0 oy
179 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
Kızlar 9 aylık gebeyim daha öncede yazmıştım eşim beni doğum için ailesinin yanına gönderdi tabiki ben istemeye istemeye geldim başımın etini yediler hergün gönder gönder diye eşimle artık ayrılma derecesine gelmiştik neyse geldim yine doğru düzgün yemek yiyemedim hergun evlerinde kavga oldu yinede ses etmedim allah büyüktür dedim annesi bildigz beni buraya zorla getirtii meğer idda oynar gibi illede gelecek diyormuş ben yol yasağı olduğu halde geldim Allah'a havale ettim sürekli kadını arkamdan atarken duyuyorum elimden geldiğince iş yapıyorum yardım ediyorum laf olmasın diye halada memnun olmuyor eşim zaten sorumsuz evlendigime bin pişmanım daha bir Sene bile olmadı belki değişir dedim ama değişmedi vurdumduymaz umursamaz burnu havada çocuk gibi  seviyorum seviyorum diyor ama böyle sevgi olmaz ben kac gece kendi evimde ağrıdan sizidan uyuyamasken o sabahlara kadar telefonla oyun oynuyordu bı nasılsın bile demiyordu benden gizli gizli kızlarla konuşuyordu dünde yine bir kız gördüm kıza twetten yazdım nerden tanıyorsun diye oyundan tanıyorum evli olduğunu söylemedi burdanda konuştuk falan dedi eşim tabi inkar ediyor okadar yalancı ki biz severek evlenmiştik ama hiç yüzüm gülmedi ne yapıcam bana akıl verin ailesi sıkıntı yaratıyor ona mı yanayım eşim akıllanmıyor onamı yanayım Allah'a şükür öyle çirkin bakimsjz yüzüne bakilmiyvwk biriside değilim artık dertten kanser olucam

2 Cevaplar

0 oy
(14,015 puan) tarafından
Niye çekiyorsun bildiğin çocuk senin kocan gönder anasının dizinin dibine 
(5 puan) tarafından
Ne diyim şimdi ben ona ne yazıp konusayim akıl verin :(
-Reklam-
0 oy
tarafından

Çocuk gibi yaaa

İlgili sorular

0 oy