+10 oy
735 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Yanlış anlaşılmasın kimseye karşı asla itamım yok ama geçenlerde bir kızın makyajından dolayı linç yemişti 40 yorumun 30 u kötüydü, çünkü kapalı bir bayan makyaj yapamaz ile alakalıydı, ama sevilen insanlar olunca isterse makyaj yapsın atsın isterse açık halini atsın hep askm, balım, güzelim, böyle iyice yorumlarlar geliyor, neden böyle ayrımcılıklar? Tekrardan söylüyorum kimseye itamım yok sadece merak ettim

21 Cevaplar

0 oy
(683 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Evet ya valla eğri oturup doğru konuşcam isteyen linçlesin yalaka çok aşkım balım Nası güzel olmuş falan filan o yüzdendir burda öle muhabbete asla girmem danışırım sadece kimsenin bana harikasın müthişsin demesine gerek yok çünkü bunu yapan insanların ben şımartılmaya ihtiyaç duyduğunu düşünüyorum bunu eşim yapıyorsa yeter bence kimse beni şımartmasın gerek yok buna 
tarafından
Yalaka demek biraz ağır olmuş insan sevdiği kişiye iltifat edince yala olmaz bence sevgi göstergesidir o burda yanlış olan diğer kişilerin linç yemesi iltifat etöiyceksen etme ama ağır konuşma linç etme demi ama
(683 puan) tarafından
Ben kardeşime Bile aşkım balım bebeğim demem demekki kişiden kişiye değişiyor ki gelip burda millete iltifat edeceğim ohooo
-Reklam-
+11 oy
tarafından
İşte biz gelinler böyleyiz bişeyi kaynanamız yapsa kızıyoruz annemiz yapsa alttan alıyoruz tıpkı burada da böyle oluyor canım 
tarafından
Yani geçen o kıza çok üzüldüm kız boş yere linç yedi, ama sevilen biri olunca hep askm, güzelim, çiçeğim gibi yorumlar geliyor
(1,298 puan) tarafından
Okadar dogru ki
tarafından
Linç yiyen kim Sümeyra
tarafından
Adını hatırlamıyorum ama siyah eşarplı biriydi
(791 puan) tarafından
Öyle değil kaynanın kızı yapınca bişey olmaz saygsz olunca cahil ama gelinin yaşı küçükte olsa ayplanır topa tutulr kuaföre gidcm ne gerek var kızı gtse yapsa etse bişy olmaz ben gelinim dye kısıtlanırım
+5 oy
tarafından

Çok haklısın popü olanlar ne yapsa eleştirilmiyo çünkü onlar popüüü puanları yüksek yani maymun suratlı bile olsalar kimse sen çirkinsin demiyo onlara çünkü onlar popüüü puhahahaha:D

tarafından
Aylin ben senle konuşmuyorum hihhh
(932 puan) tarafından
He yaa hic olamadm bnde walla cok buyuk kayip ajajajjajs
(932 puan) tarafından
Sebebbbbbbbb nedennnnn nicinnnnnnnn bacummmm
tarafından
Sen git başka popüleri sev hihhh :D
(932 puan) tarafından
Yokk olmazz benim tek popüm sensin tipini sewdigim seni ajajajajaj
+3 oy
(1,950 puan) tarafından

Buna bende dikkat ettim canim. Bu ilkokulda oluyor ya popi olan kızların yanından ayrılmamak icin yag çeken tipler. Onlar gibi :D

tarafından
Ya varya çok fenasın ha sndndndnd
(5,272 puan) tarafından
Ooo bu çok iyiydi :D
(1,950 puan) tarafından
Hahahaha cok vardi oyle tipler. Hala daha var be öğrenci içindeyiz görüyoruz hala  :D
+2 oy
(2,211 puan) tarafından
Katılıyorum.. bir bayan vardı altınlarını falan paylaşıyordu şimdi göremiyorum, o bayanı yerle bir ettiler, ama puanı yuksek olan ve yorumlarda aktif olan birisi altınını paylaşınca canım benim güzel günlerde kullan vs.. yada kapalı biri açık şekilde foto attı aman allah'ım topla tüfekle saldırıyorlar, ama tanıdık olunca; yaa canım her halin güzel maşallah  :))) diyorlar   :)))
+2 oy
(14,032 puan) tarafından
Herkes yorumlarda sana hak vermiş peki o yorumları yazan kim??? :D
(1,013 puan) tarafından
++++++
tarafından
Hahahaha la bak bunu hiç düşünmedim ha :D aferin kız dur girim tek tek bakim dermişim
(1,808 puan) tarafından
:)) onlarin çoğu bu postun altinda zaten
(336 puan) tarafından
Aynın iç sesım olmşsn wala dlkk12:)) çoğu burda
+1 oy
tarafından

İmam vaaz verirken bebelerinize makyaj yaptrmayin açık giydirmeyin diomus 

Cemaatten biri demiski hocam sizin kızda açık giyinio makyaj yapıo demiş

Hocada demiski..

