0 oy
652 göst.
Aile kategorisinde (52 puan) tarafından
Sebeini sordugunda  konustuğun kiz bendim desem hemen ben anlamistim ondan cvp veriyodum diyecekti bende  dün gece telinden istegrami indirdim numaranla giris yapip mesajlari gördüm dedim  dondu önce ben kim oldugunu bulmak icin yazdim felan dedi barişalim afet beni dedi ben kesin hayir kararim net diyincede  şıkıldım tavrından hareketlerinden dedi sinirle. Sonra gene pismanim sinirlendim diye öyle dedim dedi. Bende  mahkeme ac dedim oda resmi kalsin dini bosanalim dedi farketmez benim icin ne zaman istersen resmiyide  veririm dedim. Kabul etmem falan dedi şimdi ben 3 coxukla ne yapicam nereye gidicem kafayi yedim düşüne düşüne ve karar verdim esime cocuklarin piskolojisi zaten bozuk fazla yipranmasinlar bu süreçte dedim kuruludüzenleri bozulmasin ayni evde ayri odalarda yaşayalim bir süre dedim o süre icindede kendimi toparlamiş olurum artik eli kuruş bile ona vermiyecem topliyacam  çocukları piskiyatri doktorlariylada konusacam nasil bir yol cizecem bilmiyorum tek önceliğim cocuklarimin piskolojisini etkilemeden bitirmek hicbir seyde istemiyecem ondan nafakasina bile ihtiyacim yok sizce hemen cekip gitmelimiyim yoksa kendimi toparlayip öylemi gitmeliyim . Sen kal o gitsin diyenler o gitmez 

16 Cevaplar

+3 oy
(14,032 puan) tarafından
Ne demek nafakasina bile ihtiyacım yok. Saçmalama istersen çocukları yaparken keyfi yerindeydi şimdi de bakacak mecbur buna oh sen ondan nafaka alma oda gününu gün etsin. Gerekirse aldığın nafakayı bir yere bağışla ama yine de al çocukları tek basına mı yaptın
(14,032 puan) tarafından
Mesleğin var mı ailen var mı
(52 puan) tarafından
Ev hanimiyim  meslwgim yok aylem var ama onlarla yaşayamam 3 cocukla
(14,032 puan) tarafından
Şuan yapılabilecek şey eşin evden gidecek ama size bakacak en azından çocuklar büyüyüp toparlanana kadar sen çalışana kadar
(52 puan) tarafından
Gitmiyor gidecek yerim yok diyor aylesiyle arasi yok ben 3 coxukla nereye gidecem diyorum susuyor
(14,032 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ne demeye yaptı o pisliği o zaman
-Reklam-
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Canm konu ne çabuk buraya geldi bak üç çocuk da var inan bir yere sigmazsn eğer pismansa surundur ama evinden çıkma 
(52 puan) tarafından
Eski postlarima bak dün kine
(2,126 puan) tarafından
Baktım canm da ne bilim söylemek istedim
0 oy
tarafından
Valla kimse kusura bakmasin bende affetmezdim zaten aafetmedimde
0 oy
tarafından
Ona ceza ver yaklasma ye ic bitir parasini serbest ol evden cikma ya cnm 
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Burnunu sürt pişman ett ama evinden çıkmaa derim 3 çocuk tedavi görüyorlar zaten onlara yazık kendin ettin kendin buldun mu denir ne denir
0 oy
(167 puan) tarafından
Affet yuva yıkmak kolay olmamalı bak çocukların var adam da pişman, bir şans ver bence
(52 puan) tarafından
Ben o şansı ona daha öncese verdim adam firsatini bulsa bir kadin karsisina ciksa nikah kiymaya kalkacak be de afedeyim he
0 oy
(2,618 puan) tarafından
Bunun aynısını yaşadım bana dediği resmi bosanalim aynı evde duralım dedi kimse kusura bakmasın beni gözden cikarani ben hayatımda asla durdurmam ve tamamen boşandık onu evden kovdum artık soy adın yok dedim benle herseyin bitti dedim sok oldu 
0 oy
(1,672 puan) tarafından
Tabii ki nafaka al. Çocuklarının hakkı. Hem çocukların yemeyecek de kendi mi çarçur edecek ve başkanlarına yedirecek. Senin de çocuklarımın da nafaka hakkı. Hakkınızda hayırlısı olsun canım
0 oy
tarafından
Bence bi sans vermelisin konuyu biliyorum ama pisman olmussa 1 sansi hakeder yazik 3 tane çocuğun var destekcin yok sen yıpranırsın 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Allah kuvvetini verir canım niyetin varsa. Resmi dursa ne olacak her fırsatta eve dönmenin yolunu arayacak 
0 oy
tarafından
Eşek gibide o nafakayı verecek senin değil zaten çocuklarının hakkı o aynı evin içinde kavga etmeden durabilecekseniz şimdilik dur cocukalrinda küçük se ama kavgasiz duramayız her gün bi hir çıkar diyorsan da boz düzenini çocuklarının psikolojisi inan düzen değiştirmeyi daha iyi kaldırır ama ebeveyn kavgasını evdeki mutsuzluk ve huzursuzluğu hiç kaldıramıyorlar 
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Evden çikma bence ye iç otur o evde kendin para bulunca artik cikarsin cnm  eğer kim olduğunu anlamak icin yazmişsa   sen bosanalim dediğinde bir tepki gosterir hayir bosanmak istemiyorm der felan yani
0 oy
tarafından
Herkes affetmedim diyor da 3 tane.cocukla bu kadın nerelere gider kim bakar.Şu bir gerçek biz kadınlar çocuk yapınca elimiz bağlı oluyor ya da mesleksiz elin adamına mahkum olup götleri kalkıyor.dinen falan kadına bakmak zorunda diyen tayfalar çıkacaktir.zaman eski zaman değil.internet akıllı telefon ile herkes aldatmaya meyilli.arkadasimiz gibi olan çok kadın var.bu yüzden diyoruz erken yaşta okumadan meslek sahibi olmadan evlenmeyin.kadin parasını kazanmalı, erkeğe mahkum olmamalı.İnsallah durumun düzelir ,kocan akillanir,vicdanlı olur.Düzenini bozma cnm ani bir kararla.Evlatlarini düşün.
0 oy
tarafından
Galiba bende bosaniyorum:(
0 oy
tarafından
Kizim nafakayi neden ihtiyacm yok diyosn senin ve cocuklarinin hakki olduda yetemedin cocuklarina babanin evindenmi getirdin cocuklarini
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Canm daha once aldatma vs.olmus muydu sadece mesajdan ötürü mu bu durumdasiniz guvensizlik hep var mıydı.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 666 göst.
13 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Bilinmezzzz (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 568 göst.
0 oy
5 cevap 487 göst.
+1 oy
8 cevap 387 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu

380,149 soru

11,380,370 cevap

34,869 kullanıcı

...