0 oy
844 göst.
Diğer kategorisinde (1,787 puan) tarafından
Dün kuzenime oturmaya gittim yemekten sonra çocukları parka çıkaralım dedik, bi gittik küçücük af edersiniz gö.t kadar park ama tıklım tıklım Suriyeli dolu baktım bi tane daha geldi çocuğu 2 yaşlarında falan saldı çocuğu parka hiç bakmıyor kafasını gömmüş telefona bişey olucak yani biliyorum ama beklemede kaldım. Kuzenim kızını kaydırırken oğlu geldi kızı ittirdi az daha yüksek kaydıraktan düşecekti kuzenim çığlık attı aldı kızını hatta o kadına sinirinden kızına vurdu bende del.i oldum bağırdım niye vuruyorsun diye neyse kadın hiç oralı olmadı yine bıraktı çocuğu kendi girdi telefona. Bu kez çocuğu benimkini ittirdi benim oğlumda 1.5 yaşında daha ve biz hep peşindeydik çocukların neyse ben bunu da görünce kadına bi bağırdım kafanı telefondan çıkar çocuğuna sahip çık diye buda bana bağırdı zaten ben tepki bekliyorum ki bişey desin saldirayim diye artık o kadar gına geldi bunlardan anam bu bana cevap verince ben bunun üstüne bi koştum omzundan ittirdim cazgır karı bağırıyor hala. Vurucam adamın teki tutmuş beni uzaklaştıryor en sonunda defolup gitti kope.k karı ama o kadar dert oldu ki içime keşke dövüp biraksaydim hain pislikler hem her yeri esir almışlar hemde bizim yaşama hakkımızı bile elimizden alıyorlar çocukları hırçın kendileri sorumsuz hadsiz. Sinirden deli oldum dün

30 Cevaplar

+4 oy
tarafından

Aaaaa lütfen deme öyle daha onların oylarına ihtiyaç var yoksa onları gül cemaline getirmedi bunları ne kadar sigortasız elaman okadar çok kazanç kendi ülkemiz TÜRKİYE mde mülteci olduk bunuda gördü bu gözler ne diyeyim 

