0 oy
845 göst.
Diğer kategorisinde (1,787 puan) tarafından
Dün kuzenime oturmaya gittim yemekten sonra çocukları parka çıkaralım dedik, bi gittik küçücük af edersiniz gö.t kadar park ama tıklım tıklım Suriyeli dolu baktım bi tane daha geldi çocuğu 2 yaşlarında falan saldı çocuğu parka hiç bakmıyor kafasını gömmüş telefona bişey olucak yani biliyorum ama beklemede kaldım. Kuzenim kızını kaydırırken oğlu geldi kızı ittirdi az daha yüksek kaydıraktan düşecekti kuzenim çığlık attı aldı kızını hatta o kadına sinirinden kızına vurdu bende del.i oldum bağırdım niye vuruyorsun diye neyse kadın hiç oralı olmadı yine bıraktı çocuğu kendi girdi telefona. Bu kez çocuğu benimkini ittirdi benim oğlumda 1.5 yaşında daha ve biz hep peşindeydik çocukların neyse ben bunu da görünce kadına bi bağırdım kafanı telefondan çıkar çocuğuna sahip çık diye buda bana bağırdı zaten ben tepki bekliyorum ki bişey desin saldirayim diye artık o kadar gına geldi bunlardan anam bu bana cevap verince ben bunun üstüne bi koştum omzundan ittirdim cazgır karı bağırıyor hala. Vurucam adamın teki tutmuş beni uzaklaştıryor en sonunda defolup gitti kope.k karı ama o kadar dert oldu ki içime keşke dövüp biraksaydim hain pislikler hem her yeri esir almışlar hemde bizim yaşama hakkımızı bile elimizden alıyorlar çocukları hırçın kendileri sorumsuz hadsiz. Sinirden deli oldum dün

30 Cevaplar

0 oy
(108 puan) tarafından
Vallaha ben bile sinir oldum Kesme vursaydin  artık o kadar sinir olamaya başladım ki bunlara dediğin gibi kendi ülkemizde sığıntı gibi yaşar olduk
-Reklam-
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Ben direk görünce uzaklaşıyorum parkta kimse yokken oynatıyorum 
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Allah'ın belaları hepsinden nefret ediyorum. Hele o kocaları buralarda sürtmüyor mu boğasım geliyor. Eşim Suriye'de 3 ay görevdeyken onları AVM lerde gezip tozdugunu gördükçe hepsini gebertesim geliyodu hiç birine hakkımı helal etmiyorum burada bizim vatanımıza ortak olacaklarına defolup gitsinler kendi ülkelerini savunsunlar korkak köppekklerr
(1,787 puan) tarafından
Orda savaştan kaçtılar korkak köpekler ama burda el toprağı için gotlerini yırtıyorlar
0 oy
(197 puan) tarafından

Ayyyy bende bigün para çekiom bankamatikten dilenio gelmiş suri. Adamdan para istedi adam da dediki dilenme çalış. Biz ev yaptırdık hel temizle bizim evi 500 tl verelim dedi. Anam bi bağırıo kaltaak bir bağırıo sen beni evine nasıl çağırırsın sen sapıksın ya bana bişi yaparsan. Karıda karı olsa çikin kara makaranın biri. Adam dioki daha bacım al polisi gel istersen ister eşinle gel. Eşinde gelsin yardım etsin 1000 lira verin yeterki kucağındaki bebekle bu soğukta dilenme dio. Neyse kadın daha direnince adamda nalet olsun ya hadi defol dedi. Bende durdum izliom. Bana baktı by seferde bana sardı kancıkk. Ne bakıon ordan dio tabi yaa anca paraları çekin bize bişey vermeyin dedi bana. Bende elimdeki parayo gösterdim aha para dedim uzattım tam yanıma gelirken bi " NAHH" çektim ahada sana para dedim :D sktr git len dedim sen ne naletsn aha şimdi seni burda bayarım da dua et bebene dedim. Arkadaşlar tabi utandılar gircek delik arıolar o sırada :D ülkenizi sattınız geldiniz burda ağzımıza ettinz hain köpekler dedim. Benim boy 180 karı en fazla 1.60 dır. Üzerine kabarıp yürüyünce karı kaçtı :D

(1,787 puan) tarafından
Ohhh valla içim soğudu ağzına sağlık kız
(197 puan) tarafından
Ya nahıda nasıl güzel nasıl sanatsal çektim ama varya bacım. Gören kahkaha attı. Tabi saolsn arkilerim utandı, kaçtı :))))
0 oy
tarafından
Onların umrunda değil kii doğurup doğurup sokağa sallıyorlar. 
(1,787 puan) tarafından
Çocuk başına para alıyor kopekler onlara para olsun yeter yoksa rujları ojeleri taytlari nasıl alacak kahpeler
tarafından
Bak bunu bilmiyordumm herşeyden yararlandıklarini biliyordum bunu nasil bilmem.yaa bizim vatandaşımız bez mama alamaz durumda bunlar herseyi alıyorlar. Evet giyimlerinden süslerinde asla ödün vermezler. Defolup gitsinler artik ya kan emici asalaklar valla
0 oy
(546 puan) tarafından
Bunu o kadina degil de buralara gelmelerine sebep olanlara yapmayi o kadar isterdimkiiii
0 oy
(2,007 puan) tarafından
Bizim burda da park var ve kızımı goturemiyirum hep Suriyeliler afganlar kaynıyor bebeleri saliyorlar sokağa dünya umurlarinda değil Allah'ın cezaları 
0 oy
(73 puan) tarafından
Canım suriyelilerin ne suçu var. Onları bu ülkeye sokanda suç
0 oy
tarafından
Bizdede var aynı Suriyeli sorunu bacım çok çirkefler ve Allah onları bildiği gibi yapsın 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 995 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hurremsultan01 (180 puan) tarafından soruldu
0 oy
65 cevap 1,413 göst.
14 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 184 göst.
10 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Sevdoş (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 966 göst.