0 oy
375 göst.
Diğer kategorisinde (75 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar jhgghjf6yh

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Açık açık şöyle abla hakkını helal et artık gelme diye söylerse soylesin
(75 puan) tarafından
Esim senin dinlenmek gerek senin için tuttum kadını sen yaptıktan sonra ne anlamı var her günü geliyorum yorgunsun dedi
-Reklam-
0 oy
(13,113 puan) tarafından
Bak gorumcenin oğluna sen soylenmissin neyse onu gorumcenle konusabilirsin fakat hasta bakıcı in işi zaten ağır sana neden yardım etsin ki akşama kadar b.ok almak kimsenin hoşuna gitmez artı bide sana yardım etmez verdiğin maaş helal olsun biraz yazık kadına ben olsam emin ol ev işini kadına yikmazdim 
tarafından
En baştan kadınla nasıl anlaştınız .  Sadece hasta bakımı için mi yoksa ev işi içindemi önemli olan bu
(75 puan) tarafından
Hayır başta soyledim bak abla kayinvaldemin yemeğini yedir icir altını temizle 4 sendir ben temizledim bide mutfağını oturma odasını topluca diğer yerleri ben yaparım dedim.tm kızım dedi  kadın mutfak bulasik dolu geçmiş icerde cay iciyo oturmuş dinlensin onada bi şey demiyorum ama.1 saat kalkmiyo artık gözümü dikiyorum suratımı asiyorum öyle kalkiyo viladaya suyu yaptim getirdim abla buraları silermisin dedim tm kızım dedi oturma odasını sildi illa soylummu mutfqgida sil diye mutfak dibik dibik kovayı aldi götürdü banyoya yere koydu
(13,113 puan) tarafından
O zaman başka kadına bak canım bazı hasta bakıcılar var bı dk boş durmadan yatalak insanla ilgileniyor
(75 puan) tarafından
Yarın çıkışını vericemde hakkima hayırlısı kadinla inslh kavgalı ayrılmazik evime aldığıma pişman oldum
(13,113 puan) tarafından
Daha güvenilir birisini bul bence
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Hiç korkma bacım bence görümce diye odana rahatça dalamaz

HAYIRIDIR 

soylerse söylesin 
0 oy
tarafından
Işten çıkardığım için iftira diliyor dersin korkma 
(75 puan) tarafından
İnan çok yoruldum hayattan evlendigimden beri neler çektim bi ben biliyorum kocamla hiç başbaasa kalmadim annesini getirdi ustume
tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım
(3,551 puan) tarafından
Onu diyerek yalan söylemiş olup kendisi iftira atmış olmuyor mu.?
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Bakıcı olmak ayrı hizmet için çalışmak ayrı şey. İkisini karıştırma. O kadının bakıcı olarak aldıysan tek görevi kaynanana bakmak. 
0 oy
(9,287 puan) tarafından
Biraz daha bekle kadın unutsun soylediğini :) bi hafta sonra cıkar mesela işten
0 oy
(48,753 puan) tarafından
esin senjn hakkini ödeyemez yeri geliyo cocugumun b.okundan tiksiniyoruz kendimizinkinden tiksiniyoruz yatalak birine bakmak cok guzel birsey

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 829 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Aytu (35 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 156 göst.
29 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Ruya123 (472 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 364 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 295 göst.