0 oy
915 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Sütüm yok   gelme ihtimali de yok ama ben bunu ebelere anlatamadım (kızıma doğum yaptım zman  sürümü ilaçla durdurdular ve ilacın   koruyuculuğu 2 yıl en az   Oğlum sarılık oldu  ışık tedavisi başlandı   şekeri düşüklüğü yaşadık  40 Lara düştü   inadına gelen her ebe emdir dedi  sagdim emdirdim yok satmaktan ucu kapma derecesine geldi   bende baktım olacak gibi değil  mama yada izin vermediler  bende gizli gizli mama verdim    oğlum kendine geldi     1 gibi manasını verdim  her 1 buçuk saat te bir mama Verdim gizli  gizli   şimdi eve gelmiş mama al ver diyor     

Onları gördükçe şeytan görüyorum     dünden beri hepsine tek tek durumu anlattım    oğlum doymuyor diye  ağladım    o kadar çok üzüldümki 

23 Cevaplar

0 oy
(4,589 puan) tarafından
Çocuğu aç bırakacak halin yok ya. Yoksa da yok ne yapacaksın dünyanın sonu değil ki, ne kadar insan var sadece mama ile bugünlere gelen. Allah sağlıcakla büyütmeni nasip etsin yavrunu. ❤️
-Reklam-
0 oy
(945 puan) tarafından
Allah şifa versin canım, mama ver çocuk toparlansın kendine gelsin kıyamam yaa
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Eve geldinmi cnm bebis nasil iyimii 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 382 göst.
15 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,308 göst.
0 oy
19 cevap 435 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 428 göst.
28 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu

382,994 soru

11,464,300 cevap

35,059 kullanıcı

...