0 oy
260 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Daha önce post açmıştım. Misafir üstüne misafir geldi ama ben hiçbirinde istemedim hem lafci hem de salgın var hemde kızım rahatsız demiştim kibarca reddetmiştim yinede dinlemeyip gelmişlerdi. Hepsi de eşimin akrabası idi. Bir yemek yaptım begenmediler bu neymiş böyle iğrenç dediler. 4 tane bardak kırdılar tuvalet sifonumu bozdular. Gardolabimi kurcaladilar etmediklerini bırakmadılar. Her dakika arkalarında gezdim aman bsi olmasın diye. Burdan gittikten sonra benm lafımı etmişler. Bir evi var pok götürüyor yemekleri iğrenç çay bulanık vs vs herkese konuşmuslar. Aradım kayinvalidemi tek tek tek anlattım evde 6 tane adam 3 tane kadın 5 tane çocuk 3+1 ev kimi nereye sokup yatırdım hiç anlamıyorum. Bir kişi de bir bardak kaldırıp ucundan tutmadı. Varsa yoksa eşimle koşturup durduk. Neyse kaynanam laf edenin başı olan kadının yanına gitmiş denediği birakmamis. Kayinbabam arayıp kızmış. Eşim desen zaten bindi küplere kime ne saydırdıgi belli değil. Birdaha evime almayı düşünüyorum kesinlikle. 4 gün ev temizledim ben. Koltuğun arkasından bebek bezi çıkardım hep kakali şekilde. Balkonda yerlerde izmarit buldum. Hak mı bu ya. Smdi de tek tek arayıp özür diliyorlar oh olsun hakkından gelmiş kayinvalidem. Ben onların hattına sustum ama onlar susmadı çok mutlu oldum 

6 Cevaplar

0 oy
(3,552 puan) tarafından
İşte yapıp kötü olmaktansa yapmayıp kötü ol. Ne kadar büyük hakkına girdiler şimdi senin. Yazık öyle insanlara. Yahu nereye gidiyor bu insanlık ben anlamıyorum yüzde doksanı Müslüman olan ülkede neden bunlar yaşanıyor ya. 
tarafından
Müslümanım elhamdülillah..
Diyince musluman olduklarıni zannedenler yüzünden
(155 puan) tarafından
İşte gerçekten bu yüzden sana bol bol ++++++++++
-Reklam-
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Böylelerinin evine alma nankörler. Yaa 
tarafından
Evimde misafirim var yatacak yerim yok ama çayımı içmeye buyrun. Dedigim halde yatılı geldiler. Üstelik gidebilecekleri başka akrabaları da var burada
0 oy
tarafından
Almaa böyle insanlari kapına gelsede sokma iceriye canim
tarafından
Birdaha bittiiii
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Aferin ailene hakkını yedirmemiş sakın açma o insanların telefonlarını nankör insanlar yaa şuna bak ye iç yat sonra lafını et karaktersizler, içinde insanlık olan o kadar yedik içtik der resmen hakkına girmek bu sakın alma evine onları kov gitsin
tarafından
Ay birdaha bitti o iş ya. Böyle saçmalık yok
0 oy
(2,873 puan) tarafından
İnsan olsa onları yapmazdı
tarafından
Tabikii
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Kayınvalidenin ağzına saglik iyi yapmış 
tarafından
Bencede ♥️