0 oy
519 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından
Selam kızlar bugünde benim sorunum var moralim bozuldu yazmak istedim. Eşim ek gelir olarak muhabbet kuşu üretiyor. Ve ben evlenmeden önce kendisiyle konuştum numaranı gruplarda dagitmayacaksin facede paylaşmayacaksin diye. Ve sürekli arkadaş geldi alıcı geldi kümese gidecem de demiyeceksin yoksa kabul etmem diye. Bugün de ismi soyismi ve numarası yazılı tahta yaptırmış bana watsaptan atıyor hayırdır bune dedim. Bunu paylaşamazsın facede gruplarda numaranı niye yazdirdin sen dedim. Aradı tartıştık ben sana basta sartlarimi koymuştum kabul etmeseydin o zaman dedim keşke etmeseymisim dedi bana zoruma gtti. Bende dedim madem öyle şartlara uymucan pişmansın gt o zaman boşanma davası ac dedim ben uğraşamam öyle dedim. Bise demedi bağırdı sen beni sıkıyon falan da filan. Hiç bir konuda da sıkmadım bu konuda da sikmamim sebebi daha önce çok bayana yazmış kuşçu bayana selam diye falan gördüm kuş için yazdım dedi bu konuda çok kavgam oldu. Kusura bakmayın uzun oldu. Birazdan eve gelecek nasıl bir tavır sergilemeliyim bir âkil verirmisin bana. Simdiden teşekkür ederim.

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kocanız brad pıt galiba
tarafından
:) yapmak isteyen öyle bir yapar ki ruhun duymaz yapmış olduğunuz tartışma koca bir hiçden ibaret . Guvenmediginiz evliliği surdurmeyin
tarafından
katılıyorum kesınlıkle sorun numara vs degıl guven temelden sarsılmıs bunu çözmek lazım al karsına guzelce konus
(337 puan) tarafından
Öylede canım onlemide almak lazım değil mi
(337 puan) tarafından
Yağmur konuştum canım yok yapmam etmem isim olmaz dedi şimdi bu numarası yazılı tahta yi görünce sinirlendim.
tarafından
Ben olsam  guvenmedıgım ınsanı ıyıce salardım baskıyla nereye kadar umrumda degılsın msjı ver kı o kossun götunde
-Reklam-
0 oy
tarafından

Haklısın. Yüz verme 

(337 puan) tarafından
Aynen canım yüz vermem
0 oy
(2,226 puan) tarafından
sen de kocana demişsin kabul etmeseymişim keşke kocan diyince niye zoruna gidiyor ki canm
(337 puan) tarafından
Yok kuzum s2n yanlış anladin ben evlenmeden önce kabul etmem böyle böyle yaparsan dedim şart kostum oda yapmam dedi. O az önce bana dedi ondan zoruma gitti
(2,226 puan) tarafından
ikinizde keşke demişsiniz sonuçta alınmanız normal

