bütün sevgisi bana olsun kimseye vermesin o benim diyordu bu yuzdende baya tartismalar oluyordu sonra esim beni karşına aldı bak dedi seni sevmeseydim 7 yıl peşine kosmazdim burdan ta oraya kadar seni istemzdim dedi isteseydim etrafımda busuru kız vardı niye seni seçtim dedi bende uzun uzun düşündüm devam etseydim adam benden uzak olurdu
(300 puan) tarafından
Evet ışte bende bu halim devam ederse adama saçma sapan düşüncelerimi yansitirsam benden uzaklaşır diye korkuyorum. Çünkü yapısı öyle biri bi kere sinirlendi mi tamam onun için herşey bitmiştir kolay kolay affetmez. Ne bileyim geçen dışarı çıktık gözünün içine içine bakıyorum ki bakalım başkasına bakacak mi. Halbuki ne saçma yapacak olduktan sonra her türlü yapar. Tabi benim icim içimi yedi eve geldik duramiyorum dedim sana bişey sorcam. Dışarı ciktigin zaman önce Allah sonra benim için gözlerini haramdan koruyabiliyo musun. Evet dedi. Birazcık icim rahatladı ama ışte sadece o anlık sonra yeniden kuruyorum kafamda
(510 puan) tarafından
Ama öyle olmaz sana soyliyim hep bir supe hep bir sey yanında deyilsin hep yaparsa bile farkına varmasin o kendine yakistiriyorsa onun sorunu karısı var seviyor niye bir sey yapacak guvenmen gerekiyor yoksa için içini yiyecek
(300 puan) tarafından
Ah ahhh insaAllah duzelirim ya bunun icin piskolojik destek almayi bile düşünüyorum.
Aslında sebebini de biliyorum bekarken kardeşim gibi sevdiğim birisi tarafından çok büyük bi ihanete uğradım bütün insanlara olan güvenim gitti. Asla kimseye guvenemiyorum o bana bunu yaptı ya herkes herşeyi yapar diyorum bunu yeni evliyken eşimle de paylastim çok yanlış düşünüyorsun herkes bir değil bu  dusunceni degismen lazım dedi. Ama olmuyo ne yapsam o geçmişteki acıyı unutamiyorum herkesi aynı kefeye koyuyorum
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Paylaşmıyorum ama ben eşime başından beri derim sana güvenmiyorum diye bu onunla alakalı değil benim yapımla alakalı Allah korusun beni aldatsa sasirmam yani yüzüne de söylerim beni sasirtmadin diye 
(300 puan) tarafından
Hmm anladım tabi önünde örnek olan insanlar da öyle durumlar var ise böyle dusunmen çok normal kim olsa aynısını düşünür. Sen 1. Hanımının üstüne gitmedin dimi ?
(6,136 puan) tarafından
He kuma geldim bide berder olduk diyimde iyice sasirin (Allah korusun) tövbe tövbe kapalı olduğum için tel takamadım ama duvagimla gelinligimle konvoyla geldim ben
(300 puan) tarafından
Ayy ne fenasin yaa :)
(6,136 puan) tarafından
Hadi ordan sizin aklınız fena :D Allahım kimsenin başına vermesin öyle inşallah amin
(300 puan) tarafından
Niye biz fena olalım canım :) malesef bu zaman da o kadar çok varki öyle
0 oy
(344 puan) tarafından
Kadınların hislerine inanırım ben biz hissediyorsak mutlaka vardır 1. Eline geçti delil diyelim ayrılacakmısın..? Bence ayrılmayı düşünüyorsanız delil bulmaya çalışın yoksa yüz göz olmaya gerek yok ne hali varsa görsün 
(300 puan) tarafından
Iki çocuğum var ayrılmak su an aklımda değil ama çok canım yanar biraz da o yÜzden karsilasmaktan arastirmaktan korkuyorum çünkü midem bulanir sonra bida onun yüzüne nasıl bakarım bilmiyorum
0 oy
tarafından
once emin olmak icon birseyler yaparim
0 oy
tarafından

Ben paylaşırım ben hislerimde hic yanilmam ama üstüne gitmem yani içimde böyle bişey var derim yapıyorsa bile korkar bence :D

(300 puan) tarafından
MasaAllah sende kendine çok guvenenlerdensin :) Bende o kadar güven yok o yüzden paylaşmaya cesaret edemiyorum
tarafından
Kendine güven canm ne olursa olsun ezdirme kendini özgüveni olmak her zaman için iyidir
(300 puan) tarafından
Işte malesef öz güvenimi kaybettim şimdiye kadar hep takdir edilen birisiydim e esimde de görmeye gormeye kendimi yetersiz hissetmeye başladım
tarafından
Yok canm öyle düşünme birinsani önce düşünceleri değiştirir ztn
(300 puan) tarafından
Düşünce de önemli tabi ama yasadiklarinin da önemi çok büyük...
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Yanı ben paylaşıyorum nedense için rahat değil demisligim var.. sanki benim uzulucegim birşeyler yasiyomussun gibi hissediyorum diyebilirsin..
