0 oy
251 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Sizin de aileniz bôylemi  tmm bebegim dogdugunda halısînı beşigini bilekligini aldılar  hicbisey diyemem ama bugün oglumun dogum günü hediye beklemiyorum fakat şu mevzu kızcocugunun  bebegi die sevgileri daha az gibi geliyo abimin oglu var ona verdikleri degeri benimkine vermiyolar  bunu kizkardesim bile söylüyo sanki 1tane torunlari var gibi davranıyolar abla diyo  gelip bi kutlasalar o bile yeter sizinde aileniz öylemi 

16 Cevaplar

0 oy
(3,458 puan) tarafından
İlk çocukları benim hamileyim henüz beşik kıyafet vs alıyorlar ama belki doğum günü kutlama taraftarı değillerdir cnm
tarafından
2torunları   halı beşik ve bileklik yaptılar  ama hani neden ayrımcıilik oliyo
-Reklam-
0 oy
(8,589 puan) tarafından
Evett bizdede erkeginki 1. Sırada :D 

Ama sevmemezlik yapmazlar düşkünler yinede çocuklarıma 
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Abim nişanlı ben önce evlendim ikide çocuğum var annemler çocuklarıma çok farklılar değişik yani anlatamam 
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Abinin cocuklari kendi yanlarinda kaliyomu? O yuzden olabilir evet herzaman erkek evladin coxuklarini daha cok severler nedense
tarafından
Hayır gelip gider
(3,775 puan) tarafından
Aynen öyle çünkü onlar yanlarında buyuyo abimin çocukları oyuzden düşkün oluyorlar
0 oy
(267 puan) tarafından
Senin aile iyimiş yine. Benim annem yok başkasıyla evlendi görüsmüyoruz oda bizi istemiyo zaten, babam desen hicbi zaman varligini hissettirmemis bi adam cocuguma gram altın yaptı baska hicbisey yok dogum gununde de hicbisey alcagini dusunmuyorum zaten. Bayramda harclik verse iyi. Kimsenin biseyi lazim degil ama esimin tarafi hep harclik verir ilgilenirlerde ben boyle kimsesiz gibi mahcup oluyorum bi ablam var o sagolsun kimsenin yoklugunu aratmiyor 
(3,775 puan) tarafından
Allah razı olsun ablanda valla iyiki var :):)
(267 puan) tarafından
Evet iyi ki onun icinde ben varım :)
0 oy
(238 puan) tarafından
Hayır öyle değiller...
0 oy
(774 puan) tarafından
Benim annemde oğlan kardeşime çok düşkün bana bir iğne almadılar 
0 oy
tarafından
Kayinvalidemler öyle kaynımın da iki kızı var gorumcemin de kaynımın kızına a z ye herseyini yaptılar hala yapıyor gorumcemin kızlarını evleri yakın olmasına rağmen bayram dan bayrama görüyor 
0 oy
tarafından
iki tarafın ilk torununu da ben verdim ve hala tek  o yuzden bilemiyorum ama tabiki yaptıkları doğru değil ben olsam benimde zoruma gider 
0 oy
(3,775 puan) tarafından
Canım  öyle oluyo abimin alt üst oturuyorlar  hep onları goruyolar torunlarını alisiyolar ilk torun mesela daha kıymetli annemgil için öyle hissettiyolar yanındaki daha kıymetli ablamin da var aman onunkilere o kadar düşkün değiller benimki hiç saymıyorum çünkü uzakdayiz
0 oy
tarafından
Erkek kardeşim bekar benim 3yasinda oğlum var tüm kıyafetlerini ,doğduktan itibaren tüm bez tüm mamaları hep babam aldı şuan bile meyvesini herşeyini alir bize bırakmaz ama kardesiminde evlendiği zaman bence aynı olurlar ayrımcılık hiç sevmez ailem
0 oy
tarafından
Valla benim ailem oyle degil hepsine ayri deger verir hicbi  konuda haklarini yiyemem oglum desin dayi gel abim 1saate gelir sorgusuz sualsiz annem babamda oyle 
0 oy
tarafından
Bizde de annem yapıyor onu kardesimin kızı var benim oğlum aralarında nerdeyse bı yaş var yeğenim büyük meleğim de meleğim kız ya o daha cilveli der .aslında hiç cilveli değil hiç insana sokulmuyo sevdirmiyr . Babam öyle yapınca kızıyor anneme ben oğlumuda seviyorum der sonra seviyo ama onu daha çok o daha başka der
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Kayınvalidem açısından bakarsak evet eşim en büyük çocuk iki görünce var bekar daha bizimkiler ilk torun diede tabi çok sevilerek her istekleri olarak büyüdüler annemlerde durumları imkanına alırlar alamasalarda para verirler bı şekilde arayı kapatırlar o şekil erkeginkine daha fazla ilgi kızın kine değil yok öyle bişey hepsi torun sonuçta 
0 oy
tarafından
Kardeşim demek istemiyorum ama bekar şuan ama yine ayrı tutuluyor yapmadığı şey kalmadı ama yine seslerini çıkarmıyolar tek diye evlenince eminim çocuğu olunca aynı olur kendi bir işe yaramayan işsiz boş insan ondan olanda aynı olur nefret ediyorum 
0 oy
tarafından
Ailem oğluma mobilya almadı aldırmamda doğum günündede almadılar ama dedesi annanesi canını verir çok severler tek çocuklarıyım kendileri istedikleri zaman mama bez elbise alırlar beklememde 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 216 göst.
0 oy
13 cevap 217 göst.
20 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Nur343746 (957 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 117 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,085 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 850 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Beyyzaa992 (303 puan) tarafından soruldu