aslında ben anlıyorum seni kıskanıyor olabilirsin
ama sonuçta işi öyle düşün farklı şeyler varsa bilemem orasını
benim eşimde kuzenleriyel vs görüşmez mesela yada üniversite den arkadaşlaro olsun vs
(kız)
ama şuan öğrencileri var ve mecburen velilerle iletişim kurmakta görüşme diyemem mesajları da okumadım kime ne yazmış bakmadım bile işi o öğrenci hakkında bilgi vermek zorunda yeri geliyor aramak zorunda
dediğim gibi i farklı şeyler gördüysen şüphen varsa bilemem
(337 puan) tarafından
Yakaladım kuzum dağa önce. Bana evlenmeden önce benim çevrem.var zaten grupla falan isim olmaz kızlara da kus satmıyorum dedi. Sattığını görmedim allah var ama neden numarasını şimdi guruba atsin ki ihtiyacı yok çevresi var kuş kalmıyor satıyor zaten.
(73 puan) tarafından
Görmüş diyor ya bayanlara selm faln yazmıs diye ondan guvenmiyor zatn
(2,226 puan) tarafından
anladım canım öyleyse iş değişir
 sert bir tavırla uyar al karşına konuş canım taviz tavizi getirir
0 oy
(73 puan) tarafından
Kararlıysan İzin verme o zamn. Çünkü ipin ucu bi kere elinden kaçtımı bidaha yakalıyamıyosun
(337 puan) tarafından
Aynen öyle kesinlikle izin vermem canım ben kıskanç bir bayanım. Ama güvenim de yok yakaladım daha önce ondan kesinlikle kabul etmeyi düşünmüyorum geldiğinde nasıl bir tavır sergileyim.
(73 puan) tarafından
Ya al karsına adam akıllı konus. Ciddi olduğunu anlasın.Gozunu korkut zatıf noktası varsa zayıf noktasından vur onla konusurken
(337 puan) tarafından
Geldi hiç bir şey yokmuş gibi davranıyor şimdide yapmicam öyle bise öylesine yaptırdım tahta yi diyor
(73 puan) tarafından
Akıl var mantık bar ne diye öylesine yaptırmıs. Çeyizine saklamıcak heralde. Yaptırdı belki izn verirsin diyede gordu vermicegini vazgecti bence. Sende daha fazla huzurunu bozma canım
(337 puan) tarafından
Aynı s3yi düşünüyoruz canım. Yok bise demedim bende tamam o zaman götürüp kümese asarsin d3dim
0 oy
(607 puan) tarafından
Burdakiler boşa derse bosancak misiniz yaa ??? İnsan artık içinde ki duyguyuda mi bilmez... 
(337 puan) tarafından
Boşanmak acisindan yazmadım anlamadınız siz. Geldiğinde nasıl tavır sergileyim vazgecirim diye fikir almak için yazdım  canım
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Böyle basit şeyler için boşanma kelimesini almayın agziniza ya. Kendin diyorsun ek gelir amaclı yapıyor diye. Dünya da tek erkek esin değil ki. Millet kocani aramak için sıraya  girdi sanki. Aldığı gelir yetmese bu sefer de para yok diye dert yanıyorsunuz. Eşine köstek olmak yerine destek ol lütfen.
(337 puan) tarafından
Canım anlıyorum haklısın ama daha önce yanlışları oldi bu kuş mevzusu yüzünden kendi dedi benim çevrem var gruba ona buna gerek yok diye
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Para kazanıyorsa numarası dolaşacak yani normal birsey bu abartili ve gereksiz bir kavga
(337 puan) tarafından
Canım nuamrwsini vermes2de çevresi var bir tane kuş kalmıyor yine satıyor ki zaten.
0 oy
tarafından
Gercekten  cok basit bir konu icin yuvanı bozma şuan sinirlisin ama sakin kal. Al karşina konus adam ek iş yapiyormuş zaten eger numarasini vermek istiyorsa bir tanee hat cikarsin onu sende kullan hem aklında kalmaz. 
(337 puan) tarafından
Kuzum gerek yok dagitmasina zaten işi iyi çevresi var kazaniyor
tarafından
Macera arıyor kısaca. O zaman konuş canim ama boşanalim deme sakin kal
(337 puan) tarafından
Tamam kuzum
0 oy
(290 puan) tarafından
Tepkinin bir sebebi olmasa abartmissin derdim ama önceden vukuatlı olduğu için haklısın. Tabi gerçekten ne amaçla yazdığını bilemem ama kadınlar hisseder diye düşünüyorum.
(337 puan) tarafından
Kesinlikle öyle canin daha önceden farklı amaçla yapmış olmasa zaten bisendemem
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Nasıl olsa zamanla unuttururum verdiğim sözü die düşündü heralde eşin
(337 puan) tarafından
Kadınlar unutur mu sence canim
(1,556 puan) tarafından
Tabiki de hayir
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Artık herşeyde bu boşanma davası aç lafından gına geldi tövbe ya .büyük sebep olur anlarım da nolur yapmayın
(337 puan) tarafından
Gözünü korkutmqzsam ileriye gidecek canım napim
(1,462 puan) tarafından
Çok haklısın ama fazla bu lafı kullanma erkekler kadın gibi değil en son tamam bosanalim der yazık yuvanıza gözünü korkut ama fazla ileriye gitmeyin
(337 puan) tarafından
1 yildir evliyim ilk kez kullandım bu lafı canım
(1,462 puan) tarafından
Anladım canım Rabbim evinize huzur bereket mutluluk getirsin
(337 puan) tarafından
Amin cumlemizinkine inşallah canim
0 oy
(644 puan) tarafından
Geldiyinde hic konusma cvb dahi verme kavgada etme 
(337 puan) tarafından
Konuşmadım hiç bise yok muş gibi davranıyor simdi de öylesine yaptırdım paylaşmayacam diyo
0 oy
tarafından
Yani canım saçmalamassın biraz hemen boşanma ağıza alınır mı çocuk oyuncağımı adam ek gelir sağlamak istemiş yapan her yerde yapar numara falan fasa fiso
(337 puan) tarafından
Daha önce vukuatlı canım ondan gözünü korkutmazsam ileri gider
0 oy
(937 puan) tarafından
Ya tüm esnafların numarası kartta yazar nette yazar bunu sorun edecek ne var ki bu kadar sıkmayın eslerinizi 
(337 puan) tarafından
Canım çevresi var ihtiyacı yok söz verdidaha önceden yanlışını yakaladım ondan b9yl3 yapiyorum
0 oy
(249 puan) tarafından
Kaçan kovalanır hiç umursama umurumda değilsin havalarına gir bak nasıl r yapacak
(337 puan) tarafından
Güzel fikir deneyecem canim
0 oy
tarafından
Al birini vur ötekine  çoğu aynı bunlarin
(337 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum canim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 289 göst.
10 Nisan 2022 Aile kategorisinde Hilalasya1212 (1,918 puan) tarafından soruldu
0 oy