0 oy
1,271 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar farklı bi hesaptan yazıyorum.  Ben 3 yıllık evliyim kocamı çok seviyorum bana karşı çok iyi çok düşünür beni her konuda . Kocamın 2yıllık evli iken bi kadınla konuşmalarına rastladım normal sevgili gibi değilde çok çok iyi arkadaş gibi konuşmuşlardu bunu oturdum kocama sordum tahmin ettiğin gibi bişey değil dedi çalıştığı yerde güvenlikmiş kadın yüz yüze geliyoruz mecbur konuşuyoruz vs dedi ama beni haklı gördü yapmamalıydım dedi . Özürler diledi pervane oldu etrafımda . Hrmen affedemedüm aradan zaman geçti tamam artık dediğim noktada üstüne bi daha eklendi d0n akşam tlfona bakarken aynı şekilde farklı biriyle konuşmasınu yakaldım tamam drdim artık biz olamayız bitti . Aldım karşıma bu ne dedim sustu ve ağlamaya başladı . Bi açıklamam yok dedi . Biz artık olamayız biliyomusun dedi seni bırakmam ben asla dedi mecbursun buna dedim gitmeye yöneldim sarıldı ben sensiz yapamam dedi yaşayamam dedi . Sana karşı beslediğim hisleri kimseye beslemedim ben dedi benim tek hayalim sendin ve şuan gerçeksin senden vazgeçemem dedi . Yeminler etti sözler verdi sana bi daha bunu yaşatmayacağım peygamber huzurunda vermiş gibi veriyorum bu sözü dedi . Bitti dedim bitemez dedi ailem arkamada kocamı seviyorum ama nefret bürüdü gözümü. Gitmek mi istyiorm kalmak mı bilmiyorum . Gitmek istesemde göndermez kapıma dayanır herşeyi düzeltmek ister . Bilmiyorum sabah işe gitti uzunca bi öesaj atmış senden başka hayalim yok seni çok seviyorum sensiz yapamam vs vs . Bu bizim dönüm noktamız artık farklı biriyim dedi .  Aklım fikrim bende değil . Bana bir çıkış yolu gösterin ..

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben büyük konuşmayı sevmiyorum kesinlikle benimkisi yapmaz diyemiyorum. Ortam öyle kötü ki kadınlar erkekleirn gözüne gözüne bakıyor. Oyle.nefsine sahip erkek çok azdır ne yazık ki demir in tuncuna insanın p.. Ne kaldığımız devirdeyiz. Şimdi ki kadınlara da evli erkekler cazip geliyomus. Allah ıslah etsin kadını da erkeği de. Ama günah her zaman tatlı gelir onu terketmesi zordur. Nasılsın Büyük tövbe ederse bir şans daha. Verin bana değil Hakka verdiğin yemini bozarsin dersin. Ondan sonra benim.kul.olarakta Asla.dönüşüm olmaz derdim ben 
tarafından
Hakkısın canım tövbe etti yeminler etti sözler verdi  ama birden bire olacak bişey değil az sürtücem burnunu bakalım gerçekten pişman mj
tarafından
Rabbım Nasuh tövbesi nasip etsin. Hepimiz insanız hata yapabiliriz ama gerçekten tovbe edip bi daha asla yapmazsa o günahı hiç işlememiş gibi olur. Hem eşiniz günahından kurtulur hem yuvaniz kurtulur. Rabbım hayır kapılarınızı açsın inş cnm
tarafından
İnşalllah canım
-Reklam-
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Aldatmak bir insanın onuruna yapılmış en çirkin hakarettir... Bir insan bir insanı aldatması için illa dokunmasına birlikte olmasına gerek yok. Resmine baksa oda yeter.. Düşünsene seninle birlikte olurken gözlerini kapatıp ona dokunur gibi dokunursa.. Ufak da olsa ona dair hayal kurarsa.. Ahir zamandayız. Dünyaca cahiliye dönemini lut kavmını helak olan diğer kavimleri geçmiş bulunmaktayız.. Şeytan 4 bir yandan saldırırken insanın nefsi tamamen yoldan çıkmış durumda. Eğer Allah kıyamete kadar helak etmeyi durdurmasaydı şimdiye kadar bin kez helak edilen toplum olurduk. Bir babanın evladına elini sürdüğü anda bir köpeğe bir eşşek kediye tecavüz edildiği anda kendi çocugunu doğurup çöpe attıgı anda bitmiş olurduk.. Zinadan doğan bebeklerle coktwn bitmiş olurduk.. Allah insanları doğru yoldan şaşırtmasın.. Zor bir devir zor insanlık.. Ne yapacağını bilmiyorum.. Bir kere yapan bir daha yapar mı. Miden bu durumu alır mı.. Ne olur nasıl olur. Otur düşün bcım.. Kendi düşüncelerin ile hareket et.. Sana ben olsam şöyle yapardım diyemem ki Allah kimseye göstermesin. Gösterdiğine de doğru yolu göstersin. 
