0 oy
490 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar hatırlanlar olur belki kocamla ilgili çıkmazdatım demiştim hatırlamayanlar önceki postuma bakabilir . Kocam hiçbir şekilde gitmeme izin vermiyor 3 gündür mecbur kalmadığım sürece konuşmuyırum kendime dıkundurtmuyırum hala o kadar sinirliyim ki . Çıkar yüzüğünü ver diyorum sensiz yapmam deyip duruyır son bir şans diyır herşeyi değiştirecem diyor . Burda öylece kaldım ne gidebilitorum ne kalabiliyorum   en azından bırak birazcıkta olsa uzak kalayım diyorum işe gitmiyor ya işe ben bitere giderim diye dibimden ayrılmıyır ben napçam yeminler ediyor istegramdn konulmuş tu kadınla youtube geçmişinde istagram hesabu silme videoları falan izlemiş . Son şans diye yalvarıyır ama içim o kadar buruk ki ne yaoacağımı şaşırdım bana bir yol gösterin ..:(

5 Cevaplar

0 oy
(3,457 puan) tarafından
Sence gerçekten pişman mı
tarafından
Aşırı derecede pişman gözüküyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah aşkına şu karı koca triplerinize biraz ara verin ya o bana şunu dedi ben şunu dedim oymuş muymuş bakın ülke ne hale geldi kendinizi bırakın birazda o yangında evini hayvanlarını varını yoğunu kaybeden insanlara dua edin birkaç günde olsa ara verin şu kaynana koca görümce postlarınıza
(594 puan) tarafından
Haha tövbe estağfurullah evet bunlara hepimiz üzülüyoruz ve elimizden geleni yapıyoruz emin ol ama maalesef ki hayat durmuyo canım post sahibinin eski postunu okusaydın karı koca çocukça Trip olmadığını kaynana görümce ile alakası olmadığını anlardin. Madem bu kadar içine oturuyo aç iki sayfa kuran oku dua et burda gezecegine çok pardon ama sende görmemiş olursun böyle postlari
tarafından
Aşkım biz ne destek olabiliriz sanki dediğimizi yapcak mı en son yine kendi dediğini bildiğini yapcak sadece bizler yazmakla kalıyoruz
tarafından
Hilal61 ağzına sağlık bacımm
(3,457 puan) tarafından
Elimizden geleni yapıyoruz sadece sosyal medyada sesimiz duyruluyor zaten.
(594 puan) tarafından
Gerildim bugün iyicene he tövbe ya :))
0 oy
(594 puan) tarafından
Bacım affetme yapma bunu kendine bu kadar net söylüyorum. Bir yapmış ikiyide yapmış affet üçüncüyüde yapacak çok üzgünüm 
tarafından
Haklıda olabilirsin canım inan ne yapacağımı şaşırmış durumdayım kötü bi evliliğim olsa silip atacaö ama o ladar herşey mükkemelken göze alamıyorım
(594 puan) tarafından
Göze alamazsan tekrar tekrar üzülürsün bunuda şahsen senin adına ben istemem hemcinsin olarak. Çok zor bi durum ve yazıldığı kadar kolay olmadığının farkındayım ama kendini düşün tekrar affedersen tekrar yaşanacak belki yüz bulmuş olacak daha fazla şey olacak bilemiyorum
tarafından
Bir sorun daha var ki gitmeme izin de vermiyor beyefendi bitti diyorum ya bırak gidiyim diyoruö sarılıyor sımsıkı ağlıyor yapamam diyor yalvarıyor .
(594 puan) tarafından
Gittiğin zaman cirkeflesir hemde o biçim gör bak insallah zorluk çıkarmaz ama genelde öyle oluyo. Madem o kadar seviyormuş ölüp bitiyomus sahip ciksaymis kendine o zaman. Sor ona aynısı ben yapmış olsam bir dakika yanımda kalır miydin diye
tarafından
İşte tam olarak  bunu soracam canım .
0 oy
(2,587 puan) tarafından
1. Yapılan yanlıştı peki 

2. Yapılan ne tabikide tercih 

Esin bidaha yapar ve sen gene gidecem dersin o ağlar sızlar sarılır sen gene gitmezsin bence bırak yakasını kimle konuşuyorsa oraya gitsin bakalim hangisi bakacak eşine 
tarafından
Kafamın içinde dönüp duruyor herşey
0 oy
(9,176 puan) tarafından
Çok değil 3 5 ay içinde keşke affetmeseydim yine beni aldattı diyeceksin.. bir kere yapan hep yapar üzgunum. Umarm boyle olmaz
tarafından
Haklısın galiba

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 468 göst.
27 Şubat 2022 Aile kategorisinde umutsuzvaka (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,257 göst.
27 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,394 göst.
16 Kasım 2020 Aile kategorisinde Nslitpkts (53 puan) tarafından soruldu