0 oy
1,211 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Dün saat 1 den itibaren birini hep aramış kaydettim numarayı wp de kadın profili var bakımda falan var bellimi eşimin numarası onda kayıtlı kocam şimdi beni aldatıyor mu ne yapıyor şuan yatıyor sabah erken işe gitcek uyandiramam 

Sabah post açmıştım bilen bilir ama telefon profilinde kilidi actiginda benm fotom var onunda ben zorla koydurdum tabi wp konusmalarimizi hepsini silmiş herkesin ki var bnm ki yok 

Bide bir ara tartisinca bana firindaki elemanlar beni arıyor sen kızma diye herşeyi siliyorum falan dedi sonra sinirden öyle yalandan dedim gibi konuştu 

Ne yapım numaradaki kişi firindaki eleman koza benziyor tam yüzünü hatırlamıyorum ama ne yapım ki gerçeği öğrenim kocamın teliyle msj mi atım ne yapıyorsun gibisinden falan lütfen belliki silmeyi unutmuş ben gormim diye

Uyku dedimde uyandır deseniz uyanmaz uykusu ağır uyku haliyle bilmiyorum gibisinden saçmalık asla kalkmaz o yüzden uyandiramam boş cvp vermez

29 Cevaplar

0 oy
(607 puan) tarafından
Sesinden falan tanirsan ara yanlış numaraymis dersin emin olursun en azından
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ispatlamn gerek öyle bişey varmı yokmu diye
0 oy
(11,916 puan) tarafından
İşle ilgili bir şey diyecek belki açmadı karşı taraf sakin ol canım biraz 
0 oy
tarafından
Ara numarayi ben karisiyim hayirdir de
tarafından
kocanin teli al kocana deme kendi fotonuzu profil yap birisi soyleyene kadar ki soylemez kimse fark etmeyecektir bi kere bile gorunse kârdır
0 oy
tarafından
Sadece arama var diyosun konuşma yok wpden konuşma fln da yok direk kafanı doldurma bence kalkınca sor neden 10 kere arar yalansa zaten anlarsın ispat iste söylediği şeye karşi, 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Sen napiyosun yazinca ya o mesaj dan sonra aralsrinda birsey baslarsa ne sacmsliyorsun belki gercekten adamin sucu yok 
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Kız belki de iş arkadaşı falandır. Msj atıp ortalığı bulandırma
0 oy
(5,736 puan) tarafından
Onun o ağır olan uykusunun üstüne öyle bir cokerim ki hayatında öyle uyandirilmamıştir.. birde uyumasını bekliycem haspamın
0 oy
(1,328 puan) tarafından
Bi uygulama var o uygulamayı kocanın teline yükle okizda kocan ne diye kayıtlı ona bak adını tam olarak bilmiyorum ama getcont diye bir uygulamami ne 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,045 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hurremsultan01 (184 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 1,011 göst.
0 oy
26 cevap 1,117 göst.
20 Nisan 2024 Aile kategorisinde kardelennnnn (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,149 göst.
26 Haziran 2021 Diğer kategorisinde FM (68 puan) tarafından soruldu