0 oy
657 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Esim tiktok açmıştı biliyosunuz  başta hep kavga etmiştik açtığı için sonra bi şekilde aklıma girdi benimde açmama vesile oldu ben hayatta böyle şeyler  sevmem saçma bulurum ama eşime denemek için bende  acayim dediğim zaman ac dedi bende nasıl kullanılır bilmiyordum bana dedi önce fake hesap aç kullan kızları paylaşınca takipçi kazanırsın demişti bende olmaz dedim  bana yakışmaz dedim bende eşimin tepkisini merak ettim sadece halay videoları paylaştım 4 tane ben tiktok kullanınca ve eşime tiktok kullanmasına karısmadığım zmn  2 gün aramız iyi oldu bana iyi davranıyordu  az önce ben artık böyle  saçma şeylere uğraşmak istemedigimi  söyledim dedim sen resmen beni  bile pazarlarsın dedim para icin bana kumandayı kafama attı kırıldı.kendini odaya kilitledim  5 dk sonra çıktım ben dedim senin canlı yayına kimse girmez boşuna uğraşma dedim bana dedi tıraş  olucam yarın dedi brnde dadım ne yaparsan yap kimse sana bakmaz dedim canlı yayından para göndermez dedim bana dedi o zmn  ben hesabı yükselticem seninle kızımla  canlı yayın yapariz dedi bende dedim bizi karıştırma  ben ******** değilim kızımı da canlı yayında gösterme para için dedim  kızım  uyudu sonra tiktokta geziyordu bende actığım hasabi kapatmaya çalışıyordum şeytana uydum şeytan kocamdır. Geldi kolumdan tuttu çık  odadan dedi istediğini yapmıyorum diye beni yanında istemedi isyan çıkardım kocam doğru yolu ne zaman bulacak şuanda bile tiktokta geziniyor canlı yayın yapıyor ve 5 kişi tek giriyor  amacı nedir bilmiyorum nalet ediyorum kocamdan utanıyorum böyle yaptıkça inşallah islah olur  çünkü gidecek yerim yok

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Adam kafana kumandayı atıyor ve sen hixbirsey olmamış gibi gene konusuyon adamla ben olsam o kumandayı birleştirip onun gotune sokardim ite bak ya 
tarafından
Bilmiyorum son 4 gündür böyle davranıyor keşke böyle  saçma uygulamalar olmasaydı  doğumdan sonra böyle yapmaya devam ederse bosanacam gebeyim diye hareket edemiyorum ama bi yere kadar
tarafından
Sen gebesin ve o sana kumanda firlatiyo al karşına konuş baktın olmuyo birak böyle adama çocuk emanet edilmez
-Reklam-
0 oy
(673 puan) tarafından
Valla seni de kullanır bilgin ölsün