tarafından
Amin cnm aminn çok haklısın
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Yani msj ama ne yazmış kötü şeyler mı normal bi konuşmamı ya da sen görmesen sence nereye kadar giderdi bu konuşmalar...sanki gerçekten pişman seni seviyor ağlaması falan ama yine de gözü korksun diye biraz uzat hemen barışma ne aldatma hikayeleri okuyoruz burda yani bu durumda boşan diemem 
tarafından
Kötü bişey yok normal bi konışma kötü drdiğim yani cünsrllik falan asla yok öyle bi durumda herleş çoktan bitmiş olırdı
(8,986 puan) tarafından
Bence bi süre dargın kal sonra arkadaşca da olsa böyle böyle istemiyorum vs vs konuş halledin çözülür inş kuzum
tarafından
İnşallah canımm baya bir süre uzak  dargın kalmayı düşünüyorum bakalım geçekten söylediği kadar seviyormu düzeltmeye çalışacakmı bişeyleri
(8,986 puan) tarafından
O pişmanlığı gerçekten görünce cok-da mesafe koymayın araniza bence seviyor seni herşey gönlünce olsn
tarafından
Allah razı olsun cnm
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Boşan deyip yuvani yıkamam ama bu adam bu yalanlarına devam eder bir kere zaten affetmiasin hala neden ikincisini yapio bence topla esylarini git kocan arayışta .bu ne ya evdeki yetmiyor mu  ne diye hala arayışa giriyor bu erkekler .ailende arkandaymis bırak sürünsün .bununla mi ugrasacaksin ömür boyu.hep kuşkuyla mi yasicaksin .
tarafından
Sürtecem burnunu bakalım nasış devam edecek herşey değiştirecek mi öyşe diyor çünkü dönüş noktam oldu bu benim herşeyi değiştirecem diyor
(1,037 puan) tarafından
Canım sen içinden nasıl geliyorsa öyle davran sen bizim solemelerimze bakma kocani en iyi tanıyan sensin
tarafından
Teşekür ederim
(1,037 puan) tarafından
Allah seni çok mutlu etsin canım inşallah en doğru kararı verirsin çok mutlu olursun
tarafından
Çok sağol canım Allah razı olsun
0 oy
(10,971 puan) tarafından
Bu kö. Pek b. Ok yemeye alışmıs bacım. Durmaz bu. Gececek o peygamber huzuru sözünü. Allah peygamber bilen bunu yapmaz zaten. 
tarafından
Haklısın canım tabii
(10,971 puan) tarafından
Dönüm noktam diyor ya daha o cok döner bacım.
0 oy
(612 puan) tarafından
Bunu ikinci kez yapması düşündürücü kuzum.. Bazı kadınlar çok güçlü affetmez. Ki ben de onlara hayranım. ** bazılarımız da daha çok kalbini dinliyor. Ben olsam yine yapar diye korkardım. terkedebilir miydim bilmiyorum. Ama terk etmek gerektiğine eminim. Yine de en önemli olan onunla mı onsuz mu daha mutlu olacaksın bu bence. Sen olması gerekenleri boşver seni en mutlu edecek şeye yönel. 
tarafından
Mesafeli bi şekilde ne yapacağını nasıl davranacağını izleyecem . Bakalım bişeyleri düzeltmek istiyormu gerçek ten
(612 puan) tarafından
Rabbim gönlüne ferahlık versin.
tarafından
Aminn canm
0 oy
tarafından
Bir kere yapan bir daha yapar diye bir soz var bilir misin benim esimde 1 kere yapti ve bitti haftaya bosaniyorum senin 2. Bu ve 3. De olur daja ne bekliyosun ki birak su adami ok Peygamber yok Allah diyenlere inanma benimkide seni aldatmasim diye yeminler etti hepsininde kaniti var elimdw ailen cocugu istemiyosa her turlu yolu var siginmaya git her yolu bulursun
tarafından
Allah hakkınızda hayırlısını nasip etsm
tarafından
Amin cnm

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 474 göst.
27 Şubat 2022 Aile kategorisinde umutsuzvaka (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 499 göst.
30 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy