0 oy
254 göst.
Aile kategorisinde (597 puan) tarafından
Kaidn kocami zora sokuo adam etmek istio ama bu sekil beni yiyp bitirio ve esimle daha kotu oluyorum

Almanyaya gelmem gerekdi anneme soylemedim geldigimi. Cunki cocugu neden orda biraktin, madem geldin onuda getirip bidaha gitmeseydin. 

Ama akraba gordu beni carsida ve hemen yetistirdi anneme bende sinirde o pislik ***** o.. Yetistirdi demi sana burda oldugumu dedim. 

Sonuc: kiyameti kopardi annem, nasil cocugunu birakirisn orda, hadi kacirirlarsa cocugu sen gidene kadar. Bankada kasada paranimi cekmeye geldin, kocanamo yedircen parani, ankaranin haymana dagisinda oturcagina oglunuda getirseydin oocanda gelirse gelir gelmezse gelmez. Sensin o.. *****. Herkez annesine herseyi danisio kocasina teslim olmuyo, milletin kocasi catir catir karilarinin agzina bakio. 

Ben cocugumu babasina biraktim, kanli bicakli dusmanima degil. Evet evliligimde cok problemler oldu oluyo ama savasiom. Benim oglumu kacircak suohem olsa nasil birakirim ya o babasi babasi. Evet anlasamasak kocam ya kocam. Duzelmesi icin elimden geleni yaptigim kocam ama seni dinlesem bir dakika durmaz yanimda zaten ayrilalim desem dunden razi olur kadin resmen yapici degil yikici konusuyo. Sen babama teslim olmasaydin yada bir sekilde idare etmeseydin 50yildir surermiydi evliligi. Ama sizi cekecrgime senin bu lafini cekecegime omur boyu kocami cekerim daha rahatim. 

Kocamla goruntulu konusuyom diye laf sayyo, kocamda teyze telefonu kapatmam, telefonu kapatirsam sen bu kizin ustune gideceksin bu kiz dolacak gelecek bana patlayacak. Karismayin yuvamiza. Bu cocugun anasi babasi var evet torunun ama bizim ailemiz 3 kisilik ve bu iiz senin evinden cikti benim himayemde. Bana hesap verecek bana danisacak sana degil dedi bunada annem dahada kizdi sinirlendi senin gibi kizik yok olumede gelme dedi

Kafayi yedirtti annem bana. Kocayi zor idare ediom bide annem tuz biber oluyo. 

3 Cevaplar

0 oy
(1,370 puan) tarafından
Yok annen cok karisiyor sana   dinleme zaten hiç   baskalarini dinledigmz zaman kendi yaşamimiz bozuluyor canim
(597 puan) tarafından
Ztn kocayi zor idare ediom o ztn beni hayattan soguttz bide annem tuz biber oluyo. Ztn bi yerden tutunup yuvami kurtarmaya calisiom
-Reklam-
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Ailesin. 3. Kisi ne alaka. Otursun sussun.
(597 puan) tarafından
3kisilik aileyiz yani ben esim cocugumuz
(1,950 puan) tarafından
Ya o anlamda demedim. Sen ailesin sonhcta. Annen 3. Şahıs sayilir
0 oy
tarafından
Ben her adimimi söylerim basima is gelir bir sey olur bilsinler diye simdiye  kadar sorun yasamadim her zaman 2 3 kisiye danisarak sonra kendim sekillendieip adim atarim kacirma konusunda degil kocama babama bile guvenmem
(597 puan) tarafından
Tamamda danismak baska yonetmek istemek baska. Canim hicmi babasina birakmiosun cocugunu ? Yolda per persanolcakdi ve benide persan edecekdi bi basima
tarafından
Ayri değiliz ayrı olsak bırakmak istemem dedim gerçi birken de pek birakmiyorum
(597 puan) tarafından
Bende esimle ayri degilim ama bi kac gunlugune almanyaya gelmem gerekti. Allah var cocuk konusunda guvenim sonsuz. Benden iyi bakar ne yalan soyluyum. Hastanede yattim 3 4gun bakti, ise gittim bakti, bazen disarda islerik olur bakar, ben uyurum bakar o konuda bise diyemem
tarafından
Ben ayrisiniz esin almanyada cocugu ona birakip döndün sandım canim o zamman haklisin sen
(597 puan) tarafından
Ha yok cnm biz almanyada yasioz. Turkiyeye izine gittik ama benim burda aksilik islerim cikti ve izini yarida birakip bir kac gunlugune almanyaya gelmem gerekdi. Zaten evliligim salantida diye annemde kizdi neden cocugu kocana boraktin diye tamamda ben bosanmadim ayrilmadim sonuc olarka hala evliligim yuruyo ve cocugu yolda persan etmek istemedim. Pazartesi yanindayim tekrar

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 349 göst.
6 Nisan 2024 Aile kategorisinde Havva4545 (719 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 148 göst.
16 Aralık 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (281 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 406 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Begonya (7,597 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 289 göst.