0 oy
941 göst.
Aile kategorisinde (33 puan) tarafından

Yengesi evlendiğim gün başka geline bakıp bu güzel gelin demişti annesi oğlum mutsuzdu düğünde demişti halasının kızı çirkin şansı demsiti çirkin bi kızda değilim ben çok erkek koştu peşimden bekarken esimede hep yakışıklı derler amcasida demişti oğlumuz çok yakışıklı ne.kixlsr bakar ona demişti eşim okadarda  yakışıklı degilki ve gorumcemin düğünü var gitmek istemiyorum beni insan yerine koymuyolarki onlar

36 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rahatsiz ve mutsuz olcaksan katilma canm
-Reklam-
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Gorumcenin burda sucu ne ki? Gitmemen yanlış olur eşinin yerinde olsam kırılirim. Üstelik sen gitmesen esin her türlü gidecek öyle olmaz.
(33 puan) tarafından
Oda demsiti
(2,479 puan) tarafından
Esin seni beğenmiş millete b.k yemek düşer. Eşinin koluna gir git.
tarafından
Aynen hatta en güzel abi yeni giy hafif yaz makyajı yap valla eşinin eline gir düğün oyna kıskananlar catlasın kiskananlar catlasın  boşver için kan ağlarsa bile hissettirme ben öyle yapıyorum vallahi bakıyorum bana gıcık olanlardan rengi gidip geliyor valla
0 oy
(607 puan) tarafından
Onların kalpleri çirkin belli ki..
0 oy
tarafından
Kız cirkinsem  almasaydınız demedin mi  herkes kendi sıfatını  söyler rabbim elimizi yüzümüzü duzgun yaratmış  var mı kör  tırnak dahi  yaratabilcek  cahil konusan insalara gül  gec peygamber efendimiz s.a..v  müslüman olmayan birinin  cenazesi dahi geçse ayağa kalkar saygı duyarmış  biz müslümanız  elhamdülillah  yanlışa yanlış karşılık  vermek bizim peygamberimiz yapmadiysa  bizde  yapmamalıyız  allah bilsin  yeter  gerisi onemli değil  benim bakış açımda 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Kıskanç fesatlar 
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Önemli olan iç güzellik..  dış güzellikte 5 10 bin liraya artık herkes kusursuz.. 
0 oy
tarafından
Onlarin cirkinlikten kalbi kararmis bosver esin birşey demiyorsa eger gitme
0 oy
tarafından
Esim begenip almis sizin mi koynunuza giriyorum desene ya ay ne gerzek insanlar var sinir bozmaktan baska bi ise yaradiklari yok
0 oy
(1,653 puan) tarafından
Bana göre de siz cirkinsiniz de. Ne diye altta kalıyorsun. Yada sende onlara sizde ki çirkin şansı de. Kendini asla ezdirme. 
0 oy
tarafından
Alan kocan  neticede ...gerci alan demek kaba bor tabir oldu .

Kocan  begenmis sevmis kime ne?

Kadinsal krizler catlasinalr asli.
0 oy
(1,161 puan) tarafından
cirkon guzel ne  fark ederki. her kes de  bana  esin yasli koca  cirkin kafasinda  tuk yok derdi. bir  kere  oyle  bir sert soz  spyledimki kimse  agzina  acmaz. onemli olan esin. ve cirkin  bir  insan yokdur. Rabbimin yaratdigina  asla  cirkin diyemeyiz
0 oy
(3,743 puan) tarafından
Benim gorumcemde beni istemedi kardeşinin yanına yakismamisim daa aman boşver git düğüne koluna tak eşini onalra birbirinizi seven sizisiniz oneymis
0 oy
tarafından
Aman kız ne takılıp canını sikiyin bana öyle laflar derlerdi şimdi çoğu çok güzelsin diyor  cekemiyorlardjr yada inadına söylüyorlardı ben hayata küsmüş tüm resmen  ama Rabbime şükür ne olduysa  kim ne dese desin. Hiç umrumda değil  önce kendilerine baksınlar. Ben olsam giderdim ama senin kararın
0 oy
tarafından
Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır.Süslen kendine yakışanı giy, kuaförüne git.kocanın koluna gir git düğüne.millet fesat kıskanç cahil her şey der.
0 oy
tarafından
Oyle dediklerinde sende maymuna yavrusu guzel gorunurmus sizinkide o hesap de
0 oy
(192 puan) tarafından
Kocan seni beğenmiş almış, Allah sizi birbirinize uygun bulmuş kimsenin bi şey söylemeye hakkı yok, nasıl tanıştınız siz
0 oy
(2,574 puan) tarafından
Valla ben olsam süslenir puslenir herkesi sasirtirim o düğüne giderek 
0 oy
(2,574 puan) tarafından
Bi dizi vardı çirkin bety diye kiz çok çirkindi ama kiz kendini bi degistirdi herkes şok olmuştu
0 oy
tarafından
Allah size de cirkin sansi versin, cillop gibi kocayi aldim siz alamadiniz herhalde de gec kiz ne takiliyosun, onemli olan milletin agzi dil
0 oy
tarafından
RABBİM baht güzelliği versin inşallah. Güzellik görecelidir. Hiçte takma. Kalplerinin cirkefligini dile vuruyorlar bence.. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 500 göst.
14 Eylül 2018 Diğer kategorisinde Asya (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 297 göst.
8 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Nemide (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 262 göst.
17 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 441 göst.