0 oy
944 göst.
Aile kategorisinde (33 puan) tarafından

Yengesi evlendiğim gün başka geline bakıp bu güzel gelin demişti annesi oğlum mutsuzdu düğünde demişti halasının kızı çirkin şansı demsiti çirkin bi kızda değilim ben çok erkek koştu peşimden bekarken esimede hep yakışıklı derler amcasida demişti oğlumuz çok yakışıklı ne.kixlsr bakar ona demişti eşim okadarda  yakışıklı degilki ve gorumcemin düğünü var gitmek istemiyorum beni insan yerine koymuyolarki onlar

36 Cevaplar

0 oy
(2,724 puan) tarafından
Ya birincisi onlar seni fiziksel olarak yetersiz görüyorlar diye sen ister istemez eşimin yakışıklı olmadığına inanmışsın . O insan var birincisi çok saygısız çok terbiyesiz hiç kimsenin böyle bir şey yapmaya hakkı yok onların kalbi yosunlaşmış bir kere öyle kalpsiz insanların söylediği sözler için üzülme anladın mı
-Reklam-
0 oy
(371 puan) tarafından
Bence kimse Rabbimin yarattığına çirkin diyemez onlar bir saç telini yapabiluyorlarmiymis herkes kusuru kendinde arasın bence eşini yalnız bırakmamalısın 
0 oy
(2,609 puan) tarafından
Sana psikolojik şiddet uyguluyirlae resmen şimşikidim giyin git dugune agizlarina siç 
0 oy
(10,874 puan) tarafından
En azından benşm kalbim cirkin degil diyiver bak nasıl gabarıyor
0 oy
(8,579 puan) tarafından
Ne kadar itici insanlar. Katılma düğüne huzursuz olacaksan eğer 
0 oy
(859 puan) tarafından
Diyelim ki çirkinsin herşey güzellik mi Allah aşkına bu ne biçim aile yapısı bu ne biçim insanlık
0 oy
tarafından
AmaN takma kız kıskanıyo bence.  Eşim le nisanlandik hepsi eşim e fatma güzel ama zayıf bwnde duydum ve ne dedim biliyor musun ... onlar benim bi bacağı m kadar lar :)))) görümce ve Kuzenler 
0 oy
(150 puan) tarafından
Y cnm bende cok kızıyorum  banım eısmın tarafında oyle hata oglum bana benzedıgı ıcın vıtkın diyorlar    bende Allah yakıstırmıs sızene diyorum  siz guzeşsonızde ne oluyo Alalh guzelık vemrıs akıl vemreöıs diyorum tlama dengesiz cok 
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Resmini çok merak ettim kız 
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Bı daha derseler o sızın kalbınızın cırkınlıgı de gec. Alan memnun onlara ne oluyo acaba 
0 oy
tarafından
Herkes herkese güzel olmak zorunda değil goreceli bi kavram sen kendini güzel hissediyosan sorun yok. Bu arada bekarken arkandan koşan adamlar sirf guzellik icin kosmamislardir bununla pek ilgilisi yok :)) sen kendini yucelticem diye eşini gommussun biraz da :)) takilma bu kadar 
0 oy
(791 puan) tarafından
Güzlce giyin makyaj ysp kocanı tak koluna git inatlarına kısknsnlr
0 oy
(557 puan) tarafından
Seni görmedim ama her anne güzeldir niye onlar çirkin insan kıskanıp cekemedigine laf sokarmis görümcen ile sorunun varsa eğer oda sana bunu demisse  gitme ama onun bir suçu yok ki yani oda mi sana bir kere bile olsun dedi ben senin yerinde olsam onların gozune şoka şoka düğünümu oynarım onlarda catlardi
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Sende onları insan yerine koyma ne münasebet ya kendileri adriana lima mi 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Rahatsız oluyorsan onların olduğu yere gitme sorarlarsa da cvbini ver çekinme 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 506 göst.
14 Eylül 2018 Diğer kategorisinde Asya (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 297 göst.