0 oy
195 göst.
Diğer kategorisinde (774 puan) tarafından
Kızlar yarın sigarayı bırakıyorum ama 6 aydır bırakmıştım 1 aydır deli gibi içiyorum yarın bırakmak istiyorum var mı benim gibi bir kerede bırakan bana da motive olsun istiyorum 

9 Cevaplar

0 oy
(209 puan) tarafından
Hamileyim şuan 18 haftalık ve direk öğrendiğim ân bıraktım yaklaşık 5 senedir falan içiyordum çok bağımlıydım ama işte evlat söz konusu olunca herşeyden önce geliyor şuan canım bazen istiyor ama gerek duymuyorum inşallah bidaha da başlamam 
(774 puan) tarafından
İnşallah canım bende o zaman bıraktım bide emzirirken bıraktım bırakınca beni yine başladım ama içmek istemiyorum
-Reklam-
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Ohh hemen bir uygulama indir sigarayı bırakmakla ilgili çok iyi oluyor... motive ediyor insanı onu açıp ne kadar sigara içmemişim.ne kadar para kalmış cebime onlara bakiyordum
(774 puan) tarafından
Ayy ne güzel canım bende indireyim
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm ben gözlerimi sigarayla açan biriydim. Ne kadar Tiryaki olduğumu dusun. Eşimin desteğiyle bir anda bıraktım. 4 yıldır içmiyorum. İns sende bırakırsın. Bu ara hiç kilo da almamıştım.
0 oy
(418 puan) tarafından
Ben ilk hamileliğimi öğrendiğimde bıraktım oğlum 1.5 yaşına kadar içmedim. Tekrar başladım 2.5 yıl içtim

İkinciye hamile olduğumu öğrendim tekrar bıraktım 5 yıldır içmiyorum.

İçmeyide düşünmüyorum.

İsteyince yapılamayacak şey yok ki ben 1.5 paket rahat içerdim 10 yıldan fazla kullandım
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Bırakıp tekrar içmeyeceksen birak kuzum öyle bırak iç bırak iç olmaz bi kerede kararlı olacaksin 
0 oy
(775 puan) tarafından
Neden yarın bacım.?? 
0 oy
tarafından

Birakacakolsan suan birakirsin yarin degil:D

0 oy
(3,419 puan) tarafından
Hamile olduğumu öğrendim tek seferde braktim canm kızım 10 aylık hiç içmedim birde paketleri o kadar iğrenç resimler koymuşlarki Allahimmm nasıl midem bulanıyor kardeşim eve gelince hemen paketin üstünü kapatiyorum
0 oy
tarafından
Hamile olduğumu öğrendiğim ilk günden bırakmıştım 9 ay boyunca içmedim doğurduktan sonra maalesef bir daha başladım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 137 göst.
17 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kardelen.kardelen (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 344 göst.
0 oy
13 cevap 473 göst.
0 oy
5 cevap 379 göst.

380,201 soru

11,382,227 cevap

34,880 kullanıcı

...