0 oy
912 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Sütüm yok   gelme ihtimali de yok ama ben bunu ebelere anlatamadım (kızıma doğum yaptım zman  sürümü ilaçla durdurdular ve ilacın   koruyuculuğu 2 yıl en az   Oğlum sarılık oldu  ışık tedavisi başlandı   şekeri düşüklüğü yaşadık  40 Lara düştü   inadına gelen her ebe emdir dedi  sagdim emdirdim yok satmaktan ucu kapma derecesine geldi   bende baktım olacak gibi değil  mama yada izin vermediler  bende gizli gizli mama verdim    oğlum kendine geldi     1 gibi manasını verdim  her 1 buçuk saat te bir mama Verdim gizli  gizli   şimdi eve gelmiş mama al ver diyor     

Onları gördükçe şeytan görüyorum     dünden beri hepsine tek tek durumu anlattım    oğlum doymuyor diye  ağladım    o kadar çok üzüldümki 

23 Cevaplar

0 oy
tarafından

Hemşiremi dedi mama ver

tarafından
Ebeyle doktor dedi mamaya başlayalım diye
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım anlatmalısın 
tarafından
Dedim ben 1 den beri veriyorum diye
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Ay büşra naptın nasılsın aklım sende. Ver.kuzum mama ver bakma kimseye doysun kuzucuk
tarafından
Verdim cnm    ebe mama ver diyince ben 1 den beri veriyorum dediim
(3,552 puan) tarafından
Iyi yapmışsın kuzum
0 oy
tarafından
Hemşire mi dedi mama ver  

Emzirdikce sütün gelecek canım emzirmekten pes etme mamaya bir defa alıştımı bebek bir daha senj emmek istemez 

.bol bol emzir ki sütun artsın 
tarafından
Benim sütüm gelmez cnm bunu doktorlar da diyor
tarafından
O zaman korkma ver mama canım doysun paşa :)
0 oy
tarafından
Kiz ver takma onları onlar a ne bakıyorsun senden iyi kimse bilmez sen mama ver çocuk sarılık olmasın 
tarafından
Veriyorum düzenli cnm
0 oy
tarafından
Allah onları bildiği gibi yapsın sen kendi bildiğini yap kuzum şifa olsun inşallah toprak paşaya Rabbım sağlıkla büyütmeyi nasip etsin
tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Aç mı kalsın çocuk canım süt olmayınca mecbur vereceksin ama sen emzirmeye de devam et göğüslerin uyarildikca gelebilir sütun birde bestlac damla var ondan al iç lohusa şerbeti iç gelir inşallah sütun 
tarafından
Benim gelmez cnm kızıma doğum yaptığım zaman  ilaçla durdurdular ve ilacın etkisi en az 2 yıl da bitiyor mus
tarafından
O zmaan yapacak bir şey yok canım mama ile büyüyecek bebim oğlumda mama ile büyüyor hiç bir sıkıntısı yok şükür ac olmasından iyidir
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Dinleme onları mama ver.
0 oy
(238 puan) tarafından
Kullandığın ilacı söylemene rağmen niye emzir diye zorluyolar ki. mama zehir değil ki doğduğundan itibaren veriliyor erken doğan bebişlere bile mama verilebiliyor. bebişinizi en iyi siz anlarsınız oyüzden vermeniz gerektiğini düşünüyorsanız devam edin. aç kalmasın bebeşiniz.
0 oy
tarafından
Bebegi en iyisi annesi bilir. İcgudulerine guven seninki extra bi durum normalde emzir sut artar derdim ama artmayacak eminsen cocugu ac birakacak halin yok ya, tabiki vereceksin mama
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bize de aynısını yaptılar kimseyi ne hemşireyi ne kaynanayı görümceyi ne eşimi dinledim sarılık da olmadı Kerem dinleme sakın. Ortam kötü zaten. 
0 oy
(2,593 puan) tarafından
öncekilkle rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin sütün yoksa tabi ki de mama vericeksin aç mı kalıcak bu bebek anne sütü muazzam bişey ama yoksa da mama zehir değil ya daha önce neden sütünü ilaçla durdurdular ve bunu bilmelerine rağmen nasıl emzirmen için zorluyorlar çok ilginç
0 oy
tarafından
Canım mama öcü değil ki yeter ki doysun kimseyi dinleme sen mutlaka gelir sütun gelene kadar ver mamayi
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Yaa büşra  gercekten mi ben kizimi kaybettigimde banada verdiler olac sütüm gelmesin diye ve 1.5 yil oldu nasipse 1 ay sonra dogumum var benimde mi sütüm gelemicek  cok üzüldüm  yaaa :(( acaba ayni ilaci mi kullandik benimki  tek kutu içinde  2 tane minik hap idi tek seferde ictim kesildi.. 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Gözün aydın canım doğum yapmışsın t

Rabbim analı babalı büyütsün inşallah bizim hemşireler çok uğraşmadı bile dayadı mamayı yoksa sarılık olur diye sen ver canım
0 oy
(2,361 puan) tarafından
Ayy canım ya onc
0 oy
(2,361 puan) tarafından
Ayy canım ya oncelikle Allah analı babalı buyutsun bende hep emzirmeye kalktım sütum yetersizdi bebeğim sarılık oldu sen mama ver bebeğe doysun iyice aah korusun hastalanır bebiş 
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Hep ayni yapiyolar benim kucuk oglmdada oyle yaptilar zorla emzr emzr diye diye sut yok cocuk ac sarilk oldu sonra bana emzirmiyon diye kizdilar tovbe tovbe bende gizli mama almustm verdm sonra onlarda vermeye basladi 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Ya sen doğum yaptın mı çok sevindim :)) 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Deli mi.ne onlar be yok iste yok ac ki kalsin cocuk dengesizler ya 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 373 göst.
15 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,288 göst.
0 oy
19 cevap 435 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 419 göst.
28 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu

381,232 soru

11,413,029 cevap

34,956 kullanıcı

...