(300 puan) tarafından
Öyle dedim bi kere o ne demek ne diyosun açık konuş dedi. Yok bişey ya canım sıkkın ondan öyle dedim deyip konuyu kapattim
(9,652 puan) tarafından
Ben mesela diyorum eşime eğer bana bir yanlışın olursa allah bana bir şekilde göstersin inşallah gönlün başkasına kayar bana söyle falan gibisinde bisiler diyebilirsin ama kendine bi uğraş bulsan iyi olur kuzum bende aşırı kuran biriydim adımdan da belli olucagi üzere kurgucubiri :) ama kendime uğraşlar hobiler buldukça kocamı düşünmüyorum ve böyle daha mutlu daha huzurluyum
(300 puan) tarafından
Evet çok haklısın el işlerine çok merakım var onlarla ugrasinca daha rahat oluyorum onu fark ettim ama bu ara doğum yaklaştı taşınma işi derken elişi falan yapamıyorum amca iş yapmaktan canım çıkıyor istiyorum ki o da benimle ilgilensin beni nazlandirsin ışte göremeyince de bu sefer kafamda kuruyorum. Iyiyken çok iyiyiz ama bi kızdı mi tamam sanki ben kırk yabancı oluyorum öyle davranınca da iyice sinirlenirim yipraniyo haliyle saglikli dusunemiyorum
(9,652 puan) tarafından
Eşime hiç naz yapamadım kuzum ya hic te oyy  benim canım demisligi yoktur  boşver beklenti ne kadar az olursa yaptığı şeyler seni daha çok mutlu eder..  iş yaparkende ben mesala beynimi dolu tutmaya çalışıyorum ya arıyorum telefonla birileriyle konuşuyorum ya müzik diyorum ya sesli zikirler var ya onlari  yapıyorum sürekli beynimi başka şeylerle meşgul etmeyi ogrendim  ve böyle daha iyiyim
(300 puan) tarafından
Doğru çok güzel bi yöntem bulmussun boş olunca şeytan daha çok ugrasiyo. Onu kendisi de söylerdi ummaki kirilmayasin bekleme ki uzulmeyesin diye. Ama ışte koskoca evde akşama kadar cocugumla uğraşiyorum aksam dört gözle gelmesini bekliyorm  Eve gelince de illa ki ondan guzel biseyler bekliyorum bisey gormeyince haliyle modum düşüyor
0 oy
(1,146 puan) tarafından
Bazı alışılagelmiş hareketler vardır kisilere  özel karakterini  yansıtan yani bu kişi böyle dediğin. Eğer onun  dışına çıkan tavırlar sergilenirse kim olsa şüphe duyar.anladigim  kadariyla seninde öyle canım herkes bu şekilde düşünür die düşünüyorum. Ben şahsen izlerim fark varsa dile getiririm 
(300 puan) tarafından
Evet artık karakteri belli bu adam böyle diye kendi kendimi teselli ediyorum. Ama başkalarını görünce duyunca bu niye böyle diye kendi kendime kurmaya başlıyorum. Aramız iyiyken çok iyi ama bir sinirlendi mi bana da kendine de hayatı zindan eder günlerce haftalarca gülmez konuşmaz bişey söylerim cevap vermez. En cok ta böyle zamanlarda kendimi yanlız hissettigim de şeytan kanıma gidiyo hep acaba acaba....
(1,146 puan) tarafından
Kinci biri demekki bacim . Mesela bugün yaşadım şeyi anlatayım  eşimin abi dediği biri var adamın dostu var bu kadınla buluscak  die esimle arabada resim  çekiliyor.neymiş kendi karısı sorarsa benim esimle die foto atmak için baksenn.  Eşim diyor 40 yıl dusunsem aklıma gelmezdi şaşırmış oda. Geldi bana anlattı. Şimdi bu ne dmeek resmen eşime hiç aklına gelmicek birsey  sokmuş oldu. Kendi karisiylada resmi nikah yok ayrıca ve dostuda  var. Adam iyi biri ama özel hayatı tabiki beni ilgilendirmez ama bu resmen eşimin bile aklına gelmemiş birşeyi sokmuş oldu değil mi . Ben nasıl iyi düşünebilirm artik yani
(300 puan) tarafından
Allahım sana sığınıyoruz ya ışte o yüzden diyorum Mevla nefse şeytana uydurmasin onlara fırsat vermesin. Suna bak şeytanın aklına gelmeyecek şey yapacak olan her türlü yapar bahanesini de bulur. Bence canım kardeşim eşine söyle ondan uzak dursun dedigin gibi resmen esine kötü örnek oluyo. Arkadaşlık çok önemli böyle arkadas olmasa da olur bence...
0 oy
(1,350 puan) tarafından
Valla hiç birşey yoksa eşine açma uzaktan takip et bi süre 
(300 puan) tarafından
Işte onu nasıl yapcam bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 272 göst.
20 Aralık 2021 Aile kategorisinde Kelebekk1 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 283 göst.
20 Aralık 2021 Aile kategorisinde Kelebekk1 (4 puan) tarafından soruldu