0 oy
962 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar hamileyim eşim öğretmen okullar tatil diye eşimin köyüne geldik görümcem de 3 ay önce eşini terkedip geldi baya çekmiş adamdan çok üzüldüm onun için gerçekten ama bazı hareketleri beni deli ediyor mesela yemek yer kalkınca sofrayı olduğu gibi bırakır gider bulaşığa elini bile sürmez ben tek başıma yıkarım üstelik kalabalık ev bir de 2 görümce 3 kayın 1 kayınpeder 1 kaynana çıkan bulaşığı siz hesab edin kızına sabahları diyor ki git nurcan yengene söyle kahvaltı hazırlasın kahvaltı yapacaz diyor bu benim zoruma gidiyor emir alıyormuşum gibi geliyor kendisini başta sever üzülürdüm ama şu an gerçekten doluyum ona karşı bir de emir verir gibi konuşur hep şunu yap bunu yap der mesela misafir gelir kendisi kılını kıbırdatmaz bana der şunu getir bunu götür diye ondan sonra kendisi yer içer toplamaz bile ben toplar ben yıkarım hamileliğim de zor geçiyor gerçekten ağrılı geçiyor ama soran yok iyi misin diyen yok 22 yaşında başka bir görümcem var o da bekar o yine biraz idare de bu baya başımı ağrıttı tmm ona da üzülüyorum belki üzüntüden diyorum ama her gün gezmeye misafirliğe falan gidiyor bana her gün bugün ne yapacaksın diyor milletle gayet gülüp eğleniyor o zmn çokta kötü değildir diyorum her gün kadının yüzünden sinir krizlerine giriyorum resmen deli ediyor beni kızı anne açım diyor ona görümcem kızına git yengen sana hazırlasın diyor sürekli oturur kızına git yengene söyle şunu getirsin bunu getirsin diyor  bilmiyorum bunlar normal şeyler mi yoksa  ben mi abartıyorum hamilelik hormonlarından dolayı mı hassasım acaba 

44 Cevaplar

0 oy
(2,529 puan) tarafından
Ne hormonu bacım kadın kullanıyor resmen seni. Valla ben köye gittiğimizde sadece kayınvalidem var o da daha 42 yaşında çok genç. Çok mecbur kalmadıkça yapmıyorum bile. Zaten hamileyim 1 hafta değişiklik olsun diye geliyoruz bide hizmet edemem. Yemeğe yardım ederim bulaşığa ederim o kadar evini falan silip süpürmem yani
tarafından
Benim kaynanam 50 sine yeni girdi o da genç ama ondan asla iş beklemiyorum okullar açıkken de haftada bir geliyorum onda da ne varsa yapıyorum valla
(2,529 puan) tarafından
Niye kız kendi kızları varmış kocaman sen niye gidip orada kendini yoruyosun ki. Olmasalar veya sana ihtiyacı olsa tabiki yaparsın ama sende bı garipsin canım :)
tarafından
Aynn öyle valla haklısınız ama onlar bana yaptırıyor ki
-Reklam-
0 oy
(97 puan) tarafından
Kocan seni niye kapının önüne koyduğu belli kadınlık bilmiyorsun derdim ben direk . Eşin nasıl müsade ediyor olan bitene benim eşim bana hamileyken sürahi bile kaldıramıyor sadece görümcen değil eşin hatalı izin veriyor sana bu tarz davranışlara
tarafından
Zaten tümm suç eşimde aklı olsa beni evimden kaldırıp getirmezdi ayrıca görümcem kocasından çok çekti gerçekten çekti yani o yüzden öyle bir şey diyemem asla
(97 puan) tarafından
Sana acımayana sn hiç acıma canım evladın var senin . De sen boşver otursun içine işte
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Yaparak alıştırmışsın yapamam hamileyim de 
tarafından
Çok büyük bir iş olarak görmüyorlar ki yemek bulaşık der geçerler
0 oy
tarafından
Hamileyim ağrım var yapamıyorum de
tarafından
Artık öyle yapacam ne halleri varsa görsünler

İlgili sorular

+1 oy