0 oy
173 göst.
Diğer kategorisinde (149 puan) tarafından
Kizlar ablamın kızı 7 yaşında ishal ve kusması var güneşten olmuştur diye düşündük ama burda salgın falan diye okumuştum ne yapabiliriz

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bizde başka birşey için hastaneye gittik. Kim gelse aynı sikayet. İshal kusma. Başka tur virüs diyorlar. Koronadan daha farklı birşey geliyor hazirlik olun diyor herkes.
(149 puan) tarafından
Allah korusun gerçekten felaketler psimizi bırakmıyor sonumuz hayır olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dirwk hastaneye canm salgınsa hiçbirsekilde gecmiyor serum alması lazım biz 4 gün damar yolu acikti sabah aksam gidip aldik
(149 puan) tarafından
Salgın diye okudum burda bir kaç ksisin postunda ertesi gün yigenimde de oldu ablam gebe olmasa gidecekti çok yorgun bu ara bugün yarım gün çalıştı birde gidemedi
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Ya evet salgın varmış eşimin arkadaşının çocuğu da yakalandı ishal, kusma, ateş vardı serumla tedavi gördü 
(149 puan) tarafından
Ya geçmiş olsun inşallah salgın falan büyümez kötü bişey olmaz sagolun
0 oy
(232 puan) tarafından

Hastaneye gitmelisiniz

(149 puan) tarafından
Yarın toparlamazsa gidicez inşallah bakalim
(232 puan) tarafından
Geçmiş olsun
0 oy
tarafından
Bence acile götürün bende dün 1den sonra götürdüm çok kalabalık ve bütün hastalar çocuktu özelin aciline götürdüm nezleden kulağı su toplamış antibiyotiğe başladık 
(149 puan) tarafından
Götürecekti ablam ama oda gebe bugün bayram hazirligi falan derken de çok yoruldu gituremedi geçmiş olsun sizede cok
tarafından
Bende hamileyim 30 haftalık tek götürdüm götürürsede çok çok dikkat etsin yaklaşmasın kimseye sizede geçmiş olsun
(149 puan) tarafından
Sag olun çok
0 oy
tarafından
Valla benim oglusumda da ishal var ya
(149 puan) tarafından
Ya Allah şifa versin
0 oy
(13,895 puan) tarafından
1 ay once oldu benim kizimda. Ishali kesmesi icin antibiyotik kullandik. Enterogermina kullandik. Bol su ve ayran içirdim. Yoğurt yedirdim. 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Bende okudum galiba salgın var hastaneye götürsünler çok geçmiş olsun ALLAH şifa versin 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 42 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde Ayzasl (3,619 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
21 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayal1907 (272 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 31 göst.
0 oy
5 cevap 63 göst.
30 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek06 (679 puan) tarafından soruldu

380,369 soru

11,388,836 cevap

34,894 kullanıcı

...