Yakisio ama eşşek sipasina demiş:D:D 

Şaka şaka :D. Ortami yumsatym dedim :) 

(12,856 puan) tarafından
Hahaha bunu bende duymuştum :)
tarafından
Hahaahah Yakışır da keretaya :D
+1 oy
(13,873 puan) tarafından
Normal hayatta da öyle degil mi canım. Populer insanlar ne yaparsa yapsin alkişlanır. Siradan insanlar yapinca linçlenir. Hani bir söz varya zenginin gayri meşru çocugu olunca yasak aşkin meyvesi derler ,  fakirin olunca p.iç derler. 
(1,298 puan) tarafından
Örnek muhteşem di:))
(13,873 puan) tarafından
Oyle ama canim. Burda polüler olanlar ne yaparsa yapsin alkişlayan bir destekçi kitlesi var.
0 oy
tarafından
Ahhaha hakli gordum bi an seni tanidik olunca bisey denmiyor ama baska biri olunca laf edebiliyorlar 
0 oy
tarafından
Bende senin gibi düşünüyorum canım
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Haklısın katılıyorum. Ayrımcılık değil ama başka birşey 
0 oy
(360 puan) tarafından
Evet canim aynen katılıyorum mesela burda mutfaginin resmini.at linç yersin güzelse ama.arkadaslari atsın aman tanrım bebeğim çok güzel derler birde dedikleri güzel.olsa bari :)) birbirlerini överken kandirmalari ayrı bir gülünç oluyor..
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Çok haklısın aslında insan tanımadığı kişiyi rahatlıkla linçlerken tanıdığının kalbi kırılmasın diye aşko kuşko oluyo hemen
0 oy
tarafından
Çok doğru demişsin burda uzun zamandır birbirini tanıyanlar hep birbirlerine güzel yorum yapıyorlar tanımadıkları biri oldu mu hemen linçliyorlar heryerde ayrımcılık var yani 
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Dün kendi fikrim diye cumleye basladigim halde herkes bana yurumus. Senin fikrine goremi olcak etcek demisler. Eee ustun zekalilar  fikir paylasiyoruz ki dedim sana lafim yok falan diye ama biri yazmis oburu alkislamis falan. Dusuncemizi kendimize saklicakmisiz eee neden buradayiz ozaman :) yani dedigini cok iyi anliyorum. Kemik kadro gibi birsey var burda eger soyledigin yaptigin onlara tersse hakliysan bile lincleniyorsun. 
tarafından
++++ aynen canım zamanla alışırsın
0 oy
tarafından
Yahu kime ne kapalıyım ister pantolon giyerim ister etek ister makyaj yaparım istersem yapmam kime nee kendi hayatım başkasının karışma laf söyleme gibi bir lüksü yok herkes bu konuda haddini bilse ne güzel olur 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
O kadar samimiyetsiz geliyorlar ki bana anlatamam. Yagcilik başka birşey değil. Kendi olmayı başaramayıp, oynayan çok kişi var burada. 
0 oy
tarafından
Brn bu zamana kadar kimsenin kalbini kırmadım. Kimseyi incitmedim. Kimseyi linç te etmedim. Herkesin kendi tercihi kendi fikiri. Ben dışarıda bir göz kalemi bile çekmem. Tesettüre aykırı davranmam. Ben burada resim paylaştığımda en fazla 10 dakika sonra hem resmi siliyorum hem postu. Postun başlığını da değiştirdiğim için googl da falan görünmüyor. Benim postuma ithafen açmışsın nu postu sümeyra belli ki. Ama linç yiyen kişiler genelde kapalısın bu ne makyaj?! Diye yorum yapıp arkasından krndisi de makyajlı resim paylaşan kişiler. Düne kadar linç ettikleri şeyi kendileri yaptığı için linç yiyorlar. Benim postuma yorum yapan kişilerin ayrımcılık yaptığını asla düşünmüyorum neredeyse hepsini 2 yıldır tanıyorum. Tanışıyoruz diye iltifat edecek insanlar değiller bir kusurum bir yanlışım olsa emin ol bana da söylerler eleştirirler ki bu benim başım üstüne. Hepsini çok seviyorum çünkü 
tarafından
Hayır zaten senin için demiyorum evet attın asla da yargılamam çünkü herkesin kendi tercihi, ben bu insancıklara diyorum kızın makyaj yaptı diye linçlenecek hiçbir durumu yoktu senin resmini görünce askm, güzelim, ayy çiçeğim yazanların çoğusu o kıza neler saydırdı, bu ikilemi görüncede tutamadım kendimi artık, bende kapalıyım 22 yaşında genç bir anneyim, düğün fotoğrafı atın diye post açıldığında ben evlenirken açıktım evlendim gene açıktım son 1 sene içinde kapandım ben, sen kapalısın açık gelinlik resmini atamazsın, ama kimse dönüp demiyor bu kız zaten açıktı, bende 2017 den beri burdayım seven kişide var sevmeyende ama beni tanıyan da beni bilir zaten
0 oy
tarafından
Çok doğru canım aslında o popi olanlar da başlarda linç yediler emin olabilirsin mesela kapalı  biri açık fotoğraf attı linç yedi aslında ona da kızıldı ama benim tercihim size ne dedi sonra olay bitti şimdi tekrar atıyorlar kimse de oralı olmuyo nasılsa bi kere uyardım tekrar uyarmaya gerek yok diye düşünüyorlar 
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Yeni mi anladın kız burası da böyle işte herkes işine geldiği gibi. Normal biri bi post açsa taşlanır aynı tarz postu başkası açsa destek görür falan filan aman çok da şey yapmamak lazım 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 309 göst.
24 Ekim 2023 Aile kategorisinde Eda nur (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 265 göst.
21 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Gizemlibiri21 (160 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 442 göst.
27 Ocak 2023 Aile kategorisinde Tamamdabisuss (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 165 göst.