Para için mi yapıyor o?
tarafından
Ne  için yapıyor bilmiyorum ama ne zmn  kullanma desem beni odadan çıkarıyor  yanında istemiyor  2 doz aşıyı  olduktan sonra farklı davranmaya  başladı onceden utanırdı derdi tiktok saçma felan şimdi kendide kullanıyor
(673 puan) tarafından
Belki başkasını kınadı diye başına geldi kocanın şu an
Ben de iki doz biontek oldumm birşey olmadı canım. Seninkinin içinde varmış demekki
tarafından
Aynen 1 hafta öncesine kdr  kınıyordu yanımda  sürekli her gün okey oynarken reklam gelirdi nalet ederdi kınardı şimdi kendi kulanıyor  kullananlara ***** ***** diyordu şımdı kendi ***** oldu
(673 puan) tarafından
Geçmiş olsun. Dikkat et, sınırını koy muhakkak
tarafından
Sınırımı  koydum diye beni yanında istemedi kolumdan tutup attı
0 oy
(4,146 puan) tarafından
Ya çok afedersin de beyni yok mu acaba nasıl sana Bi uygulama için böyle davranır nasıl ordan kazanç bekler bunun için ailesini kullanır ne kadsr yanlıs ne kadar ayıp Allah ıslah etsin gerçekten tiktok kadar lanet beyin yoksunu Bi uygulama yok bence 
tarafından
Önceden benim sözümden dışarı çıkmazdı  aşıyı  oldu olalı bana olan tavırları değişti benden hiç utanmıyor artık çok rahat davranıyor zoruma gidiyor
(4,146 puan) tarafından
Aşıyla ne alakası var bacım adamın içinde var demek ki bunlar
tarafından
Mal gibi canlı yayın açıyor  kameraya bakıyor sanırsın ruh  hastası  bi insan kameraya kaç dk hareket etmeden bakarki millet eşimin yüzünü gorecekte ne  olacak sanki mal işte ya
(4,146 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin ne diyim canım
tarafından
Amin inşallah cnm
0 oy
(128 puan) tarafından
Allah dogru yolu gostersin ins canm ya anlamadm hic blmyorm tiktok seni ne dye gosteryo canli yayinda ne yapcaksiniz
tarafından
Ben dedim kimse sana bakmaz dedi o zmn  beraber kendimizi gosteiriz dedi aslında varya şeytan diyor eşime inat ordan birini bul git sonra tiktok ne kdr saçma olduğunu anlar ama işte neyse diyorum o kdr insan tikyokta birini bulup kaçıyor hiç mi beni  orda kaybetmekten korkmuyor bu adam
(128 puan) tarafından
Bosver canim kendini bilmez icin degmez gunaha girmeye
tarafından
O kdr zoruma gidiyor davranışları  gidecek yerim olsa hic durmam giderim bu saçma insana tahammülüm kalmamış  biraz olgun düşünse keşke
0 oy
tarafından
Su sacma uygulama komple yasaklansa kac yuva huzura erer yeminle...
tarafından
Valla öyle ya daha önceden okeyden çıkmazdı simdi de 4 gün oldu tiktoktan çıkmıyor
0 oy
(119,151 puan) tarafından
para icin esini cocugunu alip canli yayin yapan erkek olmaz olsun ibnee
tarafından
Allah ıslah etsin ne diyim saytana uyuyor inşallah doğru yolu bulur
0 oy
(278 puan) tarafından
Kendi kendine mi gösteriyor canlı yayın ne yapıyor şarkı mi söylüyor bı şey yapacak ki para kazanacak yoksa afedersiniz mal gibi bakiyo mu canlı canlı
tarafından
Mal gibi bakıyor kafayı yemiş ne yaptığını kendisi bile bilmiyor 4 gündür yapıyor ve çok utanç duyuyorum eşimden kendisini rezil  ediyor
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Oralar sapık dolu, pedofili manyaklar dolu nasıl kızına böyle şeyler düşünür tövbe yarabbim
tarafından
Kızım 3 yaşında  bende doğru bulmuyorum kimin ne olduğunu bilemeyiz kocam böyle yaptıkça soğuyorum alah ıslah etsin  diyim
(5,491 puan) tarafından
Amin canım öyle düşünen herkesi yapsın
0 oy
(760 puan) tarafından
Kız senin kocan hala büyümemiş ki ne o çocukca haraketler para kazanacak diye eşini erkeklere neden götseriyor.
tarafından
Orda herkes kızıylar  karısıyla çocuğuyla yapıyor diye sıkıntı olarak görmüyor daha önceden bilmiyormuş ordan para kazanılıyor öğrenince fikri değişmiş bana böyle söyledi
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Ya gecen arkadas bana tiktokdan video atmis benim tiktokum yok neyse baktim yan kaydirdikca baska videolarda geldi yemin ederim ben bakarken utandım ne sacma hareketler ne sacma insanlar vardi ya ins seninde dualarin kabul olur canim Allahim esine akil versin
tarafından
Bana az önce espirisine diyor senide gösterecem  yüzünü kapatıp göstericem dedi şok oldum gülerek söyledi şakasına valla nasıl vazgeçiremem bilmiyorum desem ki bende  kullanıcam kullan diyo kıskanmıyor ne yapicam bilemiyorum

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,256 göst.
27 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 722 göst.
24 Haziran 2021 Aile kategorisinde Elif1992 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 651 göst.
10 Haziran 2021 Aile kategorisinde Aytenlam (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 183 göst.