0 oy
407 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (198 puan) tarafından

Kızlar ekimde dogacak oglum icin anne yanı beşik arıyorum. Chicco magic modelini yattığım yerden bebegi görebilecegim icin istiyodum.  Fakat karsima 4moms un Sleep Beşigi cikti. Bu otomatik bir cok sallanma modu var telefondan yönetiyosun beşigi birde yagmur sesi ruzgar sesi gibi bebegi sakinlestirecek sesler var. Fiyati 7000 miş. Biraz tuzlu ama bebegin rahat uyumasini saglayacaksa deger diye dusunuyorum. Sizce etkili olur mu? 

image

14 Cevaplar

+4 oy
(1,737 puan) tarafından
Sehbanin ustune seffaf legen koymuslar besik diye satiyolar
(2,202 puan) tarafından
Ya yüzyılın tespiti artiyi hakettn baci:D
(1,737 puan) tarafından
:)))),  cok benzetttim vallahi
-Reklam-
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Bilgim yok cnm kullanmadim
0 oy
(92 puan) tarafından
Bence etkili olur ama fiyatı için değermi bilemicem çok fazla yatamaz çünkü 
0 oy
tarafından
Canım bunda en fazla 4 ay bile yatamaz buna 7000 vereceğine başka birşey al ve ben uyku eğitimi almış bir anne olarak kolik dahi olsa sallamak zorund değilsin sen daha doğmadan sallamayi kafaya koymuşsun yapma yanarsin
tarafından
Tabiykide tam 11 ay ızdırap çektim kolikti oğlum 4 ay sonra alıştı bırakmadı sabahlara kadar sallardim. artık ağlardım dayanamaz çünkü uyku düzenimiz sıfır 11 ay da eğitim aldım ve sonuç herşeye değerdi
(62 puan) tarafından
Aynı durumdayız sadece sallanarak sakinlesiyor nasıl bırakacağız bilmiyorum
tarafından
Valla açık konusim sallamayi bıraktığım an uyandırdı oğlum anında 2 saat sallardim yarım saati bırak 20 dakika sonra uyanirdi gece o uyurdu ben yerde sallardim en son dedim vericem uyku eğitimi ne olursa olsun bunu da denicem ve verdim 21  günün sonunda dünya varmış dedim ben
tarafından
Evet İrlandalı anne Instagram da
0 oy
tarafından
Dört ay binecek şey için değmez bence 
0 oy
tarafından
Bikac ay için deymez canım. Bende doğmadan mamaroo almıştım bebeğim komikti kucaktan inmedi kullanmadım desem yeridir
0 oy
tarafından

7000 binmiğğğ bence verme bu kadar inan bana 4 ay anca yatar 3 çocuk büyüten birisi olarak diyorum bana aşırı gereksiz bir beşik bu bunun yerine daha büyük bir yatak yada beşik al en güzeli sallamaya da alışmamış olur ben hiçbirini sallamadım 

0 oy
(14,079 puan) tarafından
Kız 7 bin az para değil yani 

Bide hemen büyüyorlar çok fazla içinde uyumaz 

Ha alabilirim param var dersen al ama işte dediğim gibi kullanışlı olsa bile bebekler hemen büyüyor elinde kalır 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Uzun vadeli olacağını sanmıyorum 6 ay gibi duruyor
0 oy
tarafından
otomatik sallanan bir cok besik var bende de var 7000 cok 500 tlye bile bulursun otomatikleri
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Yani sende salayı ver ne olmuş 7000 buna mı vericen, yada sen bizimle kafa buluyorsun 7000 sene dursam vermem o parayla Bi sürü ihtiyaçlarımızı alırım bunda çok durmaz ki dört ay koyup sonra bunu rafa kaldırıcaksın
0 oy
(336 puan) tarafından
Kullamadum ama ne kadar kullanışlı olur bılemm
0 oy
(636 puan) tarafından
Kız gidip bir sürü para verip alcan bunu. En fazla 4 5ay kullanırsın. Sonra kaldırıp koyarsın. Güzel bi beşik al bence. 
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm bebeğini sallanmaya apistiracaksin. Bu beşik 4 ay kullandın aonrasinda bebebk gece uyanmalari artar sallanmak için. Hem Parana yazık olur hemde da ha zor bı duruma düşersin.

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 1,261 göst.
12 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 900 göst.
9 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 193 göst.
6 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Aycelennn-12 (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 116 göst.