0 oy
457 göst.
Aile kategorisinde (18 puan) tarafından
Kizlar  boşanmak istiyorum ama kendi babamdan çok cekiniyorum biraz sinirle asabi ve dost hayatı yazıyor ayrıca en küçük şeye annemle kavga edip anneme şiddet uyguluyor bahane arıyor kısacası . Ve benim diğer ablamda evliydi çocuğuyla geldi babamın evinde yaşıyor benide duyarsa anneme birşey yapar diye co korkuyorum cekiniyorum ne yapmam lazım akıl verin çok çaresisizm şuanda babamlardayim nasıl söylemem gerek 

8 Cevaplar

+1 oy
(13,866 puan) tarafından
Ablanla ikiniz bir eve çikin. El birligiyle calişip ayakta kalirsiniz. Tabi bosanmak konusunda gecerli sebeplerin varsa ve kararliysan yap bunu. 
(1,787 puan) tarafından
En mantıklısı bencede ikiniz çalışın annenizi yanınıza alın oda kurtulsun sizde . Eminim boşanmak istediğine göre çok haklı sebeplerin vardır hiç bir kadın mutlu huzurlu bi yuvayı dağıtmak istemez çünkü
(13,866 puan) tarafından
Ben görmedim ama bana da böyle yapmak mantikli geldi. 3 kadin elele verirse guzel bir hayat kurarlar. Dişarda calişsalar , evden yemek yapip satsalar , örgu falan satsalar. Kimse sirtlarini yere getiremez.
(14,032 puan) tarafından
Gerekirse il değiştirin biliyorum dile kolay ama emin ol baban hiç bir şey yapamaz benim babamda öyleydi annemle boşandılar kesin öldürecek dedik çok şükür birşey yapamadı
(18 puan) tarafından
Yorumlarınız için çok teşekkür ederim arkadaş demiş ki geçen bir post okudum diye muhakkak o benimdir çünkü yine paylaşmıştım sürekli buraya yazıyorum ama cesaretimi toplaamıyorum bir türlü tam gaza geliyorum sonra bakıyorum yapamıyorum ama artık yapmak zorundayım ben bittim çünkü hayatım bitti mahvoldu tabikide keşke eşim iyi olsaydı keşke bana sevgisinden mahrum etmeseydi saygı gösterseydi keske ama eski postlarimi okuyun ve hayatıma bakın ne haldeyim resmen hizmetli olarak eşim almış beni hic bir değerim yok evde ailemden çekinmesem babam olmasa çoktan gitmiştim o evden
(1,787 puan) tarafından
Benim kuzenimde aynı o şekilde evlendi eşi onu hizmetçi niyetine almıştı sanki. Adam Almanyada yaşıyor kızı kandırdı senide yanıma alicam diye iki sene annesine babasına hizmet ettirdi kuzenim en sonunda boşandı ve tazminat aldı kandırdığı için inşallah sende kurtulur çok daha iyi bir hayata adım atarsın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne yapsak biz  kötüyüz  ortada eziliyoruz 
(18 puan) tarafından
Evet gerçekten öyle eşim.olacak insan zaten boşanmak için bahane arıyor resmen ve biliyor benim babamı ablami ve cesaret edemeyeceğimi biliyor onu kullanıyor
tarafından
Allah yazımızı güzel olanlardan  etsin yuva  bozanlarin  yuvası olmasin  bir mutluluğa  hasret kalsınlar
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Belki söylemesi kolay gibi görünüyor ama. Abla bla sen işe girip çalışın çocuklarınız varsa anneniz baksın. O kadını da bu eziyetten kurtarın gül gibi geçinir gidersiniz. Bari bu yaştan sonra öyle birinin kahrını çekmesin. 
(18 puan) tarafından
Haklisiniz da babam kıyameti kopartmasa iyi
(3,046 puan) tarafından
Keşke anneni de kurtara bilseniz babanın zulmünden.
0 oy
(308 puan) tarafından
Annene niye bişey yapsın ki sanki kadın mı sana boşan diye diretiyor haklı sebeplerin varsa bişey diyeceklerini sanmam kim evladının mutsuz olmasını ister ki 
(18 puan) tarafından
Ya işte öyle bir insan mesela  bizimle alakalı birşey olsun hemen annemi suçlar annemin de ne eli değer bize ne de kolu ama sırf kavga dövüş çıkartmak için öyle bir insan işte babam
0 oy
(18 puan) tarafından
Baban mı dost hayatı yaşıyor anlayamadım tam eyer öyleyse önce annen boşansın ne demek bu ya yazık kadına bu yaştan sonra sonra el birliğiyle yaşamınıza devam edersiniz tabi bize akıl vermek kolay Allah sabır versin zor 
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Kesin boşanacaksan önce işin yoksa iş bakmaya çalış hayat senin icin daha kolay olur bebegine de annen bakar en azindan her seyi duymazsn.
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Allah sabır versin canm çok zor 
0 oy
tarafından
Kadın sığınma evine git canım en iyisi kafan rahat olur annenede Allah yardım etsin 
(18 puan) tarafından
Kadın sığınma evleri  hakkında hiç güzel yorum okumadım kendi ayaklarımın üstünde durmasına dururum ama babamdan ckincem

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 286 göst.
4 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nisan89 (886 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 576 göst.
20 Mart 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,351 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 600 göst.
25 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Reyyreyyy (165 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 499 göst.