(1,787 puan) tarafından
Başım ağrıyor sinirden yaaa
tarafından
Sinirlenmemek elde değilki
-Reklam-
+2 oy
(219 puan) tarafından
Okurken bile sınır oldum senin pişmanlıģını ben yaşıyorum şu an
(219 puan) tarafından
Burda millet sokağa döküldü eşimde gitti benden habersiz
(1,787 puan) tarafından
Nere Ankara mı
(219 puan) tarafından
Aynen canım önderde
(3,274 puan) tarafından
Bu protesto bütün memlekete yayılır benden söylemesi halk bıktı artık ufacık bir kıvılcım bekliyor
(219 puan) tarafından
Sabır kalmadı kimsede
+1 oy
tarafından
Niye onları parklarından ediyorsun ki burası onların ülkesi mülteci olan biziz lütfen misafirsin misafirligini bil sen şuan biz bu konuma geldik 
0 oy
(10,939 puan) tarafından
Cocuk degerli yok onlarda cunku surekli doguruyor lar. Dovsen sen suclu olursun
(1,787 puan) tarafından
Aman suçlu olmaya razıyım dövseydimde içime dert olmasaydı
(10,939 puan) tarafından
Bende bir kere birisiylr dalastım baktım ustume yuruyor basladım bagırma ya attırırım ülkeden seni sınır dısı ettiririm diye geri cekildi
0 oy
tarafından
Belalar pislikler nefret ediyorum 
(1,787 puan) tarafından
Hele bennn
0 oy
(176 puan) tarafından
Sende Ne çektin bu suriyelilerin elinden be gülizar:) 
(1,787 puan) tarafından
Gözüme çok battıkları için tepki gösteriyorum artık zerre kadar tahammülüm kalmadı kız
(219 puan) tarafından
Benimde
tarafından
Benimde artık tahammülüm yok savaş bitti yallahh. Bu toprakları onlar için kazanmadı atalarımız.
(219 puan) tarafından
Aynen yaa
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Rabbim ıslah etsin inşallah  sonumuz  hiç hayır değil. 
(1,787 puan) tarafından
Amin amin defolup gitselerdi bizim katiller sapıklar yeter bide bu serefsziler çıktı başımıza
0 oy
(155 puan) tarafından
Dövseydin iyi olurdu.Bu tarz kadınlar hep çocuklarini başı boş bırakıyorlar.
(1,787 puan) tarafından
İçimde kaldı vallahi sorumsuz köpe.k
0 oy
tarafından
Ya Habibi kesin tiktok izliyodur :D
0 oy
(355 puan) tarafından
Senin pişmanlığını hisseden ben suçlu sen olursun
(1,787 puan) tarafından
Vallahi kavga çıksa polis onu korur o derece artık bu ülkede ikinci plandayız
(355 puan) tarafından
Suriyelilere değer verilene kadar Kürt kardeşlerimize değer verseler ülke güzel olur
(1,787 puan) tarafından
Aynen öyle
(355 puan) tarafından
Sonumuzu hayırlı eylesin rabbim
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Sıkıntılı onlar... 
(1,787 puan) tarafından
Onların sıkıntısını....
(2,589 puan) tarafından
Bende..... Jsjsjsjs elimde bir elek olsa tüm taşları (bunları!) ayıklasam keşke
0 oy
(649 puan) tarafından
Ne kadar cahil bir toplum anlatmaya kelimeler yetmez inan 
(1,787 puan) tarafından
Artık gitmeleri için dualar ediyorum ne zaman kurtulucaz yaa
0 oy
tarafından
Ay kızlar iki gün önce semtimizden iki çocuğu Suriyeliler bıçaklamış birisi vefat etti birisinin durumu ağırmış
(1,787 puan) tarafından
Ankara mı canım
tarafından
Evet canım
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Bizim burdaki ozel hastaneleri gorsen hep hamile suriyeli dolu devlette dogurmaya bile tenezul etmiyorlar en guzel ozel hastanelerde doguruyorlar valla
(4,237 puan) tarafından
Valla suan bende senin yerine keske dedim
(1,787 puan) tarafından
E tabi kız bizim vergileri alıp alıp nereye koyacaklarını şaşıyolar devlette mi doğuracaklar bide ne münasebet
(4,237 puan) tarafından
Valla oyle canim kim ne derse desin hic istemiyorum onlari yasadigim yerde gormeyi bizden rahat hayat yasiyorlar bizim ulkemizde
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Cok fena oluyolar ya. Doktora gıtmıstım sıra bekliyordum. Icerıde surıyelı bı kadın vardı hamıle. Neymış efendım tercuman nıye hemen gelmemısmıs. Vay anam vayyyy. Ee turkcede konusuyo fena degıldı turkcesıde. Pıslık yapmaya yer arıyolar resmen 
(1,787 puan) tarafından
Bunlara artık haddini bildirmek lazım siktirolup gitmeye niyetleri yok madem bize düştü iş. Her pisliklerine susmayıp tepki vericez böyle
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Oda birşey mi dün oglu mu annemle parka götürdük, başkalarida çocuğunu sallıyordu buyuk çocuk olunca daha hizli daha hizli diye annesine söyleniyordu, suriyeli ailenin çocuğu da parkta bir oraya bir buraya koşturuyor, annem uyardı salıncak çarpacak dikkat edin çocuğunuza diye, kadin da çok sakin bir şekilde hergun koşuyor o alışık dedi, aradan 5 dakika geçti hızlı sallanan cocugun salıncağa, salıncak bir gelirken bir giderken cocugun kafasına 2 kere aşırı şiddetli bir şekilde pat kut çarptı, elim ayağım dondu ne diyecegimi şaşırdım sallanan çocuk çığlık atıyor sallayan annesi bagiyor, çarpan çocuk yerde feryat figan annesi de çok sakince geldi aldi sus sus başka birşey demedi aldı gitti.. cocugun kaşı patladı kafası kanlar icinde kadin gayet relaxdi hayatımda böyle birseye şahit olmadım. Dünden beridir ne zaman gözümü kapatsam o çocuk aklıma geliyor..
(1,787 puan) tarafından
Ya gelde deli olma o kahpelerjn tek derdi boya badana ve olmazsa olmazları büyük topuzlu kafanın altına giydikleri dar taytlari onlar geldikten sonra ülkede giyim adabı bile bitti pislikler ya çocuk neymiş ki onların gözünde, çocuk başına para aldıkları için kuduruk gibi doğuruyorlar anca itler
(2,211 puan) tarafından
Bak inanki dünden beridir o çocuğu düşünüyorum, bakamadım bile kanı salıncağın üzerinde duruyordu yerler kan.. kadin sadece sus dedi. Insan delilir yahu, tırnağını yanlışlıkla acitsam yemek yiyemiyorum, allah merhamet versin.. hep diyoruz hayırlı evlat olsun diye bence yanlış biz hayırlı anne baba olalım ki ebatta hayırlı olsun..
0 oy
tarafından
Allah im şöyle seyler okuyunca kafayi yiyorum ya ırkçılıkaa ırkçılık kardesim ulkemde boyle insanlari istemiyorum bi de afganlılar cikti basimiza ulke iyice yasanamayacak hale geldi biz çocuğumuzun sacinin teline zarar gelse kiyameti kopaririz onlardaki bu rahatlik beni ölduruyo ama zaten bunun farkindalar o yuzden bu kadar rahatlar 
(1,787 puan) tarafından
Vallahi aylar olmuştur çocuğumu parka götürmeyeli. Onları görmemek için gitmiyorum yemin ederim
tarafından
Çil yavrusu gibi her yerdeler cok bakiyolarmis gibi duzine duzine yapiyolar yakinda ulkemizde bizi istemicekler zaten her yeri isgal ettiler cogunun kendi evi dukkani var biz kiralarda surunelim yazik ki ne yazik
(1,787 puan) tarafından
Aynen öyle vallahi artık kalbim kaldırmıyor bu haksızlığı
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Keşke bi tane yapistiraydin var yaa şuan ben bile deli oldum
(1,787 puan) tarafından
Eşim bile dedi keşke vursaydin diye. Normalde aşırı karşıdır böyle şeylere ilk defa böyle bişey söyledi çok şaşırdım artık nasıl bıktıysak
0 oy
tarafından
Canları cehenneme pislikler
(1,787 puan) tarafından
Aminnnnn
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Aşırı ırkçı bir insanım heryerde derler bu yanlış yapma..

Ama şuan okudumda bu olay ve benim ırkçılığın bir araya gelmiş olsaydı Allah yarattı demezdim valla nezarette de paşa paşa yatardim.
(1,787 puan) tarafından
Keşke yapaydim şerefimle yatar çıkardım .d
(197 puan) tarafından
Bende aşırı ırkçıyım ve her seferinde afgo yada suri görünce boğasım geliyo ama dur dur diom bekle
(1,787 puan) tarafından
Valla ben artık durmam yetti bu kopekler bee
(9,247 puan) tarafından
Otobüste yer yoksa bide onlardan biri oturuyorsa kalk demisligim var benim ülkemde keyf yapamazsin
(197 puan) tarafından
Helalll

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 991 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hurremsultan01 (180 puan) tarafından soruldu
0 oy
65 cevap 1,413 göst.
14 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 183 göst.
10 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Sevdoş (196 puan) tarafından soruldu