0 oy
712 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,505 puan) tarafından

Bizimki yaklaşıyor dün durduk yere eşim sordu ne yapiyim ne aliyim sana dedi bende benim soylememle olmaz senin gönlünden ne kopuyorsa dedim tabi öyle de eğer istediğin hoşuna giden bisey varsa onu aliyim diye sordum dedi ondan sonrada doğumum olacak allah'ın izniyle daha ona var tabi 25 haftaligim ozaman güzel bisey al anlamli olsun dedim o ayri bu ayri dedi dogumun olsun ona baska birsey alirim dedi bide ilk bebegimizi kaybettik 1 ay içinde hiç eve falan gelmeyince bunda daha çok önemsiyor bekliyor sabırsızlıkla öylemi beyfendi dedim bana uyar vala dedim :Dsiz olsanız eşinize ne istediğinizi soylermisiniz yoksa kendisinin mi almasını istersiniz ben istediğim bisey olursa söylemeyi düşünüyorum çünkü eşim çok anlamaz evlilik yildonumunuzde ve doğum yaptıktan sonra size ne hediye aldı kızlar esleriniz banada fikir olsun

42 Cevaplar

0 oy
(1,627 puan) tarafından

Benimde 6 gün sonra doğumgünüm haftasonu bana hediye almaya gidicez:D eşim huyumu bilir beğenmem niye bunu aldın derim diye hiç riske atmıyor gidioruz berabe alıp geliyoruz

(1,505 puan) tarafından
Hahahaaa geçen sefer bizde öyle yaptık
-Reklam-
0 oy
(7,875 puan) tarafından
1.yil donumumuz daha 1 senecik oldu bana telefon almıştı onu bahane ediyor sana. Telefon aldım ya yeter diyor :)
(1,505 puan) tarafından
He banada şimdi telefon gelecek gibi gibi sankimmmmmm ama iyi olur:D

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 537 göst.
6 Kasım 2020 Aile kategorisinde Smyyee (808 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 388 göst.
4 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,145 göst.
0 oy